CMX1100 Rebel na každý deň

CMX1100

ABSOLÚTNY REBEL

O KROK ĎALEJ

Ste pripravení svoju jazdu posunúť ďalej? Nastal čas. Čas na niečo nepoznané. Zoznámte sa s novým modelom Rebel CMX1100. Úplne obnažený motocykel, ktorý vzdáva česť podomácky upravovaným americkým motocyklom v štýle „bobber“ so širokými pneumatikami, však zároveň prináša celý rad moderných detailov. Iste, je to výborne vyzerajúci motocykel, ktorý bude jazdiť po širokých bulvároch. Ale skrýva v sebe oveľa viac.

CMX1100, o krok ďalej
CMX1100T Rebel s veľkou prednou kapotážou a bočnými brašňami.

CMX1100T Rebel

Dokonalý motocykel kategórie Cruiser.

Posuňte svoju jazdu na vyššiu úroveň s novým motocyklom CMX1100T Rebel, ktorý je vybavený príslušenstvom v špecifikácii Tour. Krásne spracované bočné brašne sú elegantné a praktické, s celkovým objemom 35 l (16 l vpravo a 19 l vľavo) na všetko, čo na jazdu potrebujete. Veľká predná polokapotáž a veterný čelný štít poskytujú ešte väčšiu ochranu pred poveternostnými vplyvmi a nárazmi vetra a zaisťujú pohodlie v meste aj na voľnej ceste. Vychutnajte si slobodu vo veľkom štýle – s novým modelom CMX1100T Rebel je čas vydať sa na ďalšiu cestu.

MODERNÝ STROJ V ŠTÝLE BOBBER S PORIADNYM VÝKONOM

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Farba

  STARÁ ŠKOLA SA VRACIA DO MÓDY

  Rebel CMX1100 je niečo výnimočné...

  Vďaka individuálnemu vzhľadu – a aj ľahkému, pohyblivému ovládaniu a skvelej odozve motora – si Rebel CMX500 získal srdcia mnohých jazdcov na celom svete, vrátane tých, ktorí na sa na dvojkolesový stroj posadili po prvý raz. Teraz však nastal čas urobiť ďalší krok. Podobá sa síce na svojich predchodcov, no Rebel CMX1100 má z veľkej časti svoj vlastný štýl. Dynamický a osobitý radový dvojvalcový motor ponúka elektronické ovládanie plynu, 4 režimy jazdy, systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda Selectable Torque Control (HSTC) a kontrolu zdvíhania predného kolesa. Tempomat patrí do štandardnej výbavy a naša jedinečná šesťstupňová dvojspojková prevodovka je voliteľná. Tento pohodový Cruiser si poradí aj v zákrutách – v tých má hlavné slovo 43 mm predná vidlica s olejovou patrónou, zadné tlmiče s oddelenou nádobkou a radiálne štvorpiestové predné brzdové strmene.

  CMX1100, stará škola sa vracia do módy

  PÔSOBIVÝ ZVUKOVÝ ZÁZNAM DVOJVALCA

  Predstavte si, ako pridávate plyn, a okolo vás plynie krajina. Vnímajte svoj tep a vychutnajte si dojem z tohto úžasného motora. Teraz ste pripravení (odporúčame použiť slúchadlá).

  Posunúť

  MINIMALISTICKÝ ŠTÝL

  Nič iné ako nezriedený úžasný zážitok z jazdy na motocykli.

  Rebel CMX1100 kladie dôraz na rýdze potešenie z jazdy na dvoch kolesách. Tento temný roadster z 21. storočia inšpirovaný štýlom strojov „bobber“ je od základu navrhnutý tak, aby prinášal radosť z jazdy, preto prináša mohutný výkon motora a výborné jazdné vlastnosti. Každý detail ho niečím odlišuje od ostatných strojov. Bezprírubovú palivovú nádrž charakterizuje dvojfarebný lak a predný aj zadný blatník je zhotovený z 1 mm hrubého oceľového plechu s osadeným držiakom z tlakovo liateho hliníka. Sedadlo je vo výške iba 700 mm a jeho mäkký materiál je tvarovaný tak, aby poskytoval oporu pri prudkom zrýchlení. Odsadený negatívny digitálny displej s priemerom 120 mm zabezpečuje intuitívne získavanie informácií a klasické široké riadidlá sú uchytené pevnými jednopalcovými svorkami.

  CMX1100, čisté potešenie
  CMX1100, každý detail ho niečím odlišuje od ostatných strojov
  CMX1100, minimalistický štýl
  CMX1100, zábavná jazda
  Pohľad na aplikáciu Honda CMX1100 Rebel.

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.