Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Honda SH125i, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany s modelom

Nemilosrdná elegancia

Posunúť
Honda-SH125i, trojštvrťový pohľad spredu z ľavej strany s jazdcom odbočujúcim po ceste vľavo

ŽIVOT JE TAKÝ RÝCHLY AKO VÁŠ NOVÝ STROJ SH125i

ZRODENÉ Z ÚSPECHU

To najlepšie nikdy neprehliadnete.

Život v meste – vieme, že žijete rýchlo. Neustále riešime, kde a kedy máme byť. Treba s tým všetkým držať krok. A užiť si pri tom veľa zábavy. Vďaka inštinktu i genetickej výbave, rovnako ako náš nádherný, úplne nový model SH125i. Vďaka jeho elegantnému, sviežemu športovému štýlu, doplnenému o výkonnejší, úspornejší 4-ventilový 4-taktný motor eSP + vybavený systémom HSTC si zachováte náskok.

Ultramoderná mobilita

Pre vyššie pohodlie bol integrovaný USB port, ktorý umožňuje nabíjanie na cestách. Dôsledná zmena geometrie zavesenia zadného kolesa zvýšila kvalitu a komfort jazdy pre jazdca aj spolujazdca. Úplne nový prístrojový panel LCD ukazuje jasne a presne to, čo potrebujete vedieť, a kompletné LED osvetlenie je zreteľné a zaisťuje veľmi dobrú viditeľnosť.

Honda-SH125i, trojštvrtinový pohľad spredu z ľavej strany s jazdcom pri parkovaní
Honda-SH125i, predná strana, detail predného svetlometu

Jazdite bez starostí

Inteligentný kľúč Honda Smart Key ovláda zapaľovanie, sedadlo, veko plniaceho hrdla nádrže a zámok riadenia priamo z vášho vrecka. Navyše máte možnosť pridať inteligentný horný kufor, ktorý sa automaticky uzamkne a jednoducho sa otvorí pomocou tlačidla na nosiči. K dispozícii sú aj prvky zvýšenej ochrany pred nepriaznivým počasím, ako je čelný štít alebo chrániče rúk pre jazdu v zime.

Honda-SH125i, poloprofil z ľavej strany

Presunuli sme pár prvkov a vďaka ľahkému novému rámu vytvorili o 50 % väčší priestor, vďaka čomu vám po uložení celotvárovej prilby ešte stále zostane dosť miesta na ďalšie veci.

Na detailoch záleží

Prezrite si jedinečné prvky, vďaka ktorým je skúter SH125i špičkou v svojej triede.

  • Pearl Nightstar Black Štandardný režim
  • Pearl Falcon Grey Štandardný režim
  • Matte Pearl Cool White Štandardný režim
  • Matte Pearl Pacific Blue Štandardný režim
  • Matte Coal Black Metallic Štandardný režim
  • Vetro Štandardný režim
  • Matte Pearl Cool White (SE) Štandardný režim
*

VYLEPŠENÝ DYNAMICKÝ VÝKON

Nový kvapalinou chladený 4-ventilový motor eSP+ nášho skútra SH125i je rýchlejší, úspornejší a čistejší než v minulosti.

Aby sa náš skúter SH125i udržal na špici, vybavili sme ho prepracovaným kvapalinou chladeným 4-ventilovým 4-taktným motorom eSP+ s objemom 124,8 cm3, ktorý plynule dosahuje vyšší výkon (9,2 kW pri 8250 ot./min) a krútiaci moment (11,4 Nm pri 6500 ot./min). Rozjazd zo státia a aj akcelerácia pri jazde, rovnako ako maximálna rýchlosť, sú tak vyššie než v prípade predchádzajúcej generácie modelu SH125i. A to všetko sa v hustej premávke hodí.

Úsporný a čistý

Spotreba paliva (bez aktivovaného vypínania motora pri voľnobehu) klesla z 2,31 l/100 km v prípade 2-ventilového motora eSP+ na 2,24 l/100 km pri 4-ventilovom motore eSP+ (režim WMTC). Pre vlastníkov, rovnako ako pre stroj, ktorý väčšinu svojho času strávi v mestskom prostredí, je dôležité, že motor eSP+ skútra SH125i teraz spĺňa normu EURO5. Povolené emisie výfukových plynov stanovené normou EURO5 sú pritom výrazne nižšie v porovnaní s normou EURO4.

TECHNOLÓGIA VYPNUTIA MOTORU PRI VOĽNOBEHU

AUTOMATICKÉ VYPNUTIE A NAŠTARTOVANIE MOTORA NA SEMAFORE

Honda-SH125i, detailný pohľad na pravú otočnú rukoväť
Honda SH125i, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany s jazdcom v meste

OKOREŇTE SI ŽIVOT

Športovú atraktivitu modelu SH125i dodávajú dve nové výrazné varianty laku.

Chcete, aby váš model SH125i vyčnieval z davu? Vyberte si medzi nenápadnou matnou sivou farbou Matte Rock Gray alebo decentnou bielou farbou Matte Pearl Cool White a vychutnajte si moderný vzhľad so športovým nádychom, výrazným pruhom na podlahe s logom SH, červenými prvkami s logom SH a Honda a aj so športovými pruhmi na svetlometoch.

SH125i
Pohľad na model Honda SH125i v aplikácii.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.