Off Road

Zábava sa môže začať.

Honda CRF450R a CRF450R k 50. výročiu
Honda CRF250R v teréne na okruhu

Úplné odhodlanie

Naše terénne motocykle svetovej triedy sú vybavené celým radom pretekárskych inovácií a špičkových technológií, ktoré ponúkajú úplne nový zážitok z jazdy. Roky pretekárskych skúseností a vývoja sú na nezaplatenie. To nám dáva náskok pred konkurenciou. Máme to v krvi. Nič nás nezastaví. Svet motokrosu neustále napreduje. Ak chcete ostať na čele, chce to veľké odhodlanie. Honda zaberá na 100 %, zvyšok je na vás.

Nový štýl, dizajn motorov, ergonomické vlastnosti, centralizácia hmoty a veľmi dôležité odpruženie sa vyvíjajú na základe desaťročí skúseností s jazdou v teréne. Výsledok: dokonalé stroje bez kompromisov. Od pretekárskych motokrosových modelov až po naše motocykle pre juniorov – za našu kvalitu ručíme… do poslednej skrutky.

Honda CRF50F a CRF450F na terénnom okruhu

Zážitkové dni v teréne

Chcete sa zdokonaliť v jazde v teréne? Získajte prvotriedne školenie od našich renomovaných inštruktorov v oblasti motokrosu a endura. Nezáleží na tom, či s jazdou na terénnych motocykloch začínate alebo už ste skúsení jazdci, ktorí si chcú zdokonaliť techniku. Na tento deň nikdy nezabudnete.

CRF250R

Zatvoriť

Rad Honda CRF do terénu

Nájdite si dokonalý motocykel

Každý má jedinečnú osobnosť – tak ako vy. Ktorý je pre vás ten najlepší?