Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Predný trojštvrťový dynamický záber na model NC750X

Jeden všestranný motocykel.

Majitelia milujú NC750X. Zbožňujú jeho spoľahlivosť a bezpečnostné funkcie. Vysoká kvalita konštrukcie, odolné prevedenie, komplexné pohodlie a všestrannosť z neho robia ideálny motocykel na každodenné dochádzanie do práce a aj na víkendovú zábavu.

Predný trojštvrťový dynamický záber na model NC750X

Stvorený na to, aby vás podporil

NC750X je úplne všestranný stroj. Od prechádzania rušnými ulicami mesta cez zmenu jazdných pruhov na diaľnici až po vyberanie zákrut na vidieckych cestách – stroj ponúka pohodlie pri každej jazde. Rúrkový oceľový rám je mimoriadne ľahký. To spoločne s nízkym ťažiskom vďaka dopredu naklonenému motoru ešte viac uľahčuje ovládateľnosť modelu NC750X. Plexi štít ponúka lepšiu ochranu pred poveternostnými vplyvmi na dlhších cestách.

Predný trojštvrťový dynamický záber na model NC750X

Jazdite s rozumom, nech už idete kamkoľvek

Došlo k rozšíreniu úrovní systému voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) aj vylepšeniu riadenia trakcie. Na výber máte aj naďalej manuálnu šesťstupňovú prevodovku (teraz s klznou spojkou) alebo jedinečnú šesťstupňovú dvojspojkovú prevodovku, vďaka čomu nikdy neprídete o vzrušujúce spojenie so svojím strojom. Technológia signalizácie núdzového zastavenia (ESS) nielenže zvyšuje bezpečnosť, ale v sťažených brzdných podmienkach navyše aktivuje zadné výstražné svetlá, aby upozornila ostatných účastníkov cestnej premávky.

Predný trojštvrťový dynamický záber na model NC750X

Navrhnutý pre váš životný štýl

Jazdite hlavou, nech už idete kamkoľvek. Model NC750X vám pomôže podmaniť si cestu každý deň. Tam, kde by každý čakal palivovú nádrž, sa nachádza úložný priestor navyše. To je jedna z vecí, ktoré model NC750X reálne odlišujú od bežného motocykla. Do úložného priestoru s objemom 23 litrov sa vďaka vnútorného teraz vojde integrálna prilba typu Adventure.

Predný trojštvrťový dynamický záber na model NC750X

Radový dvojvalcový motor SOHC s 8 ventilmi

Dvojvalcový motor s pôsobivým krútiacim momentom sa navyše vyznačuje vynikajúcou spotrebou paliva. Starostlivo vyvážený dvojvalcový motor prináša výkon až 43,1 kW a systém kontroly trakcie Honda (HSTC) zabezpečuje vyladené riadenie troch úrovní priľnavosti zadnej pneumatiky

  • Matt Ballistic Black Metallic Štandardný režim
  • Pearl Mud Gray Štandardný režim
  • Mat Jeans Blue Metallic Štandardný režim
  • Candy Chromosphere Red Štandardný režim
*
Aplikácia Honda Motorcycles Experience s modelom NC750X

Honda Motorcycles Experience

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.