CBR600RR

Prebuďte v sebe pretekárskeho ducha

Model CBR600RR na okruhu pri západe slnka.


Zrodený na pretekárskej dráhe. Pripravený na život na cestách. Nový model CBR600RR je ostrý superšportový stroj vyvinutý v tíme HRC. Má úžasný štvorvalcový motor a výborne ovládateľný svižný podvozok. Elektronická a aerodynamická výbava boli prevzaté priamo z nášho modelu RC213V-S z pretekov MotoGP. Ste pripravení na ešte vyššiu úroveň jazdných vlastností? Je priamo tu.


Zatvoriť

Statický záber modelu CBR600RR v garáži na okruhu.

Výkon vychádzajúci z pretekov

Motor s maximálnym výkonom 89 kW (119 k) pri 14 250 ot./min priamo vystreľuje adrenalín a ženie sa nahor k maximálnej rýchlosti. Vysoký krútiaci moment 63 Nm v širokom rozsahu otáčok umožňuje plynulú jazdu aj prudké výjazdy zo zákrut. Ladené nasávanie zo 44 mm škrtiacich klapiek, ktoré zaisťujú maximálny prietok plynu pri vysokých otáčkach. Hlava valcov, rozvod ventilov a časovanie, kľukový hriadeľ a výfuk boli optimalizované spoločne. Na účely cestnej premávky motor spĺňa aj požiadavky noriem EURO 5 a OBD2-2.

Statický záber modelu CBR600RR v garáži na okruhu.

Špecifikácia MotoGP

Vyzerá rýchlo. Pretože je rýchly. Model CBR1000RR-R Fireblade slúžil ako východiskový bod pre predstavu, ako bude CBR600RR nielen vyzerať, ale hlavne svišťať vzduchom vo vysokých rýchlostiach. A pretože model RC213V-S bol základom radu Fireblade, znamená to agresívne tvarovanú čelnú plochu, ktorá znižuje odpor vzduchu, krídelká na kapotáži vytvárajúce stály prítlak pri nájazde do zákruty a pri akcelerácii zo strany na stranu. Na ceste aj na okruhu máte výhodu. Táto motorka má pretekársky rodokmeň.

Statický záber modelu CBR600RR v garáži na okruhu.

Podvozok rýchly ako britva

Čo vám napadne, s tým si model CBR600RR poradí. Takto sa správa pri prejazde zákrutami. Pohotovostná hmotnosť je iba 193 kg. Hliníkový dvojnosníkový rám prenáša záťaž paliva nízko, vďaka čomu zaisťuje optimálnu centralizáciu hmotnosti. Motor sa nachádza v blízkosti ťažiska, a preto môže okamžite reagovať na zásahy do riadenia. Plne nastaviteľné odpruženie, 41 mm obrátené vidlice Showa Big Piston USD a zadný tlmič Pro-Link, hliníková zadná výkyvná vidlica poskytujú jemnú citlivosť na priľnavosť pneumatík pri jazde na hrane. Radiálne montované predné štvorpiestové brzdové strmene poskytujú obrovskú brzdnú silu.

Statický záber modelu CBR600RR v garáži na okruhu.

Pokročilé technológie jazdy

Prechádzanie zákrut znamená postupné zrýchľovanie. Presne to dokáže súprava elektronického riadenia CBR600RR. So špecifikáciou MotoGP. Systém elektronického ovládania plynu – IMU v 6 osiach – možnosť výberu 5 úrovní výkonu a 3 úrovne brzdenia motorom. Technológia deväťstupňového systému kontroly trakcie Honda (HSTC) poskytuje prirodzenú spätnú väzbu pri riadení priľnavosti zadného kolesa. Systém ABS pri jazde v zákrutách, antihoppingová spojka a elektronický tlmič riadenia Honda (HESD) sú zárukou istoty pri ostrom nájazde do zákrut a výjazdu z nich.

DNA pravých superšportov

Radový štvorvalcový motor

600 cm3

Maximálny výkon

89 kW

Maximálny krútiaci moment

63 Nm

Pohotovostná hmotnosť

193 kg

CBR600RR na okruhu s jazdcom v zákrute.

Naše najrýchlejšie motocykle sú najúžasnejšie v detailoch

Trikolóra CBR Pretekársky vzor, ktorý víťazí: červená ako vášeň, modrá ako technické schopnosti a biela pre zákazníkov motoristického športu.

Schválené tými najlepšími Rovnako ako stroj CBR1000RR-R, aj model CBR600RR navrhli inžinieri tímu HRC. Hrdo nesie ich pečať kvality.

Logo Honda Wing nájdete rovnako ako na úžasnom modeli RC213V-S iba na našich prémiových motocykloch.

Trojštvrťový statický záber na model CBR600RR v depe na okruhu.
Detailný záber na logo HRC na modeli CBR600RR.
Detailný záber na logo Honda na modeli CBR600RR
Dynamický záber zboku na model CBR600RR na okruhu

Jazda do červenej zóny

Pozrite sa do červenej zóny. Pocítite a vypočujete si tú silu. Zopakujte si to. Toto je superšport.

Reproduktor
  • Matte Ballistic Black Metallic Štandardný režim
  • Grand Prix Red Štandardný režim
*

Aplikácia Honda Motorcycles

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS Súbor na stiahnutie pre Android