Vyhlásenie – Obrázky môžu obsahovať voliteľné príslušenstvo, ktoré nie je súčasťou štandardnej výbavy*.

Honda CB750 Hornet na mieste s novým motorom

Pichni do sršnieho hniezda

Zabudnite na očakávané. Je čas, aby nová generácia priniesla zmeny. Začnime
novým motorom, ktorý má neuveriteľný výkon najlepší vo svojej triede. Nalaďte sa na ľahký
podvozok, ktorý je vyladený na športovú jazdu v streetfighter štýle. Stačí jeden povel a
nový CB750 Hornet vyrazí vpred. Nič sa mu nedokáže vyrovnať.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Najlepší pomer výkonu a hmotnosti v danej triede

O modeli CB750 Hornet sa veľa hovorí. Hovorí sa predovšetkým o pomere výkonu a hmotnosti. Úplne nový paralelný dvojvalcový motor s prepracovaným nasávaním so zvýšenou účinnosťou a technológia valcov, prevzatá so superšportov, znižuje trenie. Stroj tak dosahuje maximálny výkon 67,5 kW a krútiaci moment 75 Nm, ktorý sa uplatní od stredného pásma až po tie najvyššie otáčky. Vyniká tiež po pocitovej a zvukovej stránke – v nízkych otáčkach má stabilný pulz a zaujímavý zvuk výfuku. Takýto výkonný motor umiestnený do ľahkého podvozku znamená, že už zostáva jediná vec: Nasadnúť a užívať si jazdu.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Dokonalé ovládanie a možnosti pripojenia

Ohromujúci motor modelu CB750 Hornet máte úplne pod kontrolou. Presná technológia elektronického ovládania plynu (TBW) zodpovedá 3 predvoleným jazdným režimom: Režim Sport, Standard a Rain a navyše aj prispôsobiteľný používateľský režim na jemné vyladenie (v 3 úrovniach) systému kontroly trakcie Honda (HSTC) a zabránenie zdvíhaniu predného kolesa. Individuálne možno upraviť aj výkon motora a brzdenie motorom. Zároveň je to jednoduché – 5-palcový plnofarebný TFT displej ponúka krásne a intuitívne rozhranie a systém Honda RoadSync sa postará o konektivitu.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Agresívne vlastnosti motocykla Naked kategórie

Ostrý minimalizmus modelu CB750 Hornet, ktorý od základu stvorili ambiciózni mladí návrhári v našom výskumnom a vývojovom stredisku v Ríme za technického prispenia našich japonských vývojových technikov, prináša nekompromisný prístup. Palivová nádrž inšpirovaná obrysom sršnieho krídla priťahuje pozornosť, zatiaľ čo kovovo červený rám a eloxované predné vidlice, ktoré sú k dispozícii v dvoch verziách laku, dodávajú modelu agresívny vzhľad. A na počesť vlastnej histórii modelu Hornet s moderným nádychom je tu pochopiteľne aj špeciálna matná žltá farba. Prvotriedne svetlá LED sú dokonalým zavŕšením dizajnérskeho úsilia.

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Zábava vďaka rýchlosti a svižnosti

Ústredným prvkom návrhu modelu CB750 Hornet je nový oceľový rám s kosoštvorcovou konštrukciou a výškou sedadla 795 mm, vďaka čomu je ovládanie mimoriadne príjemné. Vďaka prirodzene vzpriamenej jazdnej polohe a pohotovostnej hmotnosti 190 kg sa stroj vyznačuje rýchlou jazdou, presným riadením a precíznou odozvou 41 mm obrátenej vidlice Showa SFF-BP™ USD a zadného tlmiča Pro-Link. Kľukatými mestskými ulicami aj cestami plnými zákrut môžete vďaka kompaktným rozmerom a vynikajúcej obratnosti pri preklápaní zo strany na stranu prechádzať úplne bez obáv, zatiaľ čo 4-piestové predné strmene s radiálnym uchytením sa postarajú o tvrdý záber a vysokú brzdnú silu.

Zatvoriť

Honda CB750 Hornet being ridden in tunnel

Na konci sa skrýva
žihadlo

Pridajte plyn a vychutnajte si surový výkon modelu Hornet.

  • Graphite Black Štandardný režim
  • Pearl Glare White Štandardný režim
  • Mat Iridium Gray Metallic Štandardný režim
  • Mat Goldfinch Yellow Štandardný režim
*
Hornet Red dot design awards

Red Dot Award

CB750 Hornet bol ocenený prestížnou cenou Red Dot Award za svoj ľahký, kompaktný štýl a kombináciu obratnosti a výkonu. Kliknutím na odkaz zistíte viac informácií.

ZISTIŤ VIAC

Ďalšia úroveň

Vami navštívené miesta a získané skúsenosti sú dôležité. Teraz však záleží na tom, čo bude ďalej. Model CB750 Hornet vzbudzuje vyššie očakávania a otvára svet úplne nových možností. Ste na to pripravení.

Aplikácia Honda Motorcycles Experience

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.