VYJADRITE SVOJU OSOBITOSŤ

CMX500 pred mestom

SUROVÝ A JEDNODUCHÝ

  • Matte Gunpowder Black Metallic Štandardný režim
  • Seal Silver metallic Štandardný režim
  • Matte Laurel Green Metallic Štandardný režim
  • Pearl Shining Black (SE) Štandardný režim
*
Posunúť

POCÍŤTE SLOBODU

Zanechajte v ňom svoju stopu.

Motocykel CMX500 Rebel je o slobode pre všetkých motocyklistov, najmä pre držiteľov oprávnenia skupiny A2. Vďaka silnému vodou chladenému radovému dvojvalcovému motoru uloženému na nízkom podvozku a inovovanému odpruženiu, osvetleniu, pohodliu a prístrojom tento motocykel vyzerá skvelo – ako čisté plátno – a je pripravený na čokoľvek, čo si preň zaumienite.

Pohľad zboku na model Honda CMX500 Rebel zaparkovaný pred dielňou.

BEZSTAROSTNÁ JAZDA

Rebel si vyberá iné cesty.

Vďaka pohonu overeným radovým dvojvalcovým motorom a prívetivej, plynulej a lineárnej odozve je ideálny na prechod z menšej motorky. Vďaka novému výfukovému systému je teraz motor v súlade s normou EURO5, zatiaľ čo antihoppingová spojka uľahčuje radenie o 30 %. Poloha pri jazde je uvoľnená, ruky sú natiahnuté, sedadlo je položené nízko a všetko je tak pripravené na jazdu po diaľnici. Aj pri nízkej rýchlosti zostáva model Rebel pohodlný a ľahko sa ovláda.

Bočný pohľad na model Honda CMX500 Rebel s jazdcom.
Trojštvrťový záber zozadu na model Honda CMX500 Rebel pri jazde po ulici.
Honda CMX500 Rebel zaparkovaná pred dielňou.
Žena sediaca na stroji Honda CMX500 Rebel.

NÍZKO POLOŽENÝ CRUISER

Radový dvojvalec vyladený na dlhé jazdy.

Zadný pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel.

Je dostatočne štíhly na to, aby sa predral mestskou dopravou a má nízko položené sedadlo poskytujúce pohodlie a istotu, keď máte nohy na zemi.

Na rozdiel od modelu CBR500R, u ktorého je prioritou výkon vo vysokých otáčkach, dodáva mapa zapaľovania paliva PGM-FI motoru motocykla Rebel úplne iný charakter. Má mohutný výkon pri nízkych otáčkach a vyšší krútiaci moment 43,2 Nm pri 6 000 ot./min, takže v kombinácii s maximálnym výkonom 34 kW pri 8 500 ot./min poskytuje dobré zrýchlenie a vysoký výkon pri dlhšej jazde.

Ten správny zvuk

Výfuk 2 – 1 využíva dve rezonančné komory a tlmičom s priemerom 120 mm v štýle brokovnice. Vďaka prepracovaniu vnútorných súčastí a novému senzoru LAF je teraz motor v súlade s normou EURO5 a vďaka 180-stupňovému fázovanému poradiu zapaľovania má hlboký pulzujúci zvuk. Zaraďte až do 6 stupňa a budete prekvapení, akým silným dojmom motor pôsobí.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel na ulici.
Predný pohľad na model Honda CMX500 Rebel.

Zajazdite si kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete. Motocykel CMX500 Rebel predstavuje dokonalý prechod od menšieho stroja k motocyklu s väčším objemom motora.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.