Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Honda Forza 125, vonkajšia statická snímka.

Nerobte žiadne kompromisy

Chcete to najlepšie na trhu? Zaobstarajte si to. Forza 125 je náš špičkový športový skúter GT, ktorý spĺňa všetky očakávania. Neuveriteľná spotreba paliva a dojazd s motorom eSP+, ktorý dosahuje špičkový výkon vo svojej triede. Forza 125 vládne mestu. A je skonštruovaný pre váš spôsob života.

Honda Forza 125 – akcia na ceste.

Forma a funkcia rovná sa Forza

Forza 125 je od roku 2015 špičkou vo svojej triede. Zostáva na špici vďaka vycibrenému štýlu – teraz s popredným aerodynamickým krytom a svetlometmi LED po vzore modelu Forza 750 – a pohodliu strojov GT pre dvoch jazdcov v kompaktnom prevedení. S týmto strojom sa ľahko jazdí a aj parkuje (čo je rovnako dôležité) v rušnom mestskom prostredí. Ladná kapotáž je tiež tvarovaná s dôrazom na aerodynamiku – znižuje tlak na jazdcov vo vyšších rýchlostiach, čo umožňuje dochádzanie do mesta na dlhšie vzdialenosti.

Honda Forza 125 – akcia na ceste.

Skonštruovaný pre váš spôsob života

Skúter musí byť, samozrejme, praktický, nielen dobre vyzerať. A Forza 125 opäť boduje. Pod sedadlom sa skrýva veľký odkladací priestor – dosť miesta na dve integrálne prilby. Elektrický štít poskytuje ochranu proti vetru alebo chladivý vánok. V priehradke vľavo nájdete zásuvku USB-C na nabíjanie smartfónu počas jazdy, a ak chcete väčšiu prepravnú kapacitu, voliteľný 45-litrový praktický horný kufor modelu Forza 125 sa odomyká a zamyká inteligentným kľúčom Smart Key.

Honda Forza 125 – akcia na ceste.

Menší počet zastávok na tankovanie poteší

Kvapalinou chladený motor eSP+ spĺňajúci normu EURO5 je vybavený funkciami na úsporu paliva a aj technológiami s nízkym trením, ktoré znižujú spotrebu paliva bez obmedzenia výkonu. Na ceste mimo mesta to znamená, že model Forza 125 prejde na jedno natankovanie 11,7 l palivovej nádrže 491 km. Funkcia vypnutia motora navyše pri voľnobehu vypne motor po 3 sekundách v pokojovom stave. Otočením plynovej rukoväte ho okamžite znova naštartujete, čo nielen šetrí palivo, ale súčasne znižuje emisie – to je vhodné najmä v mestskom prostredí.

Honda Forza 125 – akcia na ceste.

Vždy sebavedomý

Vždy, keď jazdíte na svojom modeli Forza 125, tento stroj pracuje pre vás. Systém kontroly trakcie Honda (HSTC) udržiava priľnavosť zadnej pneumatiky za každých okolností a prináša skutočnú istotu pri zníženej trakcii. Ak prevážate spolujazdca alebo batožinu, predpätie zadnej pružiny možno nastaviť na zaistenie optimálneho pohodlia a ovládateľnosti. A pretože ide o skúter s fantastickým novým vzhľadom, vylepšili sme aj prístrojový panel – je vybavený špičkovým analógovým rýchlomerom a otáčkomerom, ktoré dopĺňa zreteľný digitálny informačný displej.

Zatvoriť

  • Matte Cynos Grey Metallic Štandardný režim
  • Pearl Falcon Gray Štandardný režim
  • Matte Pearl Pacific Blue Štandardný režim
  • Pearl Siena Red Štandardný režim
  • Matte Cynos Grey (Special edition) Štandardný režim
*

Rodina Forza

Náš kompletný sortiment skútrov.

Model Forza 125 sme predstavili v roku 2015. Bol navrhnutý pre náročných európskych zákazníkov, ktorí majú na svoj skúter maximálne požiadavky. Odvtedy je vďaka kompaktným rozmerom, komfortu GT, veľkému odkladaciemu priestoru, športovo orientovaným jazdným vlastnostiam a vysokému výkonu motora jednotkou vo svojej triede. S novo upraveným špičkovým aerodynamickým krytom a svetlometmi v štýle modelu Forza 750 – a spolu s modernizovaným modelom Forza 350 – je súčasťou našej dokonalej rodiny strojov Forza.

Rad modelov Honda Forza.

Ktorý model Forza vám najviac vyhovuje?

Úžasný model Forza 125 alebo ešte všestrannejší, model Forza 350 s dlhším dojazdom – vyberte si ten pravý skúter.

Honda Forza 350 – bočný pohľad na stojaci stroj.
Honda Forza 125 – bočný pohľad na stojaci stroj.

Forza 125

Forza 350

Aplikácia Honda Motorcycles Experience s modelom Forza 125.

Honda Motorcycles Experience

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.