Honda – Monkey – Osloboďte sa

OSLOBOĎTE SA

Doprajte si absolútnu zábavu pri jazde na motocykli. Presne na to je model Monkey určený.

Posunúť

ZÍSKAJTE VIAC ČASU

V meste. Buďte všade včas. A užívajte si každú sekundu.

Keď prvý raz uvidíte model Monkey s trblietavou novou modrou farbou, vyčarí vám úsmev na tvári. Pri prvej jazde na modeli Monkey budete mať na tvári zaručene ten najväčší úsmev, najmä vďaka jeho úplne novému motoru. Samozrejme, je dostatočne malý na to, aby sa dal uložiť za karavan a aby zvládol mestskú premávku, cez ktorú sa nič iné nedostane. V prípade modelu Monkey však ide predovšetkým o radosť z jazdenia. A v tom spočíva jeho krása.

MALÝ MOTOCYKEL S VEĽKÝM SRDCOM

Ste pripravení jazdiť na niečom úplne inom?

Motocyklu Monkey sa nič nevyrovná. Má vlastný, úplne jedinečný štýl. A charakter, ktorému sa nič nevyrovná. Pochromované vysoké riadidlá, ako aj rám, kyvná vidlica a tlmiče nárazov nalakované rovnakou farbou ako palivová nádrž v tvare arašidu – a vysoko postavené blatníky – to všetko priťahuje pozornosť. Platí to aj o hrubých pneumatikách s blokovým dezénom. V jeho vnútri sa ale skrýva úplne nový, úsporný vzduchom chladený motor s objemom 125 cm3 a päťstupňová prevodovka, ktoré sú priskrutkované k robustnému podvozku s brzdovým systémom ABS riadeným jednotkou IMU. Okrem toho je malý a ľahký – váži iba 107 kg –, má pohodlné sedadlo vo výške iba 775 mm nad zemou. Malý motocykel s veľkým srdcom, ktorý sme postavili tak, aby vám vyčaril úsmev na tvári. To je Monkey.

Honda – Monkey – Charakter, ktorému sa nič nevyrovná
Honda – Monkey – Malý a ľahký
Honda – Monkey – Malý motocykel s veľkým srdcom
Honda – Monkey – Ste pripravení jazdiť na niečom úplne inom?
Honda Monkey s kockovaným sedadlom

Pretvorená ikona

Pôvodný model Monkey bol ikonou 60-tych rokov. Každý sa chcel voziť na tomto dvojkolesovom stroji a na tom sa nič nezmenilo. Model na rok 2023 vzdáva hold originálu novým kockovaným sedadlom a dvojfarebnou striebornou metalízou palivovej nádrže. Štýl stroja dotvára farebne zladená perleťovo červená Nebula Red, ktorá navodzuje skutočný nostalgický pocit.

VYRÁBAME MOTOCYKLE

Budete čarovať.

Monkey predstavuje pocit. Bezstarostný život pre daný okamih a vytvára spomienky na dnes aj na budúcnosť. Jeho história so značkou Honda síce siaha až do roku 1961 – keď bol svet úplne iný – to, čo predstavuje, je však dnes rovnako dôležité, ako to bolo aj predtým. Monkey je tá najväčšia sloboda na dvoch kolesách.

Honda – Monkey – Vyrábame motocykle