CRF50F – Dobrodružstvo sa môže začať

CRF50F

Najdlhšie vyrábaný terénny model Honda. Vďaka zapaľovaniu s kľúčom otvára model CRF50F dvere nekonečným zážitkom a vzrušeniu nádejným mladým jazdcom.

Začiatok dobrodružstva

Niektorí majú šťastie, že ho objavia už v mladom veku.

Ľahko sa štartuje, ľahko sa používa a vždy je s ním zábava. Model CRF50F, ktorý je všeobecne považovaný za typický minibike, si vyberajú začínajúci jazdci po celom svete. Vďaka obrátenej vidlici, motoru s objemom 49 cm3, prevodovke s automatickou spojkou s ľahkým radením a nízkej výške sedadla je jazda na modeli CRF50F hračkou. Mohutná a pevná konštrukcia v štýle veľkých motocyklov a nové pretekárske grafické prvky zaručujú, že tento model CRF čoskoro rozprúdi zábavu aj pri tých najmenších jazdcoch v rodine aj vďaka červenému farebnému prevedeniu Honda.

CRF50F – Začiatok dobrodružstva

Dokonalá kontrola od začiatku

Robustný rad rekreačných motocyklov CRF-F spoločnosti Honda dáva mladým jazdcom istotu príjemnej jazdy.

Mladý jazdec potrebuje získať sebadôveru už od prvého dňa. Preto sme pre juniorských jazdcov pripravili model CRF50F tak, aby si naň ľahko zvykli. Štartovanie je ľahké, stačí otočiť kľúčom a stlačiť tlačidlo. Ľahko sa na ňom jazdí vďaka spoľahlivej a silnej reťazi č. 420 a ľahko sa zastavuje vďaka výkonnej prednej aj zadnej bubnovej brzde.

Farba nášho tímu

Model CRF50F predstavuje motocykel s drsnými pretekárskymi grafickými prvkami z úžasného radu CRF-R so spoľahlivým vzduchom chladeným motorom s bezúdržbovým kondenzátorovým zapaľovaním (CDI). Neexituje lepšie miesto, kde začať.

 

 

DNA terénnych motocyklov

Je to súčasť každého modelu CRF, ktorý vyrábame, bez ohľadu na jeho veľkosť.

CRF50F – Ľahký pre mladých jazdcov
CRF50F – To najlepšie miesto na začiatok

Štvortaktný model CRF50F je ideálnym prvým motocyklom na získanie sebadôvery.

Stroje do náročnejšieho terénu