Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Honda NT1100 s jednoduchým ovládaním a odpružením s dlhým zdvihom.

VITAJTE V NOVEJ ÉRE CESTOVNÝCH STROJOV

Motocykel NT1100 ponúka všetko, čo potrebujete, v jednom stroji. Vďaka ľahkému a jednoduchému ovládaniu a odpruženiu s dlhým zdvihom je svižný a prispôsobený požiadavkám mesta. Zároveň je to však fantastický cestovný stroj s pohodlným dizajnom GT pre dve osoby a výkonným dvojvalcovým motorom. A keď sa k tomu pridá šesťstupňová dvojspojková prevodovka a služba Android Auto® alebo Apple Carplay®, stačí sa len rozhodnúť, kam a ako ďaleko sa chcete vydať.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Dochádzanie do práce, šport, turistika alebo všetky tri využitia súčasne? To záleží na vás.

Všestranný model NT1100 ponúka elegantnú aerodynamiku, veľký štít nastaviteľný v piatich smeroch a horné/spodné deflektory poskytujúce vynikajúcu ochranu pred vetrom. Sedadlo vysoké 820 mm zaručí pohodlie dvom osobám a ponúka flexibilnú jazdnú polohu. Model NT1100 má 20-litrovú palivovú nádrž s dojazdom 400 km (v režime WMTC), bočnými kuframi, vyhrievanými rukoväťami, konektivitou telefónu, tempomatom, zadným nosičom a stredovým stojanom, ktorý uľahčuje údržbu zadného kolesa. Tri predvolené jazdné režimy URBAN, RAIN a TOUR zvládnu väčšinu podmienok a dve používateľské možnosti nastavenia USER umožnia dokonale si prispôsobiť výkon motora.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Vyladené pre zrýchlenie s voliteľnou dvojspojkovou prevodovkou

Mohutný dvojvalcový motor ponúka vysoký výkon už od nízkych otáčok a špičkový krútiaci moment 104 Nm – presne to, čo potrebujete na bezproblémové predbiehanie. Motor má 270-stupňový kľukový hriadeľ, ktorý vytvára charakteristický zvuk výfuku a lepší krútiaci moment. Šesťstupňová prevodovka DCT je voliteľnou výbavou, ak chcete radiť, radiace prepínače zaisťujú rýchle ovládanie, zatiaľ čo trojstupňový režim S zaručuje plynulé radenie a tým aj športovejší výkon.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Rýchle riadenie, istota a sebavedomie

Tento motocykel sa ovláda ľahko a presne bez ohľadu na váš štýl jazdy. Tuhosť oceľového rámu je optimalizovaná s dôrazom na pevnosť, citlivosť a stabilitu, 43 mm predná obrátená vidlica Showa BP a zadný tlmič spolupracujúci s hliníkovou výkyvnou vidlicou prostredníctvom systému Pro-Link poskytujú pôsobivú odozvu zavesenia a presný zážitok v zákrutách bez ohľadu na podmienky. Predpätie zadnej pružiny možno hydraulicky nastaviť podľa prepravovanej záťaže.

Zvýraznenie ochrany proti vetru a kompaktných rozmerov modelu Honda NT1100.

Zostaňte v spojení a zvýšte bezpečnosť s pokročilými asistentmi pre jazdcov

Jasný a ľahko čitateľný 6,5-palcový dotykový displej TFT ponúka tri úrovne informácií podľa konkrétnych požiadaviek. Pripojenie Apple CarPlay®, Android Auto® a Bluetooth® umožňuje prístup k funkciám smartfónu, ako je navigácia, hudba a hovory. Medzi asistentmi jazdca patrí systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC), ktorý vám dáva väčšiu istotu pri jazde na mokrom povrchu, a signalizácia núdzového zastavenia (ESS), ktorá upozorňuje jazdca za vami, že je potrebné zastaviť.

  • Matte Iridium Grey Metallic Štandardný režim
  • Matte Jeans Blue Metallic Štandardný režim
  • Candy Chromosphere Red Štandardný režim
*
Honda NT1100 on location.

HLBOKÝ PULZUJÚCI TÓN VÝFUKU DVOJVALCA

Preskúmajte motor vyladený tak, aby plynulo a rýchlo reagoval na vaše povely. Otočte rukoväť plynu a užívajte si (najlepšie so slúchadlami).

Vyberte si štýl

Bočný pohľad na model Honda NT1100.
Bočný pohľad na model Honda NT1100.

Denné dochádzanie do práce

Víkendové výlety

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.