SORTIMENT NA ROK 2023

Rad motocyklov Honda na rok 2023

Je to vzrušujúce obdobie bez ohľadu na to, na akom motocykli chcete jazdiť. Prvým z modelov je nový XL750 Transalp – všestranná legenda, ktorá je pripravená kedykoľvek vyraziť na dobrodružnú jazdu. Do sortimentu na rok 2023 ďalej pribudli úplne nové modely CB750 Hornet a CL500, ktoré predstavujú novú generáciu modelov strednej triedy pre mladých ale aj skúsených jazdcov. Pozrite sa na tieto nové modely detailnejšie.

Zatvoriť

PREDSTAVUJEME ÚPLNE NOVÝ MODEL XL750 TRANSALP

Honda XL750 Transalp – dynamika na ceste

Alpské dobrodružstvo volá

Nová generácia výkonného dvojvalcového Adventure motocykla strednej veľkosti s cestovným komfortom pre dvoch a terénnymi schopnosťami.

NOVÝ MODEL CB750 HORNET

Dynamický záber na model Honda CB750 Hornet na ceste

Zemetrasenie na obzore

Nová generácia dvojvalcového odstrojeného motocykla s najlepším pomerom výkonu a hmotnosti vo svojej triede, s podvozkom s mimoriadne precíznymi jazdnými vlastnosťami, vysokokvalitným odpružením Showa a agresívnym štýlom streetfightera. 

NOVÝ MODEL CL500

Honda CL500 – predný trojštvrťový záber sprava na ceste

Odraz vášho ja

Nový model CL500 je klasický pouličný scrambler vybavený svižným dvojvalcovým motorom, ktorý vyhovuje vodičskému oprávneniu skupiny A2. Tento model má korene v dlhej histórii kultových motocyklov. Nastal čas predstaviť nový typ CL, ktorý je určený do dnešných ulíc.

SORTIMENT RADU FORZA NA ROK 2023

Honda Forza 125 na mieste

Nerobte žiadne kompromisy

Športový skúter v štýle GT s pokročilými technológiami, praktickosťou a komfortom, to všetko v sofistikovanom dizajne aktualizovanom na rok 2023. S novou prednou kapotážou a LED svetlometmi inšpirovanými modelom Forza 750 prešiel model Forza 125 ešte výraznejším vylepšením s dôrazom na jazdu v meste. 

zoznámte sa s modelom Forza 125
Honda Forza 125 na mieste

Sila ísť ešte ďalej

Tento prepracovaný a ostro vyzerajúci skúter dokáže zanechať dojem všade, kam príde. Prepracovaný predný aerodynamický kryt, svetlomety a zadné svetlo LED – inšpirované veľkým modelom Forza 750 – sa elegantne kombinujú a riadia prúdenie vzduchu, aby sa znížil tlak na chrbát jazdca pri rýchlosti a zvýšil sa komfort. 

zoznámte sa s modelom Forza 350
Honda Forza 125 na mieste

Náš dokonalý skúter GT

Model vhodný na jazdy po meste aj v prírode, na prácu, voľný čas a aj na zábavu. Model Forza 750 kombinuje ostré a pevné tvary s typickým pohodlím a praktickosťou triedy GT-luxe. A v modelovom roku 2023 je k dispozícii v dvoch nových farebných verziách: Jeans Blue Metallic a Matte Iridium Grey.

zoznámte sa s modelom Forza 750

EM1 e:

EM1 e: je prvé jednostopové elektrické vozidlo od Hondy, ktorý mieri do Európy.

EM1 e: je motocykel určený prevažne pre mladú generáciu. Ponúka jednoduchý a zábavný spôsob mestskej mobility. EM1 e: je navrhnutý pre krátke trasy po meste, pre efektívne, tiché a bezemisné cesty do práce alebo do školy. Dokonale sa hodí k modernému životnému štýlu. Pre maximálne pohodlie je EM1 e: napájaný systémom vysoko odolnej vymeniteľnej batérie "Honda Mobile Power Pack e:" s dlhou životnosťou vyvinutou priamo spoločnosťou Honda, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché vybratie pre domáce nabíjanie.

EM1 e: má kompaktný tvar, plochú podlahu a uhladený štýl, ktorý ho robí niečím iným a jedinečným, ako sa očakáva od prvého elektrického jednostopého vozidla, ktoré nesie meno spoločnosti Honda.

CRF1100L AFRICA TWIN A
CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORT

Trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na model Honda CRF1100 Africa Twin v štúdiu

Ukované k odolnosti

e stvorený na to, aby sa s ním dalo podniknúť každé dobrodružstvo. Či už ide o dlhé dni na cestách alebo náročný deň v teréne, model CRF1100L disponuje takým výkonom, aby si poradil s každým terénom. Nové ostré grafické prvky spolu s čiernymi detailmi skutočne ukazujú, že ide o motocykel z víťaznej línie; otočte plynom a pocítite veľkú dávku dakarskej DNA.

spoznajte model Africa Twin
Trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na model Honda CRF1100 Africa Twin v štúdiu

Skutočné dobrodružstvo

Model Africa Twin Adventure Sports je navrhnutý s dôrazom na komfort. Teraz má väčšiu palivovú nádrž než jeho súrodenec zameraný na rely, aby zvládal aj dlhé trate. Na rok 2023 je k dispozícii v dvoch nových farebných verziách: Matte Iridium Grey Metallic a Pearl Glare White.

spoznajte model Africa Twin Adventure Sports

GOLD WING A GOLD WING TOUR 2023

Honda CB1000R Black Edition Matte Jeans Blue Metallic

Model CB1000R Black Edition na rok 2023

Vychutnajte si to najlepšie v nenápadnom štýle. Model CB1000R Black Edition ide v roku 2023 ešte ďalej a nová farebná verzia Matte Jeans Blue Metallic je ešte tmavšia.

MODELY CMX500 A CMX1100 REBEL NA ROK 2023

Honda NT1100 na ceste

NOVÁ ÉRA CESTOVNÝCH STROJOV – NT1100

Motocykel NT1100 ponúka všetko, čo potrebujete, v jednom stroji. Vďaka ľahkému a jednoduchému ovládaniu a pohodlnému dizajnu GT pre dvoch je svižný a prispôsobený požiadavkám mesta. Na rok 2023 je k dispozícii v novej čiernej metalíze Gunmetal Black Metallic.

RAD 750 NA ROK 2023

Trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na model Honda NC750X v štúdiu

Jeden všestranný motocykel

Model NC750X ponúka lákavú kombináciu vysokokvalitnej konštrukcie, odolného prevedenia a výborných bezpečnostných prvkov. Na rok 2023 je k dispozícii v štyroch nových farbách: Matte Jeans Blue Metallic, Matte Ballistic Black Metallic, Pearl Deep Mud Grey a Candy Chromosphere Red.

spoznajte model NC750X
Trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na model Honda NC750X v štúdiu

Dajte zbohom cestám

Keď pocítite túžbu po poznávaní, zíďte na budúcom výjazde, pretože náš priekopnícky crossover skúter dokáže v okamihu opustiť asfalt. Na rok 2023 je k dispozícii v novej bielej farbe Shasta White Special Edition a v troch ďalších štandardných farbách. 

spoznajte model X-ADV

HONDA CBR650R A CB650R NA ROK 2023

NOVÉ SKÚTRE A RAD STROJOV KUBATÚRY 125 CM3