Honda – Super Cub C125 – Svet v pohybe

SVET V POHYBE

SUPER CUB C125

Posunúť

ĽAHKÝ. JEDNODUCHÝ. ŠTÝLOVÝ.

Príťažlivosť modelu Super Cub nikdy nevyšla z módy.

Model Super Cub zaisťuje už viac než 60 rokov jednoduchú a spoľahlivú prepravu miliónom ľudí na celom svete. Nikdy sa neriadi módou, ale po desiatky rokov nastavuje latku ostatným z hľadiska použiteľnosti, úspornosti a úplnej odolnosti. Skúter, ktorý vyžaruje retro štýl, je autentický do poslednej skrutky a súčasne moderný v každom detaile. Prináša rovný úžitok ako kedykoľvek predtým. Teraz s úplne novým, vzduchom chladeným motorom, ktorý zaručuje vyšší výkon a nižšiu spotrebu paliva, a s modernizovaným príjemne tlmeným odpružením.

STROJ NA CELÝ ŽIVOT

Model Super Cub C125, rovnako ako vždy, tvorí s jazdcom jeden celok.

Vzpriamená jazdná poloha s rovným chrbtom poskytuje vynikajúci výhľad na všetky strany, sedadlo je vyrobené z polyuretánovej peny s vysokou hustotou na zaistenie väčšieho pohodlia a riadidlá sú uložené v gumových silentblokoch. Nový vzduchom chladený motor so vstrekovaním paliva generuje vyšší výkon s kultivovaným chodom. Navyše má nižšiu spotrebu paliva. Rovnako ako v prípade prvého modelu je ovládanie štvorstupňovej prevodovky úplne jednoduché vďaka automatickej odstredivej spojke. Rúrkový oceľový rám, teleskopické vidlice, dva zadné tlmiče (obidva s vylepšenými pružinami) a zliatinové hliníkové 17-palcové kolesá s bezdušovými pneumatikami zaisťujú spoľahlivé jazdné vlastnosti. Prémiovým prvkom je plné LED osvetlenie a inteligentný kľúč Honda Smart Key. Na zaistenie väčšej flexibility sa model Super Cub C125 dodáva s namontovaným sedadlom pre spolujazdca.

Honda – Super Cub C125 – Vynikajúci výhľad na všetky strany
Honda – Super Cub C125 – Spoľahlivé jazdné vlastnosti
Honda – Super Cub C125 – Stroj na celý život
Honda – Super Cub C125 – Dôraz na jazdca

STROJ ČASU

Zhmotnenie sna jedného inžiniera.

Soichiro Honda túžil po tom, aby ľuďom priniesol radosť z pohybu. Jeho výtvor, model Super Cub, obstál v skúške časom a za posledných 60 rokov sa z neho vyrobilo viac než 100 miliónov. A práve vďaka jeho praktickej genialite ho dnes nájdete v uliciach európskych miest. Super Cub C125 je štýlová, moderná evolúcia revolučného stroja, ktorý už dlho neúnavne pomáha mnohým ľuďom.

Honda – Super Cub C125 – Stroj času