Príslušenstvo

S našim príslušenstvom špičkovej kvality si svoju Hondu môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Na všetko príslušenstvo Honda
sa navyše vzťahuje skvelá záruka, vďaka ktorej nemusíte mať žiadne obavy.

Jazdec na modeli Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport v púšti.

Originálne príslušenstvo Honda

Jazdec na modeli Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport na Islande.

Zamerané na zákazníka

Naši jazdci poznajú cesty lepšie než ktokoľvek iný. Preto v spoločnosti Honda navrhujeme naše produkty v spolupráci so skutočnými odborníkmi: naši zákazníci.

Honda CB750 zaparkovaná vonku s príslušenstvom a jazdkyňou.

Harmonický dizajn

Originálne príslušenstvo Honda je navrhnuté spoločne s našimi motocyklami, aby bolo plne funkčné a dopĺňalo nielen motocykel, ale aj vašu jazdu.

Bočný záber modelu Transalp s balíkom Rally Pack.

Inovácia a kvalita

Naši návrhári pracujú na špičkovej úrovni výskumu a vývoja. Kvalitou nášho príslušenstva sme si istí a poskytujeme naň dvojročnú záruku.

Sortiment

Bočný záber modelu Honda CL500 v štúdiu.

Nakonfigurujte si príslušenstvo svojho motocykla

Navštívte náš konfigurátor, kde môžete pridávať príslušenstvo k svojmu motocyklu Honda a kontaktovať svojho najbližšieho predajcu. Konfigurátor navyše obsahuje čísla dielov príslušenstva, preto si ich môžu existujúci majitelia jednoducho vybrať.

Konfigurácia
Aplikácia Honda Motorcycles.

Aplikácia Honda Motorcycles

V aplikácii si nakonfigurujte svoj obľúbený motocykel Honda. Vyberte si farbu a pridajte príslušenstvo. K dispozícii je dokonca funkcia AR, vďaka ktorej sa môžete pozrieť, ako by sa nakonfigurovaný motocykel vynímal v reálnom prostredí.

Videá o príslušenstve

Prezrite si naše príslušenstvo v celej jeho kráse

XL750 Transalp: Balík Urban Pack Ideálne na každodenné dochádzanie. Súčasťou je horný 50 l horný kufor, vyšší čelný štít na lepšiu ochranu proti vetru a stredový stojan na ľahkú údržbu zadného kolesa a reťaze.

CL500: Balík Style Pack Zdôraznite tradičný štýl a retro vzhľad tohto motocykla. Súčasťou je vysoké sedadlo, pruhy na kolesá, kryt a pruh na predné svetlo a kryt a pruh na zadnú stranu.

CB750 Hornet: Balík Sport Pack Na skutočné zvýšenie výkonu. Model je vybavený nastaviteľným rýchloradením a krytom sedadla, ktorý je zladený s minimalistickým aerodynamickým krytom a odľahčenými stúpačkami pre jazdcov.

Forza 125 a Forza 350: Inteligentný horný kufor Vďaka elektronickému systému otvárania inteligentného horného kufra Honda môžete motocykel odomknúť s kľúčom zapaľovania vo vrecku.

Detail loga spoločnosti SC Project na výfuku.

Diely na mieru

Diely na mieru sú príslušenstvo vyvinuté našimi partnermi a navrhnuté ako doplnok k originálnemu príslušenstvu Honda.

SC-Project je popredný taliansky výrobca výfukových systémov určených na pretekárske aj cestné motocykle, ktorý pri svojich výrobkoch využíva vlastný vývoj aj dizajn. S potešením predstavujeme výfuky SC Project navrhnuté pre modely CB750 Hornet a Africa Twin.