Close
Zavrieť

Honda CMX500 Rebel

Vyjadrite svoju osobitosť

Surový a jednoduchý

Zajazdite si na

A2

Vodičský preukaz

Dvojvalec

471 cm3

Kvapalinou chladený motor

Posunúť

Logo Honda CMX500 Rebel.

Custom Cool

Motocykel v štýle Bobber, ktorý spája autentický tradičný vzhľad s modernými technológiami.

Pocíťte slobodu

Vyjadrite ním svoj vkus.

Motocykel CMX500 Rebel je o slobode pre všetkých motocyklistov, najmä pre držiteľov oprávnenia skupiny A2. Vďaka silnému vodou chladenému radovému dvojvalcovému motoru uloženému na nízkom podvozku tento motocykel vyzerá skvelo – ako čisté plátno – a je pripravený na čokoľvek, čo si preň zaumienite.

Bočný pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel na ulici.

Pohodlná jazda

Rebel si vyberá iné cesty.

Vďaka pohonu overeným radovým dvojvalcovým motorom a prívetivej, plynulej a lineárnej odozve je ideálny na prechod z menšej motorky. Poloha pri jazde je uvoľnená, ruky sú natiahnuté, sedadlo je položené nízko – je tak pripravený na jazdu na diaľnici, pričom sa však pohodlne a jednoducho ovláda aj pri nízkych rýchlostiach.

Bočný pohľad na motocykel Honda CMX500.
Bočný pohľad na motocykel Honda CMX500.
Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel.
Zadný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel, detail na výfuk.

Nízko položený Cruiser

Radový dvojvalec vyladený na dlhé jazdy.

Zadný pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel.

Je dostatočne štíhly na to, aby sa predral mestskou dopravou a má nízko položené sedadlo poskytujúce pohodlie a istotu, keď máte nohy na zemi.

Na rozdiel od modelu CBR500R, u ktorého je prioritou výkon vo vysokých otáčkach, dodáva mapa zapaľovania paliva PGM-FI motoru motocykla Rebel úplne iný charakter. Má mohutný výkon pri nízkych otáčkach a vyšší krútiaci moment 43,2 Nm pri 6 000 ot./min, takže v kombinácii s maximálnym výkonom 34 kW pri 8 500 ot./min poskytuje dobré zrýchlenie a vysoký výkon pri dlhšej jazde.

Ten správny zvuk

Výfuk 2 – 1 disponuje dvomi rezonančnými komorami a tlmičom s priemerom 120 mm v štýle brokovnice. Vďaka 180-stupňovému fázovanému poradiu zapaľovania je výsledný pulzujúci zvuk krásne hlboký. Zaraďte až do 6 stupňa a budete prekvapení, akým silným dojmom motor pôsobí.

Predný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel na ulici.

Zajazdite si a vychutnajte si slobodu v štýle Rebela.

Predný pohľad na motocykel Honda CMX500 Rebel na ulici.

Zajazdite si kamkoľvek chcete, kedykoľvek chcete. Motocykel CMX500 Rebel predstavuje dokonalý prechod od menšieho stroja k motocyklu s väčším objemom motora.