CB500 Hornet

Pripojte sa k sršniemu roju.

Bočný záber na model CB500 Hornet s jazdcom


Ste pripravení na zábavu pri jazde? Potrebujete náš nový model CB500 Hornet. Agresívny štýl streetfighterov je pretkaný DNA veľkých Hornetov. Stroj je vybavený svižným dvojvalcovým motorom pre jazdcov s vodičským oprávnením A2 a kvalitným podvozkom, ktorý je stvorený pre jazdu mestom aj po kľukatých cestách. A prémiové technológie – vrátane plnofarebného 5" TFT displeja, aplikácie Honda RoadSync s podrobnou navigáciou na displeji – a systém HSTC na riadenie priľnavosti zadného kolesa vás budú zabávať a spájať, pričom zaistia vašu bezpečnosť. Pripojte sa k roju.

Zatvoriť

Zobraziť úplné technické údaje

Maximálny výkon (47hp)

35 kW

Maximálny krútiaci moment

43 Nm

Výška sedadla

785 mm

Spotreba paliva

28,6 km/l

Zobraziť úplné technické údaje
Model CB500 Hornet stojaci na pravej strane


Pohľad spredu z pravej strany na model CB500 Hornet na mestskej ceste

Jazdu máte pod kontrolou

Zvládnite mesto. Vďaka prirodzene vzpriamenej jazdnej polohe máte všetko pod kontrolou práve vy. Ľahké kolesá s 5 lúčmi, športová hliníková kyvná vidlica a stúpačky znižujú hmotnosť a umožňujú mimoriadne rýchle a jednoduché riadenie. Dva 296 mm kotúče a dvojpiestové radiálne strmene Nissin umožňujú intenzívne a progresívne brzdenie. Vďaka 41 mm obráteným vidliciam Separate Function Fork-Big Piston (SFF-BP) USD skloneným dovnútra sa môžete do zákrut púšťať so všetkou potrebnou odozvou a priľnavosťou. A to nie je všetko.

Predný kryt a svetlomet modelu CB500 Hornet

Upozornite na seba

Kompaktná, nízko posadená poloha zaisťuje impozantný štýl streetfighter motocykla stvoreného na poriadnu jazdu. Široké riadidlá poskytujú páku a kontrolu, vďaka ktorej sa môžete prešmyknúť medzerami v premávke, prechádzať zákrutami a získať prehľad, ktorý potrebujete na dokonalé zorientovanie sa v situácii okolo seba. Oplatí sa byť vnímaní inak: ostatní vás uvidia prichádzať vďaka novým prenikavým svetlometom a pre istotu v noci pri zatáčaní prerezáva svetlo tmu v širokom uhle.

Honda CB500 Hornet – pripojenie pomocou aplikácie Honda RoadSync

Buďte v spojení

Tento motocykel vám kryje chrbát. Úplne nový je 5" plnofarebný TFT displej, ktorý sa ovláda podsvieteným spínačom rukou vo veľmi prirodzenej polohe a umožňuje lepšiu viditeľnosť za všetkých podmienok. Obidve súčasti boli navrhnuté tak, aby sa ľahko používali, a displej slúži na minimalizovanie odleskov pri jasnom slnečnom svetle. Navyše ponúka plnú konektivitu prostredníctvom aplikácie Honda RoadSync. Prvý vo svojej triede umožňuje počas jazdy vďaka smartfónom so systémom Android a iOS využívať navigáciu na displeji, uskutočňovať a prijímať hovory alebo počúvať hudbu.

Zvýšte hlasitosť

Najlepšie možné farby. Dobre si ho obzrite a vyberte si ten svoj.

  • Matt Gunpowder Black Metallic Štandardný režim
  • Pearl Himalayas White Štandardný režim
  • Grand Prix Red Štandardný režim
*

Aplikácia Honda Motorcycles

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS Súbor na stiahnutie pre Android