Honda SH350i – V žiare reflektorov
Honda SH350i – V žiare reflektorov

SH350i

V ŽIARI REFLEKTOROV

Posunúť

SPOĽAHLIVÝ VÝKON. NADČASOVÝ ŠTÝL.

Naše skútre SH sa vo svete dvojkolesových strojov stali ikonou a už niekoľko desaťročí umožňujú jednoduchú a pohodlnú prepravu obrovskému množstvu majiteľov po celej Európe. Za svoj prvotriedny špičkový výkon vďačia spoľahlivým, výkonným motorom, praktickosti, ktorú ponúka plochá podlaha, a stabilite, ktorú prinášajú veľké 16-palcové kolesá. To všetko odeté do nadčasového, kompaktného a osobitého štýlu SH.

EVOLÚCIA IKONY

Nový skúter SH350i je zavŕšením modelového radu SH a predstavuje to najlepšie, čo tento rad ponúka – do posledného detailu.

Ponúka vyšší výkon vďaka kvapalinou chladenému štvorventilovému motoru s vyšším objemom. Vďaka svojmu zrýchleniu si hravo poradí aj v hustej premávke – pri rozjazde aj v pohybe – a vyššiu rýchlosť ponúka aj na diaľnici. A hoci modely radu SH vždy predstavovali kombináciu krásnej formy a funkčnosti, model SH350i je o krok bližšie k dokonalosti – prináša kombináciu elegancie, prvotriednej kvality a technologickej vyspelosti. Prepracovaný rám zachováva jednoduchú ovládateľnosť, ďalšiu z neodmysliteľných vlastností radu SH, a detaily ako nabíjačka USB a inteligentný kľúč vám uľahčí každodenné používanie.

Honda SH350i, priblížený pohľad na logo SH, červený motocykel
Honda SH350i, muž stojaci vedľa skútra, pohľad zozadu, červený motocykel
Honda SH350i, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, na ceste, červený motocykel
Honda SH350i, trojštvrťový zadný záber z pravej strany, s jazdcom, červený motocykel

ELEGANTNÝ, INTELIGENTNÝ A SOFISTIKOVANÝ

Tri slová, ktoré model SH350i vystihujú najviac.

Úplne nová elegantná a štíhla kapotáž obopína prepracovaný vnútorný rúrkový oceľový rám a vystužuje praktickú plochú podlahu, ktorá je charakteristickým znakom všetkých skútrov radu SH. Možnosť zaujať pohodlnú, vzpriamenú a uvoľnenú polohu predstavuje výhodu pre jazdcov rôznych výšok. Vďaka novému motoru môžete s modelom SH350i inteligentne jazdiť, čo znamená, že v meste stihnete viac vecí a na voľnej ceste môžete ísť rýchlejšie a na väčšiu vzdialenosť. Sofistikované konštrukčné detaily nájdete všade. Spoločne prispievajú k tomu, aby ste bez problémov zvládli svoj deň. 

Honda SH350i, záber na zaparkovaný stroj z pravej strany, červený motocykel
Honda SH350i, záber na zaparkovaný stroj z pravej strany, sivý motocykel

Väčšie pohodlie ponúka aj inteligentný kľúč, ktorý stačí mať vo vrecku a ovládať zapaľovanie, sedadlo aj voliteľný inteligentný horný kufor. Pod pohodlným sedadlom je dostatok miesta na integrálnu prilbu a nájdete tam aj nabíjaciu zásuvku typu USB-C. Všetko osvetlenie vrátane smerových svetiel bolo prepracované do dokonale úspornej formy LED a nový atraktívny prístrojový LCD panel prehľadne zobrazuje informácie, s ktorými sa dostanete kamkoľvek potrebujete.

ŠPORTOVÝ ŠTÝL

Atraktivitu modelu SH350i zvyšujú dva nové žiadané varianty laku.

Chcete, aby sa váš stroj SH350i trochu odlišoval? Môžete si vybrať medzi farebným prevedením Matte Blacky Grey Metallic alebo Pearl Falcon Grey. Sú to dve decentné varianty moderného motívu s elegantnými červenými logami SH, červenými pruhmi na kolesách a čiernymi prvkami.

SH350i
HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

ZOZNÁMTE SA SO SKÚTROM