Honda Africa Twin Adventure Sports
Honda Africa Twin Adventure Sports

SKUTOČNÉ DOBRODRUŽSTVO SA NIKDY NEKONČÍ

Začnime s úžasnými schopnosťami modelu Africa Twin. Pridajme palivovú nádrž na dlhý dojazd a s ňou spojený komfort, možnosť voľby odpruženia Showa EERA™ a šesťstupňovej prevodovky DCT a aj nový, vylepšený, kratší štít a živé farby Cracked Terrain inšpirované pôvodným modelom Africa Twin. Takto získame model Africa Twin Adventure Sports. Špičkový motocykel na dlhé cesty.

Honda Africa Twin Adventure Sports
Honda Africa Twin Adventure Sports

PREJDITE CELÝ SVET

Jazda vás posúva vpred. Mení vás. Nové miesta. Ľudia. Zážitky. Život plný spomienok. Každá cesta sa začína s pocitom očakávania toho, čo príde, a končí sa nádychom nostalgie a prirodzenou túžbou začať plánovať nanovo. Vďaka tomu, že zvládne dlhé vzdialenosti, a vďaka všestranným schopnostiam vám model Africa Twin Adventure Sports sprístupňuje celý svet. Zajazdíte si na ňom tak, ako na žiadnom inom stroji.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Pripravení na dlhú jazdu

Kam vyrazíte nabudúce? Záleží len na vás. 24,8 l paliva umožňuje dojazd vyše 500 km. Skvelé, keď neviete, kde natrafíte na najbližšiu čerpaciu stanicu. Nový plexi štít nastaviteľný v piatich smeroch je kratší a otvára pre vami výhľad dopredu. Je však presne naklonený tak, aby spolu s vrchnou aerodynamickou kapotážou poskytoval rovnako vynikajúcu ochranu. A pretože málokto vie, aké bude zajtra počasie – prípadne, čo čaká za ďalšou zákrutou –, chlad spoľahlivo zaženú vyhrievané rukoväte.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Okamžitá odozva a voliteľná dvojspojková prevodovka (DCT)

Pri cestách na dlhé vzdialenosti s plným nákladom potrebujete na predbiehanie okamžité zrýchlenie. Bez zaváhania. Dvojvalcový motor ponúka úctyhodný výkon, presné prepojenie so škrtiacou klapkou a pokročilé jazdné technológie, ako je HSTC alebo riadenie trakcie na zabránenie zdvíhaniu predného kolesa. Nemusíte nič zložito nastavovať a použiť štyri predvolené jazdné režimy, prípadne si motor nastaviť podľa seba. Navyše je tu voliteľná šesťstupňová prevodovka DCT na pohodlné automatické alebo rýchle manuálne radenie.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Štandardná vidlica SHOWA alebo SHOWA EERA™

Nezáleží na tom, či jazdíte mimo civilizácie, v teréne alebo vo dvojici a s plnou nádržou na výlet, môžete si vybrať z dvoch nastavení odpruženia: vysoko kvalitná, nastaviteľná 45 mm prevrátená predná vidlica a zadný tlmič Showa, alebo doplnenie o systém elektronického nastavenia odpruženia Showa za jazdy (Showa EERA) na optimálne nastavenie tlmenia za každých okolností. Je to jednoduché. Nastavenia SOFT, MID a HARD zahŕňajú všetky možnosti od jazdy na dlhé vzdialenosti po šport a k dispozícii je aj nastavenie OFF-ROAD. Možnosť USER umožňuje vlastné nastavenie, pričom úpravu predpätia zadnej pružiny možno vykonať aj elektronicky.

Honda Africa Twin Adventure Sports

Bezpečne si razí cestu

Pri celodennej jazde je dôležité vidieť a byť videní. Štýlové dvojité svetlomety LED vyzerajú skvele a sú vybavené svetlami na denné svietenie (DRL), ktoré sa automaticky prispôsobujú intenzite okolitého svetla a vyžarujú zreteľné, dobre viditeľné svetlo, ktoré upozorňuje ostatných účastníkov cestnej premávky na vašu prítomnosť a zvyšuje tým bezpečnosť. Dodatočné svetlá na jazdu v zákrutách využívajú rýchlosť a uhol sklonu na automatické osvetlenie slepých miest pri zatáčaní v tme. Pri rýchlosti nad 50 km/h upozorňuje svetelná signalizácia pri núdzovom brzdení (ESS) tých, ktorí idú za vami, aby prispôsobili rýchlosť podmienkam premávky.

AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Prezrite si nový grafický motív Cracked Terrain a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu

  VZRUŠUJÚCI ZVUK VÝFUKU DVOJVALCA

  Jednoducho je to tá najlepšia podkladová hudba na svete – výkonný dvojvalcový motor, ktorý sa vytáča do červena (najlepšie si ju vychutnáte so slúchadlami).

  Honda Africa Twin Adventure Sports
  Honda Africa Twin Adventure Sports
  Posunúť

  Dva rôzne modely Africa Twin

  Vyberte si svoje nové dobrodružstvo práve tu.

  Záber na model Honda Africa Twin
  Záber modelu Honda Africa Twin Adventure Sports

  CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

  CRF1100L AFRICA TWIN