Forza 125, toto je Forza
Forza 125, toto je Forza

FORZA 125

TOTO JE FORZA

ŽITE NAPLNO

Technológia, praktickosť a prepracovaný, sofistikovaný štýl, to všetko v jednom športovom skútri GT. Motor modelu Forza 125 s technológiou Enhanced Smart Power Plus (eSP+), systémom HSTC a certifikáciou EURO5 ponúka špičkové zrýchlenie. Pri jazde po meste ponúka dojazd 480 km, stabilnú rýchlosť a plynulý výkon s rýchlou odozvou. A pod sedadlom má priestor na dve prilby.

PREKĹZNITE MESTOM

S ešte väčšou ľahkosťou. Vylepšili sme štýl modelu Forza 125 a pridali sme technológie, ktoré zvyšujú pocit istoty a pohodlia.

Elegantný a zmodernizovaný predný aerodynamický kryt a bočné strany ľahko prerážajú vzduch a ich aerodynamický tvar znižuje pri rýchlej jazde tlak na jazdca. Elektricky ovládaný čelný štít má teraz o 40 mm dlhší rozsah pohybu – celkovo 180 mm – a ponúka ešte lepšiu ochranu pred vetrom a aerodynamickým hlukom, alebo pocit väčšej slobody, keď je v spodnej polohe pri jazde mestom. Motor bol vybavený systémom kontroly trakcie Honda (HSTC), ktorý sleduje a udržiava trakciu zadnej pneumatiky za akýchkoľvek podmienok. A v odkladacej schránke nájdete zásuvku USB-C, pomocou ktorej si môžete nabíjať zariadenia.

Forza 125, štýl
Forza 125, technológia
Forza 125, elegancia
Forza 125, prekĺznite mestom

SILA, S KTOROU TREBA POČÍTAŤ

Náš kompletný sortiment skútrov.

Model Forza 125 sme predstavili v roku 2015. Bol navrhnutý pre náročných európskych zákazníkov, ktorí majú na svoj skúter maximálne požiadavky. Od tej doby patrí k špičke vo svojej triede vďaka kompaktným rozmerom a vysoko výkonnému motoru. Navyše ponúka pohodlie skútrov „GT“ (Grand Touring), športové jazdné vlastnosti a rozsiahly odkladací priestor. Spoločne s modelom Forza 350 a úplne novým modelom Forza 750 je súčasťou nášho kompletného sortimentu modelov Forza.

Forza 125, SILA, S KTOROU TREBA POČÍTAŤ

DVA RÔZNE SKÚTRE FORZA

Úžasný model Forza 125 alebo ešte flexibilnejší model Forza 350 – vyberte si ten pravý skúter.

Forza 350, štúdiový záber
Forza 125, štúdiový záber

Forza 125

Forza 350

Zobrazenie modelu Forza 125 v aplikácii

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.