Close
Motocykel Montesa 4RIDE prechádzajúci po skalách
Motocykel Montesa 4RIDE prechádzajúci po skalách

MONTESA COTA 4RIDE

Pri svojich dobrodružstvách si nestanovujte žiadne hranice.

Vyrazíte rovno z domu. S úplnou istotou zvládnete každý terén. A potom sa vrátite späť do garáže. Motocykel Cota 4RIDE kombinuje pravé trialové schopnosti – čo možno od modelu Montesa očakávať – s pohodlím a dojazdom terénneho motocykla. Jeden stroj, ktorý zvládne všetko.

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na vlastnosti, vďaka ktorým je model Cota 4RIDE jedinečnou ponukou do terénu.

ZÁŽITOK Z TERÉNU BEZ OBMEDZENÍ

Montesa sa odlišuje od konkurencie dôrazom na detail. Každý spoj či zvar je umeleckým dielom a v prevedení jedného z najlepších trialových motocyklov na svete sa prejavujú rozsiahle skúsenosti, ktoré možno získať len časom. Model Cota 4RIDE je najnovším prírastkom v dlhom rade špeciálnych strojov.

 

NOVÝ ROZMER KATEGÓRIE OFF-ROAD

Nikto nemá rád obmezenia. A práve preto prichádzame s modelom Cota 4RIDE. Zásluhou výkonného štvortaktného motora s plynulým chodom a zdvihovým objemom 259 cm3, dvojnosníkovému hliníkovému rámu, 39 mm prednej vidlici TECH a zadnému tlmiču Pro-Link dosahuje model schopnosti trialového motocykla, zároveň sa však pýši pohodlným sedadlom a polohou počas jazdy, predĺženým zdvihom odpruženia, palivovou nádržou s objemom 4,3 l a predným a zadným svetlometom. Pretože vlastne nikdy neviete, kam vás cesta zavedie. S modelom Cota 4RIDE to zistíte.

 

Montesa 4RIDE ľavá strana

BEZ HRANÍC

Vidíte to stúpanie? Tvrdí sa, že je to nemožné. Nie však pre model Cota 4RIDE. Keď nastane čas na ozajstné dobrodružstvo a vybočenie z tradičnej cesty, máte k dispozícii toľko výkonu, aby ste vystúpali hore a našli pôdu pod nohami tam, kde sa ostatní zošmyknú alebo pretočia.

 

Montesa 4RIDE, priblížený pohľad na motor
Montesa 4RIDE, priblížený pohľad na sedadlo

Zastavte sa a rozhliadnite sa naokolo. Za ten nádherný pohľad vďačíte prírode a minulým tisícročiam, ale za skutočnosť, že ste tu a môžete si ho vychutnať po niekoľkých hodinách jazdy, môžete poďakovať sami sebe a modelu Cota 4RIDE. Vychutnajte si tento okamih. Zaslúžite si to.