Honda RoadSync

Používanie systému je intuitívne. Využijete funkciu rozpoznávania hlasu, zvukovej spätnej väzby a štvorsmerového spínača umiestneného na ľavom riadidle. Telefón budete mať bezpečne uložený vo vrecku, no zostanete v spojení a môžete sa zamerať na cestu a každý deň si vychutnávať slobodnú jazdu.

Obrazovka systému hlasového ovládania smartfónu Honda

POUŽÍVANIE APLIKÁCIE HONDA ROADSYNC

Používanie systému Honda RoadSync je veľmi jednoduché. Pri jazde na motocykli alebo skútri Honda pripojte svoj smartfón s operačným systémom Android 8.0 alebo iOS14 (alebo novšou verziou) a s aplikáciou Honda RoadSync, ktorú si nainštalujete pomocou svojho účtu Google alebo Apple. Aplikácia sa aj pomocou funkcie Bluetooth® pripojí k náhlavnej súprave so zvukovým vstupom zabudovaným v prilbe.

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

1.  Stiahnite si aplikáciu Honda RoadSync z obchodu Google Play (pre Android) alebo App Store (pre iOS) a v prípade potreby povoľte oprávnenia

2. Podľa pokynov na obrazovke spárujte zariadenie s motocyklom Honda

3. Po spárovaní a povolení vyberte účet Google (pre Android) alebo účet Apple (pre iOS)

A to je všetko. Pripojenie je hotové a teraz môžete preskúmať všetky funkcie, ktoré máte na dosah ruky – a to všetko pomocou funkcie Bluetooth® (bez nutnosti použitia káblov).

Máte ešte ďalšie otázky?

Pozrite si najčastejšie otázky

Rýchle a jednoduché nastavenie
iOS HSVCs Mock-up

Obmedzenia systému iOS

Funkcie volania možno ovládať iba pomocou podporovaných slúchadiel, čo zahŕňa uskutočňovanie, prijímanie a odmietanie hovorov (ovládanie prepínačom na riadidlách nie je k dispozícii). Obmedzená funkcia správ. Apple Music je jediná podporovaná hudobná aplikácia. Nie sú podporované žiadne navigačné aplikácie tretích strán.

Funkcia Bluetooth®

Jednotlivé funkcie Bluetooth® sa môžu líšiť v závislosti od softvérových a hardvérových verzií zariadení Bluetooth, individuálneho nastavenia, veľkosti adresára telefónu, spôsobu ukladania kontaktov a dostupnej pamäte. Aktualizácie softvéru smartfónu môžu tiež ovplyvniť funkčnosť a výkon funkcie Bluetooth. Spoločnosť Honda nemôže poskytnúť žiadnu záruku funkčnosti spojenia medzi zariadením Bluetooth a motocyklom. Niektoré funkcie nemusia byť na všetkých trhoch plne podporované. Spoločnosť Honda si vyhradzuje právo upraviť zoznam zariadení bez predchádzajúceho upozornenia.