Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Trojštvrťový záber spredu na model Forza 750 s jazdcom

NÁŠ DOKONALÝ SKÚTER GT

Model Forza 750 je vybavený pokročilými technológiami a ponúka špičkový športový výkon v modernom štýle, ktorý upúta pozornosť. Či už potrebujete ísť niekam v meste alebo mimo neho, pracovne alebo len tak pre radosť z jazdy, tento stroj spája elegantný kompaktný vzhľad s dokonalým pohodlím a praktickosťou triedy GT.

Praktickosť modelu Forza 750 v meste s jazdcom

Stvorené pre život

Model Forza 750 je dostatočne kompaktný, aby predstavoval výhodu v cestnej premávke a ľahko sa parkoval, zároveň však musí byť dostatočne pohodlný aj pre dve osoby s dostatkom priestoru na nohy jazdca. K tomu pridajte štýl, ktorý upúta pozornosť, nech už vyrazíte kamkoľvek. Samozrejmosťou je silný a dostatočne výkonný motor, s ktorým bude jazda zábavná, a podvozok, ktorý zaistí ovládateľnosť a ponúkne vynikajúce aerodynamické vlastnosti vo vysokej rýchlosti. Spolu s praktickým úložným priestorom pod sedadlom s objemom 22 l vhodným na uloženie integrálnej prilby, ktorý obsahuje zásuvku typu USB-C a ľahko prístupnú priehradku. Forza 750 je ideálny stroj na dochádzanie do práce.

Praktickosť modelu Forza 750 v meste s jazdcom

Tak ako sa nikdy nezastavíte vy, nezastaví sa ani Forza 750

Tento skúter sme vybavili prvotriednymi funkciami, ktoré vám pomôžu žiť podľa svojich vlastných predstáv. S permanentným pripojením smartfónu a prístrojovým panelom s 5-palcovým plnofarebným TFT displejom budete vždy v obraze. Systém Honda RoadSync  (k dispozícii pre zariadenia so systémom Android™ a iOS™) spojí vaše zariadenie s prístrojovým panelom s 5-palcovým TFT displejom a spínačom na ľavej rukoväti riadidiel. Vďaka tomu môžete využívať podrobnú navigáciu, hovory, správy a hudbu a byť neustále v spojení so svetom.

Praktickosť modelu Forza 750 v meste s jazdcom

Stvorený na to, aby vás podporil

Ponúka tri predvolené jazdné režimy s možnosťou prispôsobenia. A v používateľskom režime USER možno pri modeli Forza 750 nastaviť odozvu motora a radenia podľa vlastných predstáv. Forza ponúka jedinečnú šesťstupňovú dvojspojkovú prevodovku (DCT) vďaka ktorej nikdy neprídete o vzrušujúce spojenie so svojím strojom. Došlo k rozšíreniu úrovní systému voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) aj vylepšeniu riadenia trakcie. Funkcia signalizácie núdzového zastavenia (ESS) sa aktivuje pri prudkom brzdení a upozorní ostatných účastníkov cestnej premávky idúcich za vami.

Praktickosť modelu Forza 750 v meste s jazdcom

Pohotový výkon

Model Forza 750 poskytuje okamžitú akceleráciu od rozjazdu aj po každej zmene rýchlostného stupňa a pohodovú rýchlu jazdu po diaľnici. Model Forza 750 dosahuje maximálny výkon 43,1 kW a krútiaci moment 69 Nm. Spája výkon s priaznivou spotrebou paliva. S palivovou nádržou s objemom 13,2 l možno prejsť až 370 km. Navyše je možná prestavba na 35 kW verziu pre držiteľov vodičského oprávnenia skupiny A2.

  • Matte Ballistic Black Štandardný režim
  • Candy Chromosphere Red Štandardný režim
  • Matte Jeans Blue Štandardný režim
  • Iridium Grey Metallic Štandardný režim
*
Aplikácia Honda Motorcycles Experience s modelom Forza 750

Honda Motorcycles Experience

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.