Bez vás je to len cesta.


Cesta. Miesto, kde sa sny menia na skutočnosť. Cestovanie v jednej stope obohacuje život o príbehy ľudí, miest a zážitkov. A či už jazdíte kvôli adrenalínu, dobrodružstvu, zábave, alebo sa len chcete dostať do práce, sme na tejto ceste spolu s vami. S motocyklom Honda máte domov.

Just a road brand campaign no rider

Zatvoriť

CMX1100 Rebel with pillion riding into the sunset

Nič sa nevyrovná tomu, keď otočíte rukoväťou plynu a pocítite čaro zrýchlenia. Je to esencia slobody a nezávislosti. A spôsob, ako žiť život – svoj život – absolútne naplno.

Jazda na motocykli Honda je celoživotná cesta, ktorá vás zavedie na miesta, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Či už dávate prednosť emóciám motocykla kategórie Naked CB650R, novým obzorom, ktoré vám otvára model Transalp, alebo dlhým dobrodružným výpravám s Hondou Africa Twin, môžete sa zapojiť do komunity.

Môžete byť členmi skupiny majiteľov, motocyklových klubov alebo osamelými víkendovými jazdcami. Môžete jazdiť s priateľmi, v nedeľu ráno na kávu, krúžiť po pretekárskom okruhu alebo prechádzať naprieč kontinentmi. Bez ohľadu na to, z akého dôvodu alebo kvôli čomu sa jazdci pripoja ku komunite Honda, získajú prístup k podpornej a inkluzívnej sieti rovnako nadšených jazdcov. Všetci si radi vychutnávajú čistú radosť z jazdy. 

CB650R and Transalp static with riders

V spoločnosti Honda veríme, že motocykle sú viac než iba dopravný prostriedok a oveľa viac než len stroje. Sú to symboly individuality, vyjadrenia a spolupatričnosti. A vďaka okrídlenému logu Honda, ktoré predstavuje slobodu pre nás všetkých, získavajú naši jazdci pocit hrdosti, identity a rodiny. 

Už od prvých rokov existencie značky Honda bola naša komunita založená na nadšených jazdcoch. Tých, ktorí chápali záväzok spoločnosti Honda k slobode na dvoch kolesách. Mnohí z nich sa stali priekopníkmi motocyklového športu. Postupom času sa naša komunita rozrastala a vyvíjala, ale vždy zostávala verná svojim koreňom. 

Transalp dynamic shot with rider

Dnes na našich jazdcov natrafíte na celom svete, naprieč kultúrami a rozmanitými prostrediami. Naša komunita je miestom, kde môžeme zdieľať spoločný cieľ, stretávať sa na cestách aj v živote a zdieľať príbehy, ktoré nám robia radosť. Toto je štýl Honda.  

Naša motocyklová komunita je pre nás vlastne zdrojom hrdosti a inšpirácie. Predstavuje to najlepšie, čím môže byť jazda na motocykli – spôsob, ako sa spojiť s ostatnými a zmysluplne poznávať svet. Bez vás je to len cesta.

Motocykle Honda 2023

Nadchádzajúce podujatia

 
Informácie o podujatí
Detaily
 
Group of Honda riders at Honda Festival

Honda Fest 2023

Pozvánka na 14. ročník obľúbenej motorkárskej akcie!

Nízké Tatry - Slovensko

24-27/8/2023

Riders gathering and listening to instructor

Honda Test Days 2023

Pripravili sme pre vás možnosť testovania 12 motocyklov značky Honda.

Hlohovec - okolie, Jalšovské chaty

6-7/5/2023