Forza 750, RANNÉ VTÁČATÁ – JAZDCI NA STROJOCH FORZA
Forza 750, RANNÉ VTÁČATÁ – JAZDCI NA STROJOCH FORZA

FORZA 750

RANNÉ VTÁČATÁ – JAZDCI NA STROJOCH FORZA

Posunúť

SMELÝ ŤAH

Modely Forza už poznáte. Náš sortiment špičkových skútrov je vybavený modernými technológiami a ostrým športovým výkonom, pričom sa vyznačuje aktuálnym a atraktívnym štýlom. A ako vrchol radu sme vytvorili nový model Forza 750. Či už potrebujete byť v meste, alebo mimo mesto, či už idete na obchodné rokovanie, alebo jazdíte len tak pre radosť, vždy vám ponúkne kombináciu ostrého a kompaktného vzhľadu a pohodlia a praktickosti triedy GT – to všetko s úžasnou odozvou dvojvalcového motora s objemom 745 cm3, brzdovým systémom ako pri motocykloch a vysoko kvalitným zavesením.

NA STROJI V POHODLÍ AKO DOMA

Tento ohromný skúter predstavuje čosi výnimočné. Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť

V NEUSTÁLOM POHYBE

Tak ako sa nikdy nezastavíte vy, nezastaví sa ani Forza 750.

Tento skúter sme vybavili prvotriednymi funkciami, ktoré vám pomôžu žiť podľa svojich vlastných predstáv. S permanentným pripojením smartfónu a prístrojovým panelom s plnofarebným TFT displejom budete vždy v obraze. Môžete si vybrať z troch východiskových režimov jazdy a vlastného upraveného režimu a vyskúšať plynulosť šesťstupňovej dvojspojkovej prevodovky (DCT). O trakciu zadnej pneumatiky sa v každej sekunde jazdy stará systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda Selectable Torque Control (HSTC).

Forza 750, v neustálom pohybe

NÁŠ DOKONALÝ SKÚTER GT

Najprv sme si položili otázku: Ako by mal vyzerať dokonalý skúter GT? Preto sme skúmali všetky aspekty výkonu. A našli sme odpovede. V prvom rade musí byť dostatočne kompaktný, aby predstavoval výhodu v cestnej premávke a ľahko sa parkoval, zároveň však musí byť dostatočne pohodlný aj pre dve osoby s dostatkom priestoru na nohy jazdca. Okrem toho musí mať štýl, ktorý zaujme na prvý pohľad, počas jazdy aj na mieste. Samozrejmosťou je silný a dostatočne výkonný motor, s ktorým bude jazda zábavná, a podvozok, ktorý zaistí ovládateľnosť a ponúkne vynikajúce aerodynamické vlastnosti vo vysokej rýchlosti. A ako dopravný prostriedok musí svojmu jazdcovi uľahčiť život vďaka využiteľnému priestoru pod sedadlom a celému radu praktických detailov, s ktorými je život jednoducho lepší

Forza 750, jazdec na ceste
Forza 750, náš dokonalý skúter

Výsledkom je Forza 750. Je to náš dokonalý skúter GT.

SLOBODNÁ JAZDA

Jazda, prirodzene, predstavuje jedinečné potešenie.

Ak si však potrebujete niečo vybaviť, pomôže vám nový systém hlasového ovládania smartfónu Honda (k dispozícii pre zariadenia so systémom Android™ a iOS™), ktorý vaše zariadenie spojí s prístrojovým panelom s 5-palcovým TFT displejom a spínačmi na ľavej rukoväti riadidiel. Vďaka tomu môžete využívať navigáciu, hovory, správy a hudbu.

Čas je vzácny – preto vám ho ušetrí aj systém inteligentného kľúča. Stačí mať vo vrecku ovládač, ktorým sa riadi bezkľúčový systém zapaľovania, zámok riadenia, veko plniaceho otvoru nádrže a sedadlo. Navyše otvára aj (voliteľný) inteligentný horný kufor.

A oplatí sa byť videní, preto sme pridali funkciu núdzového zastavenia. Keď prudko zabrzdíte, zadné smerové svetlá začnú blikať, aby upozornili účastníkov cestnej premávky za vami. A navyše máte o starosť menej, pretože sa smerové svetlá automaticky vypínajú. Všetko osvetlenie využíva mimoriadne úsporné LED svietidlá, ktoré na ceste zaisťujú vysokú viditeľnosť.

Forze 750, jazda
Forza 750, jazdec a oceán
Forza 750, čas je vzácny
Forza 750, inteligentný kľúč

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

Forza 750, SKÚSENOSTI S MOTOCYKLAMI HONDA

ĎALŠIE SKÚTRE