Honda X-ADV – trojštvrťový záber spredu na stroj s jazdcom, medzi mestom a lesom, sivý motocykel
Honda X-ADV – trojštvrťový záber spredu na stroj s jazdcom, medzi mestom a lesom, sivý motocykel

X-ADV

NEPREHLIADNUTEĽNÝ NA CESTE

NEKONEČNÉ DOBRODRUŽSTVO ZA KAŽDÝM ROHOM

Náš model X-ADV urobil prvý krok. Vytvoril základ. A viedol ostatných. Spája vlastnosti a výkonnosť motocykla pre dobrodruhov s pohodlím, praktickosťou a vhodnosťou veľkoobjemového skútra pri dochádzaní do práce. V podstate je to SUV na dvoch kolesách, ktoré sa vzpiera konvenciám. Model X-ADV je dokonalý prieskumník do mesta, ktorý si poradí s betónovou džungľou aj výletom do terénu a premení každú jazdu na jedinečný zážitok. A vylepšili sme každú jeho súčasť.

JEDINEČNÁ PONUKA

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu
  Posunúť

  VYLEPŠENIA NA DOSAHOVANIE NOVÝCH HORIZONTOV

  Teraz je model X-ADV ešte všestrannejší a hravo si poradí so všetkými vašimi plánmi.

  Má ľahší rám a nový tvar sedadla, čo výrazne uľahčí dosiahnutie nohami na zem. Nová kapotáž sa vyznačuje robustným štýlom, ktorý je pre model X-ADV charakteristický. Skrýva navyše viac úložného priestoru a nabíjačku typu USB-C. Dvojité svetlomety prinášajú technológiu DRL, čím výrazne zvyšujú viditeľnosť, zatiaľ čo plne farebný displej TFT umožňuje intuitívne ovládanie. Teraz sa navyše prostredníctvom nového systému hlasového ovládania smartfónu Honda môžete pripojiť k množstvu funkcií inteligentného telefónu, ako je navigácia, hovory, správy a hudba (dostupné pre zariadenia so systémom Android™ alebo iOS™). Preto nech už dorazíte kamkoľvek, vždy zostanete v kontakte.

  Honda X-ADV – trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, mestská ulica
  Honda X-ADV – trojštvrťový záber z pravej strany, s jazdcom, na lesnej ceste

  Pohľad na otáčkomer vás prekvapí, pretože sme zvýšili maximálne otáčky a výkon dvojvalcového motora s objemom 745 cm3. Technológia elektronického ovládania plynu (TBW) a štyri predvolené režimy jazdy optimalizujú výkon, aby zodpovedal podmienkam a terénu. Model X-ADV je navyše flexibilný – dáva vám možnosť plne si prispôsobiť výstupný výkon a charakter motora, interval radenia dvojspojkovej prevodovky (DCT), systém voliteľnej regulácie krútiaceho momentu Honda (HSTC) aj úroveň zasahovania systému ABS.

  ZBOHOM, ASFALT, AHOJ, TERÉN

  Od hladkého asfaltového povrchu cez rušné mestské ulice po terénne cesty. Model X-ADV si poradí všade.

  Honda X-ADV, sivý motocykel na lesnej ceste
  Honda X-ADV, sivý motocykel na ulici

  PÔSOBIVÝ VÝKON

  Vychutnajte si skvelý výkon a inšpiratívne ovládanie. Bez ohľadu na to, kam vyrazíte.

  Dvojvalcový motor má kompaktné rozmery a pôsobivý výkon. Určite s modelom X-ADV plánujete najrôznejšie dobrodružstvá, preto sme prepracovaním sacích kanálov, časovaním vačiek a výfuku znížili jeho hmotnosť o 2 kg a zvýšili jeho maximálny výkon na 43,1 kW (s krútiacim momentom 69 Nm). Štyri predvolené režimy jazdy a elektronické ovládanie plynu si poradia s väčšinou podmienok a spoločne riadia výkon motora aj brzdenie motorom, systém ABS a dvojspojkovú prevodovku. Systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda Selectable Torque Control (HSTC) zaisťuje lepšiu kontrolu nad 3 úrovňami a prispôsobenie vašim potrebám. Všetky režimy jazdy môžete ľahko vyberať prostredníctvom displeja TFT a spínačov na ľavej strane riadidiel. Používateľské nastavenie USER vám umožňuje si plne prispôsobiť výkon modelu X-ADV.

  Novinkou je rúrkový oceľový rám. Je pevnejší, ale s úplne rovnakými rozmermi, geometriou riadenia a odpružením s dlhým zdvihom, preto zaručuje isté a agilné ovládanie, ktoré vám dodá sebaistotu bez ohľadu na to, kam ste sa vydali.  Duálne radiálne montované, proti sebe postavené štvorpiestové brzdové strmene sa do kotúčov veľmi silno zahryzávajú. Vo všetkých východiskových režimoch jazdy po ceste je úroveň zásahov systému ABS vysoká, zatiaľ čo v režime GRAVEL je nízka. Dôvodom je zaistenie bezpečného a konzistentného brzdenia na nespevnenom povrchu.

  Honda X-ADV, trojštvrťový predný záber z pravej strany, stroj s jazdcom zaparkovaný, sivý motocykel
  Honda X-ADV, trojštvrťový predný záber z pravej strany, jazdec stojaci na sivom motocykli, lesná cesta
  Honda X-ADV, trojštvrťový predný záber z pravej strany, stroj zaparkovaný na parkovisku, západ slnka
  Honda X-ADV, pravá strana, s jazdcom, sivý motocykel, lesná cesta
  Pohľad na aplikáciu Honda XADV.

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.