NX500

Nové zážitky.

Honda NX500 pri jazde po ceste na pobreží


Kam to bude? Záleží len na vás. Nový kompaktný a všestranný model NX500 ponúka dokonalú obratnosť v meste aj v teréne. Vďaka agresívnemu štýlu kapotáže v prevedení rely a veľkému štítu, ktorý chráni pred vetrom, je navyše pohodlný. Vysokokvalitné technológie zahŕňajú 5" TFT displej s možnosťou pripojenia k smartfónu pomocou aplikácie Honda RoadSync. A jeho dvojvalcový motor patriaci do kategórie vodičského oprávnenia A2 poskytuje flexibilný a veľmi príjemný výkon s riadením trakcie HSTC. Dobrodružstvo sa začína.

Zatvoriť


Honda NX500, bočný statický záber na pobreží

Na krátke jazdy. Na dlhé jazdy.

Vydajte sa tam, kam chcete. Robustný motocykel NX500, ktorý sa cíti ako doma v meste, je však stvorený pre dobrodružstvo, kombinuje mohutnú siluetu terénneho motocykla s moderným dizajnom inšpirovaným terénnymi strojmi. Odpruženie s dlhým zdvihom spolu s novými ľahkými kolesami zvládajú mestské nerovnosti rovnako dobre ako šotolinové cesty. Palivová nádrž s objemom 17,7 l zaručuje dostatočný dojazd. Uvoľnená poloha pri jazde – a prirodzené ovládanie pomocou širokých riadidiel – sa snúbi s aerodynamickými prvkami, ktoré elegantne usmerňujú prúdenie vzduchu.

Aplikácia Honda RoadSync v modeli NX500

Buďte v spojení

Tento motocykel vám kryje chrbát. Úplne nový je 5" plnofarebný TFT displej, ktorý sa ovláda podsvieteným spínačom rukou vo veľmi prirodzenej polohe a umožňuje lepšiu viditeľnosť za všetkých podmienok. Obidve súčasti boli navrhnuté tak, aby sa ľahko používali, a displej slúži na minimalizovanie odleskov pri jasnom slnečnom svetle. Navyše ponúka plnú konektivitu prostredníctvom aplikácie Honda RoadSync. Prvý vo svojej triede umožňuje počas jazdy vďaka smartfónom so systémom Android a iOS využívať navigáciu na displeji, uskutočňovať a prijímať hovory alebo počúvať hudbu.

Všetko máte pod kontrolou. Pri akejkoľvek jazde.

Výška sedadla 830 mm Pohodlný dosah a ovládanie so svetlou výškou 250 mm zaručujú motocyklu NX veľmi všestranné vlastnosti.

Pohotovostná hmotnosť 196 kg Ľahko ovládateľný stroj pri jazde krokom aj v premávke a s istou stabilitou na diaľnici.

19-palcové predné koleso Pre pocit istoty pri jazde po nerovnom povrchu a konzistentnú priľnavosť vzbudzujúcu istotu.

Honda NX500, zadný trojštvrťový záber pri jazde v teréne
Stojaca Honda NX500 s dvoma figurantmi
Stojaca Honda NX500 s jazdcom na pobreží

Farba vhodná pre každé dobrodružstvo

Dobre si ho obzrite a vyberte si ten svoj.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Štandardný režim
  • Pearl Horizon White Štandardný režim
  • Grand Prix Red Štandardný režim
*

Aplikácia Honda Motorcycles

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS Súbor na stiahnutie pre Android