CRF125F – zbraň malého kalibru

CRF125F

V našej palete CRF-MX máme niekoľko vysoko výkonných modelov a model CRF125F sa k nim hrdo hlási. Ideálny základný motocykel pre mladých jazdcov, ktorí majú aspoň 10 rokov a hľadajú zábavu a stroj pre svoju vášeň na jazdu v teréne.

LEPŠÍ MOTOCYKEL, LEPŠÍ JAZDEC.

Je pripravený prebudiť nadšenie v každom dieťati, ktoré chce prejsť na výkonnejší stroj.

Model CRF125F je síce malý, no štýlom a niektorými vlastnosťami sa vyrovná svojim väčším bratom z radu CRF. Po stlačení elektrického štartovania je vzduchom chladený motor SOHC pripravený na jazdu. Je vyladený špeciálne s dôrazom na plynulý krútiaci moment v nižších otáčkach, preto sa ideálne hodí pre mladých jazdcov. Kosoštvorcový rúrkový oceľový rám, teleskopická vidlica s priemerom 31 mm so zdvihom 140 mm a systém zavesenia zadného kolesa Honda Pro-Link tvorí odolné šasi, s ktorým môžete jazdiť v náročnom teréne.

CRF125F – lepší motocykel, lepší jazdec

ŠŤASTNEJŠIE PRISTANIA

Na stoji CRF125F môžu mladí jazdci bezpečne prejsť k dobrodružnejšej jazde.

Vďaka systému odpruženia postavenému na mohutnej 31 mm teleskopickej vidlici a masívnych pružinách dokáže motocykel výborne absorbovať sily pri skokoch.

Ešte silnejšie tlmenie

Zadný tlmič využíva piestový tlmič s priemerom 32 mm s oddelenými tlakovými komorami na vzduch/olej/plyn, ktoré znižujú emulgáciu aj potrebu údržby.

CRF125F – dobrodružnejšia jazda
CRF125F – mladí jazdci sa môžu rozvíjať

Systém Honda Pro-Link

Okolo systému Honda Pro-Link je postavená tuhá oceľová výkyvná vidlica, ktorá využíva ihlové ložiská na zníženie trenia.

Priestor pre rast

Zoznámenie sa s jazdou v teréne.

Poznatky z prvých rokov sú neoceniteľné, pretože pomáhajú nováčikom stať sa skúsenými terénnymi jazdcami.

Brzdný výkon

Predná kotúčová brzda s priemerom 220 mm sa hydraulicky ovláda pomocou nastaviteľnej páčky. V spojení s 95 mm zadnou bubnovou brzdou poskytujú obe brzdy rovnomerný brzdný výkon.

 CRF125F – priestor pre rast

Stroje do náročnejšieho terénu