CBR500R: OBSAHUJE PRETEKÁRSKU DNA

CBR500R – OBSAHUJE PRETEKÁRSKU DNA

Prečo pretekať? Aby sme sa zlepšovali. Staviame na svojich skúsenostiach. A práve preto stačí na riadenie motocykla CBR500R vodičské oprávnenie A2 – napriek tomu ani milimeter štvorcový nezaprie stroje radu CBR. Agresívne prevedenie a nové grafické prvky vám rozbúchajú srdce. Dvojvalcový motor, ktorý sa na váš povel poriadne roztočí, a vylepšené odpruženie a brzdy, ktoré vám dodajú potrebnú istotu. Ak ste pripravení na skutočný pretekársky výkon, adrenalín sa začína práve tu.

CBR500R – IDEME VPRED

IDEME VPRED

Možno je to váš prvý športový motocykel. Alebo ste skúsený jazdec, ktorý hľadá výrazné vzrušenie s menším strojom. Model CBR500R, každopádne, ponúka veľa možností. Svojimi kompaktnými rozmermi vám sprístupňuje mesto a v kľukatých mestských uličkách umožňuje skutočnú športovú jazdu. A vždy okamžite reaguje na každý pohyb riadidiel a otvorenie škrtiacej klapky. Prežívajte naplno každučký okamih. To je CBR500R.

CBR500R – Naše najmenšie superšportové stroje

CBR prináša vždy niečo navyše

CBR. Tri veľmi zvláštne písmená. No nie je ľahké ich používať. Treba si ich zaslúžiť. Model CBR500R požiadavky spĺňa vďaka športovo zameranému dizajnu, ktorý zahŕňa kryty s krídelkami zlepšujúce aerodynamiku pri vysokých rýchlostiach. Jazdná poloha je agresívna, riadidlá sú pripevnené v pretekárskom štýle a nové hliníkové stúpačky sú posunuté dozadu, aby ste mohli ľahko zaujať pretekársku polohu. Vraví sa, že ak stroj rýchlo vyzerá, je rýchly. A pri pohľade na model CBR500R s jeho úžasným novým lakom a grafickými prvkami s tým môžeme len súhlasiť.

CBR500R – Naše najmenšie superšportové stroje

Zoznámte sa s neuveriteľnou presnosťou ovládania

Máte pred sebou kľukaté cesty? Ovládnite ich. Všetky. Ovládnite každé oneskorené sklopenie do zákrut, vrchol zákruty a výjazd z nej. Nová 41 mm obrátená vidlica Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) USD oddeľuje tlmenie od pruženia a poskytuje pružnú odozvu najmä pri brzdení z rýchlosti s citom na zaistenie priľnavosti prednej pneumatiky. Zadný tlmič Showa má upravené tlmenie, zatiaľ čo nové odľahčené kolesá a kyvná vidlica – a aj väčší posun hmotnosti dopredu – ešte viac zlepšujú ovládateľnosť.

CBR500R – Naše najmenšie superšportové stroje

Vychutnajte si každé otočenie plynom

Ak je to váš prvý motocykel na vodičské oprávnenie skupiny A2, čaká vás skvelý začiatok. Kvapalinou chladený osemventilový radový dvojvalec dodáva výkon 35 kW pri 8 600 ot./min, pričom maximálny krútiaci moment je 43 Nm pri 6 500 ot./min. Nebojí sa vysokých otáčok, je nesmierne zábavný, veľmi návykový a sprevádza ho vzrušujúce burácanie výfuku pri vytáčaní motora do červenej zóny otáčkomera. A rovnako ako jeho väčší príbuzný CBR má antihoppingovú spojku na šesťstupňovej prevodovke, ktorá uľahčuje radenie nahor a dokáže zablokovať zadné koleso pri prudkom podradení.

CBR500R – Naše najmenšie superšportové stroje

Na vysoko kvalitnú jazdu

Model CBR500R priťahuje pozornosť, pri každej jazde. Dvojitý ostro rezaný svetlomet LED vzbudzuje rešpekt a poskytuje väčšie množstvo svetla, čím zlepšuje viditeľnosť v noci. Zladené s ním sú smerové svetlá a koncové svetlo LED. Negatívne prístroje LCD zahŕňajú rýchlomer, otáčkomer so stĺpcovým grafom, dve denné počítadlá kilometrov, ukazovateľ stavu paliva/spotreby a ukazovateľ rýchlostného stupňa. Nechýba ani indikátor radenia nahor, ktorý je nastavený na 8750 ot./min, možno ho však nastaviť v krokoch po 250 ot./min.

Sme hrdí na svoj najmenší model CBR

Myslíme si, že budete aj vy. Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu
    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.