CRF110F – Nekonečné vzrušenie

CRF110F

Pri modeli CRF110F ide predovšetkým o pocit z jazdy na veľkom stroji a o úžasnú zábavu. Je určený pre vekovú kategóriu 8 – 11 rokov, má robustný podvozok, elektrický štartér a spoľahlivý štvortaktný motor. Je to dokonalý odrazový mostík k pretekárskym motokrosovým a enduro strojom s objemom motora 125/150 cm3.

Cesta na celý život

Keď mladý človek dostane nezadržateľnú túžbu jazdiť, neexistuje lepší východiskový bod než žiarivo červený terénny motocykel Honda CRF.

Robustný model Honda CRF110F dodáva mladým jazdcom istotu pri jazde a otvára im dvere k radosti, ktorá im vydrží po celý život. Je vybavený elektrickým štartérom, robustným oceľovým rámom a vysoko kvalitným odpružením, ktoré prispieva k pocitu „veľkého motocykla“ a výkonu. Je to stroj, na ktorom môžete jazdiť – a usmievať sa – po celý deň.

CRF110F – Cesta na celý život

VZHĽAD TERÉNNEHO STROJA

Vzhľad inšpirovaný modelom CRF450R prináša motokrosový štýl.

CRF110F – Úplne nová súprava kapotáže

Model CRF110F má nielen výkonný motor, ale aj robustný podvozok.

Na tento motocykel môžete byť hrdí. Ostro štylizovaná a odolná kapotáž modelu CRF110F zaručuje ostrý a moderný vzhľad, rovnako ako pri mohutnom modeli CRF450R. Kryt reťaze vyzerá skvele a spolu s podložkou pod riadidlá prispieva k zaisteniu bezpečnosti.

 

Viac než len odolný

Noví jazdci sa väčšinou so svojimi strojmi príliš nemaznajú, preto potrebujú primerane robustný motocykel. Vďaka spoľahlivému motoru s objemom 109 cm3 a robustnému podvozku sa model CRF110F vydaril na výbornú. Na zaistenie bezchybného chodu je navyše vybavený funkciami, ako je bezúdržbové kondenzátorové zapaľovanie (CDI) a automatické napínanie vačkovej reťaze. Navyše je, samozrejme, vyrobený s legendárnym spracovaním a kvalitou spoločnosti Honda.

CRF110F – Moderný vzhľad
CRF110F – Nový motor s objemom 110 cm3

Štartovanie je jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo a môžete vyraziť.

Bezstarostná jazda

Posilňovanie zručností a skúseností.

Dni strávené jazdou v teréne, v trail parkoch, na motokrosových tratiach alebo dokonca na dvoroch, môžu byť do značnej miery rodinnou aktivitou, do ktorej sa zapoja všetci. Model CRF110F je skvelým a príjemným úvodom do motocyklového športu, perfektným motocyklom, na ktorom si možno osvojiť zručnosti a ovládanie stroja, čo neskôr príde vhod na ceste alebo pri pretekoch.

 

 

CRF110F – Bezstarostná jazda