Upozornenie – Obrázky môžu obsahovať voliteľné príslušenstvo, ktoré nie je súčasťou štandardnej výbavy.

Model XL750 Transalp na šotolinovej ceste s horami v pozadí.

Alpské dobrodružstvo volá

Znovu sa rodí všestranná legenda na dobrodružné jazdy. S najvyšším výkonom a krútiacim momentom v danej triede a s podvozkom, ktorý zaisťuje jednoduchú ovládateľnosť na ceste aj v teréne. Kapotáž a veterný štít navrhnuté na zaistenie aerodynamiky a ochranu proti vetru v optimálnej jazdnej polohe zaručujúce celodenné pohodlie pri jazde. Nový model XL750 Transalp kladie jedinú otázku: Ako ďaleko chcete ísť? 

Model XL750 Transalp na horskej ceste.

Výkon a krútiaci moment vyladené s dôrazom na všestrannosť 

Čísla v titulkoch nepochybne upútajú pozornosť. Výkon 67,5 kW a krútiaci moment 75 Nm hovoria samy za seba. Predovšetkým vás zaujme charakter úplne nového osemventilového radového dvojvalca s objemom 755 cm3. Naša technológia nasávania vzduchu Air vortex zosilňuje a zjemňuje odozvu v nízkych a stredných otáčkach, zatiaľ čo valce využívajú vysokokvalitné pokovovanie Ni-SiC, ktoré znižuje trenie a zvyšuje výkon vo vysokých otáčkach. Na poľnej ceste, v meste alebo na voľnej ceste, vo dvojici a plne naložený – tento motor je vyladený s dôrazom na všestranný výkon, ktorý potrebujete.

Model XL750 Transalp na horskej ceste.

Autentický a odolný dizajn

Model Transalp sme navrhli tak, aby sa stal dokonalým partnerom pri vašich dobrodružstvách, nech už zamierite kamkoľvek. Má účelný vzhľad a pôsobí odolne a bez prebytočných prvkov. Či už si razíte cestu mestskými ulicami, prekonávate veľké vzdialenosti po diaľnici alebo brázdite nekonečné cestičky v teréne, štíhle proporcie strednej časti v kombinácii s elegantnou kapotážou poskytujú voľnosť a ochranu pred vetrom. Krásna farebná kombinácia Tricolour, prirodzene, vzdáva hold pôvodnému modelu XL600V a ohlasuje návrat ikony.

Model XL750 Transalp na horskej ceste.

Do mesta aj horských priesmykov

Tento motocykel je konštruovaný na dlhé cesty, preto na skutočnom pohodlí – pre dvoch – záleží. Vďaka výške sedadla 850 mm a pohotovostnej hmotnosti 208 kg sa model Transalp ľahko ovláda už od najnižšej možnej rýchlosti. Jazdná poloha je uvoľnená, sedí sa pri nej však vzpriamene a ponúka skvelý výhľad a prirodzené pohodlie. Kompaktná a dokonale funkčná kapotáž a štít majú starostlivo tvarovanú aerodynamiku, ktorá zvyšuje stabilitu, znižuje aerodynamický hluk a bočné nárazy vetra vo vyšších rýchlostiach. 

Model XL750 Transalp na horskej ceste.

Výber je na vás

Štyri východiskové jazdné režimy – Gravel, Sport, Standard a Rain – uľahčujú jazdu vo väčšine jazdných podmienok, menia úroveň výkonu motora a brzdenia a využívajú systém kontroly trakcie Honda (HSTC), systém kontroly zdvíhania predného kolesa a mieru zasahovania systému ABS. Používateľský režim umožňuje vlastné nastavenie každého parametra, vrátane vypnutia zadného systému ABS na jazdu v teréne, pričom na ovládanie slúži 5-palcový displej TFT. Systém Honda RoadSync vás počas jazdy udrží v spojení so svetom a plné LED osvetlenie je vybavené technológiou signalizácie núdzového zastavenia (ESS), ktorá upozorňuje účastníkov cestnej premávky za vami na náhle brzdenie. 

Zatvoriť

Zatvoriť

  • Ross white Štandardný režim
  • Matte Ballistic Black Štandardný režim
  • Iridium Grey metallic Štandardný režim
*
Transalp Red dot design awards

Red Dot Award

XL750 Transalp bol ocenený prestížnou cenou Red Dot Award za svoj jednoduchý, čistý a zároveň drsný design, ktorého cieľom je vyjadriť dobrodružného ducha motocykla. Kliknutím na odkaz zistíte viac informácií.

ZISTIŤ VIAC

Svoj Transalp si vyberte tu

Model XL750 Transalp s Rally sadou príslušenstva.
Model XL750 Transalp s Touring sadou príslušenstva.

Touring sada príslušenstva – odpoveď na mestský zhon

Rally sada príslušenstva – pripravená na legendárnu jazdu

XL750 Transalp tricolour rear ¾ on road.

Vrhnite sa na jazdy za dobrodružstvom

Vychutnajte si okamih, keď horským priesmykom zaburáca zvuk výfuku výkonného dvojvalca.

Speaker icon
Aplikácia Honda Motorcycles Experience s modelom XL750 Transalp

Honda Motorcycles Experience

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.