Honda CRF300L – pripravený na cestu a terén

CRF300L

PRIPRAVENÝ NA CESTU A TERÉN

BUĎTE TAM. NECH UŽ JE TO KDEKOĽVEK

Model CRF300L je znova na scéne – s ľahkým šasi, štíhlejšou kapotážou, vyšším výkonom a krútiacim momentom motora. No zatiaľ čo sa parametre zlepšili, skvelé dvojúčelové zameranie zostáva rovnaké. Vďaka kvalitám, ktoré slávia úspechy v teréne – štíhlym rozmerom, výbornej odozve škrtiacej klapky, svižnému riadeniu a citlivému odpruženiu – sa výborne hodí aj na jazdu po meste. Model CRF300L s príjemným a uspokojujúcim celkovým výkonom oživí každý všedný deň pri dochádzaní do práce. A cez víkendy je to motocykel zrodený na objavovanie.

Honda CRF300L, BUĎTE TAM. NECH UŽ JE TO KDEKOĽVEK
Posunúť

NIŽŠIA HMOTNOSŤ. VYŠŠÍ VÝKON. EŠTE VIAC ZÁBAVY.

Najprv sa pozrime na čísla.

Model CRF300L je o 4 kg ľahší vďaka novému rámu a skosenému hliníkovému výkyvnému ramenu, ktoré sa prejaví v okamihu, keď zmeníte smer jazdy na ceste alebo v teréne. Jednovalcový motor s väčším objemom má výkon vyšší o 1,9 kW a krútiaci moment o 4 Nm – oboje pocítite, keď pridáte plyn. Nechýba ani antihoppingová spojka. Svetlá výška je vyššia a jazdná poloha sa upravila tak, aby umožňovala dosiahnuť maximálnu kontrolu nad strojom. Štíhla palivová nádrž a tvarované sedadlo zaručujú pohodlie a ľahké dosiahnutie nohami na zem. Príjemným spestrením je indikátor zaradeného prevodu na prístrojovom paneli a agresívny dizajn nového svetlometu.

Honda CRF300L – viac zábavy
Honda CRF300L – svetlá výška
Honda CRF300L – nižšia hmotnosť
Honda CRF300L – výkonnejší stroj

PRIPRAVENÝ NA PRÁCI AJ ZÁBAVU

Model CRF300L má v sebe DNA z úžasných pretekárskych strojov CRF450R a CRF450RX.

Všetko sa začína na skvelom mieste. A vďaka tímu HRC a jeho pretekárskemu programu sme vylepšili všetky aspekty všestranných športových jazdných vlastností stroja. Svetlá výška je o 30 mm väčšia, aby sa obrubníky (alebo konáre) preskakovali oveľa jednoduchšie. 

Honda CRF300L – pripravená na prácu aj zábavu
Honda CRF300L – vždy pripravená

Sedadlo sa zvýšilo o 5 mm na 880 mm, čim sa zlepšilo prirodzené ovládanie. Vďaka úzkej palivovej nádrži sa môžete voľne posúvať dopredu. Či už sa budete pohybovať rušnými mestskými ulicami alebo hľadať nové trasy – prípadne oboje počas jediného dňa – motocykel CRF300L je vždy pripravený vyraziť.

DVE VYUŽITIA ALEBO DOBRODRUŽSTVO?

Vyberte si medzi terénnym strojom CRF300L a motocyklom na dlhé cesty CRF300 RALLY.

Honda CRF300 RALLY
Honda CRF300L

CRF300L

CRF300 RALLY