Honda – CRF250R – Vylepšené pre víťazstvo

CRF250R

VYLEPŠENÝ PRE VÍŤAZSTVO

Posunúť

PRIPRAVENÝ VYRAZIŤ DO AKCIE

Súťaženie sa nikdy nekončí, čo nám vyhovuje – prečo by sa vôbec skončiť malo? Náš nový model CRF250R je omnoho ľahší a má úplne nový rám, výkyvnú vidlicu a odpruženie Showa. A motor? Je dokonca ešte výkonnejší. Ešte užitočnejší. Chcete výsledky? Tento stroj by ste mali mať v boxoch.

Honda – CRF250R – Pripravený vyraziť do akcie

ŠPIČKOVÉ ZRÝCHLENIE

Trieda 250 MX sa nezastaví.

My jazdíme ešte rýchlejšie. Model CRF250R má teraz úplne rovnaký podvozok vyvinutý HRC ako stroj CRF450R, ktorý dvakrát vyhral majstrovstvá sveta v motokrose. Je až o 3,8 kg ľahší a má aj modernizované odpruženie Showa a geometriu riadenia. Najvyšší výkon motora DOHC s objemom 249,9 cm3 je podporený výkonom v strednom rozsahu otáčok a teraz ešte silnejším spodným rozsahom, ktorý zaisťuje svižnú jazdu. O prenos výkonu na vozovku sa stará zosilnená spojka a svižne radiaca šesťstupňová prevodovka, ako aj systém riadenia rozjazdu a preklzávania kolies HRC a tlačidlo na zmenu režimu motora (EMSB), ktoré umožňuje vybrať si medzi tromi režimami. Agresívna a minimalistická kapotáž vám umožní voľný pohyb. Ak ste pripravení na poriadne preteky, vyberte si model CRF250R. Presne na to je určený.

Honda – CRF250R – Voľný pohyb
Honda – CRF250R – Pripravený na poriadne preteky
Honda – CRF250R – Najväčšie zrýchlenie v danej triede
Honda – CRF250R – Jazdíme rýchlejšie

ZAMERANÉ NA SKRÁTENIE ČASU NA KOLO

Vyskúšajte si ho medzi prvými. A privlastnite si ho.

Dokonalosť vďaka súťaženiu

Ste pripravení na zásadné vylepšenie? Model CRF250R má teraz rovnaký podvozok vyvinutý tímom HRC ako model CRF450R. Vďaka tomu je o celé 3 kg ľahší, má novú geometriu riadenia, bočnú tuhosť rámu zníženú o 20 % a horný aj dolný brzdový strmeň a výkyvnú vidlicu vyladené na mieru. Nové nastavenie odpruženia Showa – zvýšenie zdvihu o 5 mm pri 49 mm vidlici USD – a aj odľahčená pružina v tlmiči a nový pomer závesu Pro-Link. Výsledky pocítite okamžite. Lepšia trakcia vpredu aj vzadu, plynulejšie tlmenie nerovností a schopnosť jazdy vo vyjazdených koľajach.

Honda – CRF250R – Sústredíme sa na skrátenie časov na kolo
Honda – CRF250R – Veľmi výkonná pohonná jednotka

Vysoko výkonná pohonná jednotka

Motor modelu CRF250R s rozvodom DOHC a objemom 249,9 cm3 prináša väčší výkon v nízkych otáčkach vďaka lepšej účinnosti nasávania a výfuku s jedným tlmičom, ktorý dopĺňa úžasný výkon v strednom a najvyššom rozsahu. Prepracované detaily hlavy valcov zvyšujú prietok oleja a presnosť časovania ventilov vo vysokých otáčkach, piest a ojnice boli optimalizované, spojka má teraz 9 lamiel a prevodovka lepšie radí s novými prevodovými pomermi, ktoré sú pripravené prenášať dodatočný výkon. Riadenie kontroly rozjazdu a preklzávania kolies HRC pomáha zabrať pri štarte a tlačidlo na zmenu režimu motora (EMSB) s tromi režimami umožňuje riadiť prenos výkonu. Nový dizajn sedadla a štíhlejšia, minimálna kapotáž umožňujú voľný pohyb a polohu riadidiel Renthal Fatbar možno upraviť podľa vášho štýlu.