Close
Zavrieť

Honda CRF450R

Vychutnajte si každý okamih

ZÍSKAVANIE KONTROLY

Vyšší výkon a krútiaci moment

Model CRF450R je výkonnejší všade. Dodatočný nárast maximálneho výkonu o 1,8 kW pri 9 500 ot./min zvýši výkon v hornej časti spektra, zatiaľ čo zvýšenie krútiaceho momentu o 2 Nm pri 7 500 ot./min podporí rozjazd a je k dispozícii pri otáčkach nad 3 000 ot./min.

dokonalý štart

3 úrovne riadenia kontroly rozjazdu a preklzávania kolies (HRC Launch Control) vám dávajú možnosť rýchleho štartu z miesta, bez ohľadu na vaše schopnosti riadenia alebo skúsenosti a podmienky, v ktorých jazdíte.

Posunúť

Produktové logo Honda CRF450R.

Priekopnícke riešenie

Model CRF450R udáva trend. Z pohľadu jazdca, či už je ním amatérsky nadšenec, alebo aktívny jazdec, tento stroj vždy ponúka výkon a dokonalú ovládateľnosť. Okrem toho je zárukou odolnosti a dlhej životnosti, pre ktoré je Honda už dlho uznávaná.

Štart. Odpich. Pódium.

Chcete získať výhodu úžasného odpichu? Samozrejme, že áno. Získajte ju.

Zobrali sme skvelý model CRF450R a ešte sme ho zdokonalili. V prvom rade je ľahší. Motor prináša väčší výkon a krútiaci moment vďaka novej hlave valcov, nasávaciemu a výfukovému systému a prispôsobenému mapovaniu zapaľovania pre každý prevodový stupeň. Pridali sme aj systém HRC Launch Control, ktorý vám zaistí dokonalý štart. Revidované nastavenia zavesenia Showa, nový strmeň prednej brzdy a nastaviteľné riadidlá Renthal Fatbars zdokonaľujú celú zostavu. Využite svoj odpich a udržte si náskok – ešte nikdy to nebolo také jednoduché.

CRF450R, detailný záber na riadidlá
CRF450R, detailný záber na stúpačku motocykla
CRF450R, jazda na okruhu.
CRF450R, jazda na okruhu.

MOTOKROS ALEBO ENDURO

Vyberte si svoju zbraň

CRF450RX, pravá strana CRF450RX Model CRF450RX má čisto motokrosové vlastnosti, s ktorými zvládne akúkoľvek endurovú etapu, a zároveň pôsobivú schopnosť s presvišťať rýchlymi úsekmi, poradiť si s prudkými stúpaniami či úzkymi, náročnými úsekmi. A podobne ako nový model CRF450R prináša vylepšenie jazdných vlastností jazdcom, čo z neho robí solídny terénny stroj, ktorý je zničujúco rýchly a ľahko si naň zvyknete.
CRF450R, pravá strana CRF450R Od predstavenia v roku 2002 motocykel CRF450R dokázal, že sa hodí na motokrosovú jazdu, a ponúkol jazdcom dokonalú kontrolu. Úplné prepracovaná regulácia kolies HRC a doplnenie štandardného elektrického štartéra nás vedie priamo k novému modelu CRF450R. Spoločnosť HRC priniesla väčší výkon a krútiaci moment, pridala riadenie rozjazdu a preklzávania kolies (Launch Control) a vylepšila podvozok.

Objavte model CRF450RX

STVORENÉ NA VÍŤAZSTVO

Rozdiel je v detailoch.

Tvrdšie. Rýchlejšie. Silnejšie. Znova a znova.

Získanie väčšieho výkonu a krútiaceho momentu z motora Unicam s objemom 449 cm3 viedlo prepracovaniu detailov mnohých prvkov v spolupráci s HRC a tento efekt si všimnete, len čo pridáte plyn. Prepracovali sme zmiešavanie v spaľovacej komore, rovnako ako profil plášťa piestu, piestny krúžok a ojnicu. Nová základňa vložiek vzduchových čističov má väčšiu plochu a prúdi ňou oveľa viac vzduchu, zatiaľ čo nové nastavenia PGM-F1 využíva vylepšeniu prietoku vzduchu a vstrekuje dvakrát viac paliva za cyklus. Snímač polohy prevodovky umožňuje použitie troch špecifických zapaľovacích máp pre 1. a 3., 3. a 4. a 5. prevodový stupeň. Aj výfuk sa teraz vyznačuje odlišným, väčším priemerom pri rozdelení zo zvodov. Celková dĺžka ľavého výfuku – od kanála po koncovku – sa predĺžila o 187 mm, pričom pravý tlmič je o 98 mm dlhší. A zbavili sme sa nášľapného štartovania.

HRC Launch Control

Riadenie kontroly rozjazdu a preklzávania kolies HRC bolo vytvorené s priamym prispením profesionálnych jazdcov spoločnosti Honda, prináša 3 prevádzkové úrovne a poskytuje motocyklu CRF450R výhodu priamo od štartu. 1. úroveň sa aktivuje pri 8 000 ot./min a je vhodná na blatisté podmienky – alebo jazdcov s malými skúsenosťami. 2. úroveň predstavuje základné nastavenie pre suché podmienky a zapína sa pri 8 500 ot./min. 3. úroveň sa aktivuje pri 9 500 ot./min a je určená pre skúsených jazdcov.

CRF450R, ľavá strana.
CRF450R, detail motora.

Tlačidlo výberu režimu motora (EMSB)

Model CRF450R je určený na preteky v každých podmienkach, preto dokáže prispôsobiť charakter motora tak, aby vyhovoval trati, na ktorej jazdíte. Tlačidlo výberu režimu motora (EMSB) má 3 režimy, ktoré vám v tom pomôžu. Režim 1 poskytuje vyvážený výkon a krútiaci moment, čo je ideálne pre väčšinu podmienok. Režim 2 znižuje výkon a krútiaci moment, zlepšuje trakciu zadného kolesa na kĺzavom alebo blatistom povrchu, zatiaľ čo režim 3 slúži na agresívnu jazdu pri zvládaní hlbokého piesku. Režimy 2 a 3 je možné ďalej upravovať pomocou existujúceho nastavovacieho nástroja HRC na hardvérové a softvérové mapovanie.

CRF450R, vo vzduchu, trojštvrťový predný pohľad z ľavej strany.

Zobrazené modely nezodpovedajú európskym technickým parametrom