Honda SH350i – V žiare reflektorov
Honda SH350i – V žiare reflektorov

SH350i

V ŽIARI REFLEKTOROV

Posunúť

SPOĽAHLIVÝ VÝKON. NADČASOVÝ ŠTÝL.

Naše skútre SH sa vo svete dvojkolesových strojov stali ikonou a už niekoľko desaťročí umožňujú jednoduchú a pohodlnú prepravu obrovskému množstvu majiteľov po celej Európe. Za svoj prvotriedny špičkový výkon vďačia spoľahlivým, výkonným motorom, praktickosti, ktorú ponúka plochá podlaha, a stabilite, ktorú prinášajú veľké 16-palcové kolesá. To všetko odeté do nadčasového, kompaktného a osobitého štýlu SH.

EVOLÚCIA IKONY

Nový skúter SH350i je zavŕšením modelového radu SH a predstavuje to najlepšie, čo tento rad ponúka – do posledného detailu.

Ponúka vyšší výkon vďaka kvapalinou chladenému štvorventilovému motoru s vyšším objemom. Vďaka svojmu zrýchleniu si hravo poradí aj v hustej premávke – pri rozjazde aj v pohybe – a vyššiu rýchlosť ponúka aj na diaľnici. A hoci modely radu SH vždy predstavovali kombináciu krásnej formy a funkčnosti, model SH350i je o krok bližšie k dokonalosti – prináša kombináciu elegancie, prvotriednej kvality a technologickej vyspelosti. Prepracovaný rám zachováva jednoduchú ovládateľnosť, ďalšiu z neodmysliteľných vlastností radu SH, a detaily ako nabíjačka USB a inteligentný kľúč vám uľahčí každodenné používanie.

Honda SH350i, priblížený pohľad na logo SH, červený motocykel
Honda SH350i, muž stojaci vedľa skútra, pohľad zozadu, červený motocykel
Honda SH350i, trojštvrťový predný záber z pravej strany, s jazdcom, na ceste, červený motocykel
Honda SH350i, trojštvrťový zadný záber z pravej strany, s jazdcom, červený motocykel

ELEGANTNÝ, INTELIGENTNÝ A SOFISTIKOVANÝ

Tri slová, ktoré model SH350i vystihujú najviac.

Úplne nová elegantná a štíhla kapotáž obopína prepracovaný vnútorný rúrkový oceľový rám a vystužuje praktickú plochú podlahu, ktorá je charakteristickým znakom všetkých skútrov radu SH. Možnosť zaujať pohodlnú, vzpriamenú a uvoľnenú polohu predstavuje výhodu pre jazdcov rôznych výšok. Vďaka novému motoru môžete s modelom SH350i inteligentne jazdiť, čo znamená, že v meste stihnete viac vecí a na voľnej ceste môžete ísť rýchlejšie a na väčšiu vzdialenosť. Sofistikované konštrukčné detaily nájdete všade. Spoločne prispievajú k tomu, aby ste bez problémov zvládli svoj deň. 

Honda SH350i, záber na zaparkovaný stroj z pravej strany, červený motocykel
Honda SH350i, záber na zaparkovaný stroj z pravej strany, sivý motocykel

Väčšie pohodlie ponúka aj inteligentný kľúč, ktorý stačí mať vo vrecku a ovládať zapaľovanie, sedadlo aj voliteľný inteligentný horný kufor. Pod pohodlným sedadlom je dostatok miesta na integrálnu prilbu a nájdete tam aj nabíjaciu zásuvku typu USB-C. Všetko osvetlenie vrátane smerových svetiel bolo prepracované do dokonale úspornej formy LED a nový atraktívny prístrojový LCD panel prehľadne zobrazuje informácie, s ktorými sa dostanete kamkoľvek potrebujete.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

Honda SH350i, HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

ZOZNÁMTE SA SO SKÚTROM