Honda NT1100 s jednoduchým ovládaním a odpružením s dlhým zdvihom.
Honda NT1100 s jednoduchým ovládaním a odpružením s dlhým zdvihom.

NOVÁ EPOCHA CESTOVANIA

Chcete cestovať? Nový motocykel NT1100 ponúka všetko, čo potrebujete, v jednom stroji. Vďaka ľahkému a jednoduchému ovládaniu a odpruženiu s dlhým zdvihom je svižný a prispôsobený požiadavkám mesta. Zároveň je to však fantastický cestovný stroj s výkonným dvojvalcovým motorom, vysokou úrovňou výbavy a pohodlným dizajnom GT pre dve osoby. Pridajte prémiové jazdné technológie – a voliteľnú šesťstupňovú dvojspojkovú prevodovku – a zostáva už len jedna vec, ktorú treba zvážiť. Kam a ako ďaleko chcete vyraziť?

Honda NT1100 na ceste.
Honda NT1100 na ceste.

UŽITE SI ZMENU SMERU

Toto je chvíľa, na ktorú ste čakali. Pracovný týždeň sa skončil. Teraz je čas na objavovanie, na víkendový výlet. Váš motocykel NT1100 je vybavený pre dvoch. Kam sa vydáte? Máte predstavu o výlete a časť trasy máte naplánovanú v telefóne. Je tu však aj miesto na prekvapenie, pretože to tak chcete. A čo vlastne hľadáte? Niečo výnimočné. Pocit, ktorý môže priniesť len cestovanie na motocykli. Práve ten čaká aj na vás.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Dochádzanie do práce, šport, turistika alebo všetky tri využitia súčasne? To záleží na vás.

To je na motocykli NT1100 úžasné. Je jednoducho univerzálny. Elegantná aerodynamika, veľký štít nastaviteľný v piatich smeroch a horné/spodné deflektory poskytujú vynikajúcu ochranu pred vetrom. Kompaktné rozmery sú však ako stvorené na jazdu v meste. Sedadlo s výškou 820 mm je pohodlné pre dve osoby a prispôsobuje sa flexibilnej jazdnej polohe, ktorá vám umožní splynúť so strojom alebo relaxovať. Môžete sa spoľahnúť aj na vysokú úroveň výbavy. Okrem bočných kufrov je model NT1100 vybavený 20-litrovou palivovou nádržou s dojazdom 400 km (režim WMTC), vyhrievanými rukoväťami, tempomatom, zásuvkami USB/ACC a zadným nosičom. Údržbu zadného kolesa uľahčuje stredový stojan.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Vyladené pre zrýchlenie s voliteľnou dvojspojkovou prevodovkou

Mohutný dvojvalcový motor ponúka vysoký výkon už od nízkych otáčok a špičkový krútiaci moment 104 Nm – presne to, čo potrebujete na bezproblémové predbiehanie. Plynulo zaberá až do maximálnych otáčok a má vyladený hlboký, pulzujúci a charakteristický zvuk. Tri predvolené jazdné režimy URBAN, RAIN a TOUR pokrývajú väčšinu podmienok a dva používateľské režimy umožňujú úplne si prispôsobiť výkon motora, rovnako ako trojstupňový systém HSTC a kontrola zdvíhania predného kolesa. Ak chcete s voliteľnou šesťstupňovou prevodovkou DCT radiť, radiace tlačidlá na ľavej rukoväti riadidiel ponúkajú rýchle radenie nahor aj nadol. Ak potrebujete športovejší výkon, môžete zvoliť efektívne a plynulé radenie s trojstupňovým režimom S.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Rýchle riadenie, istota a sebavedomie

Tento motocykel sa ovláda ľahko a presne, nech už na ňom jazdíte akokoľvek. Tuhosť oceľového rámu je optimalizovaná s dôrazom na pevnosť, citlivosť a stabilitu, 43 mm obrátená vidlica Showa kazetového typu a zadný tlmič spolupracujúci s hliníkovou výkyvnou vidlicou prostredníctvom systému Pro-Link poskytujú pôsobivú odozvu zavesenia a presný zážitok v zákrutách bez ohľadu na podmienky. Predpätie zadnej pružiny možno hydraulicky nastaviť podľa prepravovanej záťaže. Predná a zadná pneumatika s profilom 120/180 zaisťujú maximálnu priľnavosť a stabilitu a v prípade potreby je k dispozícii plynulá a progresívna brzdná sila riadená systémom ABS.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Zostaňte v kontakte a nikdy sa nestraťte s plnou konektivitou

Jasný a ľahko čitateľný 6,5-palcový dotykový displej TFT ponúka tri úrovne informácií – od minimálnej po maximálnu – podľa konkrétnych požiadaviek. Pripojenie Apple CarPlay®, Android Auto® a Bluetooth® umožňuje prístup k funkciám smartfónu, ako je navigácia, hudba a hovory, prostredníctvom displeja a slúchadiel zabudovaných v prilbe. Svetlá na denné svietenie (DRL) sa automaticky prispôsobujú intenzite okolitého svetla a upozorňujú ostatných účastníkov cestnej premávky na vašu prítomnosť. Pri rýchlosti nad 50 km/h signalizuje signalizácia núdzového zastavenia (ESS) tým, ktorí idú za vami, že je potrebné zastaviť. Signalizácia sa vypína automaticky.

ŠPORTOVÉ ZÁŽITKY PRI CESTOVANÍ

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu

  HLBOKÝ PULZUJÚCI TÓN VÝFUKU DVOJVALCA

  Preskúmajte motor vyladený tak, aby plynulo a rýchlo reagoval na vaše povely. Otočte rukoväť plynu a užívajte si (najlepšie so slúchadlami).

  Honda NT1100 on location.
  Honda NT1100 on location.
  Posunúť

  Vyberte si štýl

  Bočný pohľad na model Honda NT1100.
  Bočný pohľad na model Honda NT1100.

  Denné dochádzanie do práce

  Víkendové výlety

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.