Honda NC750X, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, mestská ulica, všetky ročné obdobia
Honda NC750X, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, mestská ulica, všetky ročné obdobia

NC750X

ZÁBAVA KAŽDÝ DEŇ

JEDEN MOTOCYKEL. NA VŠETKO

Majitelia milujú NC750X. Zbožňujú jeho spoľahlivosť a bezpečnostné funkcie. Vysoká kvalita konštrukcie, odolné prevedenie, komplexné pohodlie a všestrannosť z neho robia ideálny motocykel na každodenné dochádzanie do práce a aj na víkendovú zábavu. Body získava za inovatívne funkcie – integrovaný úložný priestor a aj osobitý dvojvalcový motor s pôsobivým krútiacim momentom a vynikajúcou spotrebou paliva. Obľúbeným doplnkom je dvojspojková prevodovka Honda s možnosťou automatického alebo manuálneho radenia. Áno, existuje veľa dôvodov, prečo je model NC750X taký obľúbený. A my sme ho ešte vylepšili.

NC750X

NC750X je úplne všestranný stroj. Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu

  INTELIGENTNÝ OSOBITÝ STROJ

  Jazdite hlavou, nech už idete kamkoľvek.

  Osobitosť nového modelu NC750X potvrdzuje ostrejšia a kompaktnejšia kapotáž. Vďaka nižšej výške sedadla a novo navrhnutému ochrannému štítu teraz ponúka ešte väčšie pohodlie. Tam, kde by každý čakal palivovú nádrž, sa nachádza úložný priestor navyše. To je jedna z vecí, ktoré model NC750X reálne odlišujú od bežného motocykla. Zvýšenie výkonu motora a zníženie hmotnosti o celých 6 kg prinieslo prudšie zrýchlenie, zatiaľ čo štyri režimy jazdy vám dávajú možnosť prispôsobiť celkový výkon vašim požiadavkám.

  Honda NC750X, detail loga Honda, štúdiový záber, červený motocykel
  Honda NC750X, štúdiový záber, červený a čierny motocykel, pohľad zhora

  Došlo k rozšíreniu úrovní systému voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) aj vylepšeniu riadenia trakcie a stále je možné si vybrať medzi manuálnou šesťstupňovou prevodovkou (teraz s klznou spojkou) alebo jedinečnou šesťstupňovou dvojspojkovou prevodovkou. Technológia signalizácie núdzového zastavenia (ESS) nielenže zvyšuje bezpečnosť, ale v sťažených brzdných podmienkach navyše aktivuje zadné výstražné svetlá.

  Posunúť

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

  Súbor na stiahnutie pre iOS

  Súbor na stiahnutie pre Android

  NC750X, HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE