Close

CBR500R

UŽ DNES SI VYBERTE TYP JAZDCA,
KTORÝM SA CHCETE ZAJTRA STAŤ

Už dnes si vyberte typ jazdca, ktorým sa chcete zajtra stať. Vďaka novému agresívnemu vzhľadu a nárastu výkonu v nižších otáčkach vás model CBR500R zbaví akýchkoľvek obmedzení. A možno na ňom jazdiť aj s oprávnením skupiny A2.

ZVUK SLOBODY

Vytočte dvojvalcový motor z voľnobehu do vyšších otáčok. Započúvajte sa do jedinečného a pôsobivého agresívneho revu motocykla. Zhlboka sa nadýchnite. Cesta patrí vám. (najlepšie si vychutnáte so slúchadlami)

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CBR500R stáva legendou.

RÝDZI ŠPORTOVÝ ŠTÝL

Inšpirované modelom Fireblade.

Model CBR500R sa inšpiroval športovým vplyvom motocykla CBR1000RR Fireblade. Súčasťou ostrejších, agresívnejších línií sú aj jedinečné aerodynamické krídelká. Pohľad z kokpitu vpred je čisto športový s riadidlami umiestnenými pod horným mostíkom a inverzným LCD panelom. Palivová nádrž má inovatívny dizajn, ktorý súčasne zvyšuje kapacitu (na zaistenie dlhšieho dojazdu) a optimalizuje rozmery.

IDEME VPRED

Výkon dvojvalca.

Model CBR500R sa vyznačuje dvojvalcovým motorom, ktorý vám ponúka bezkonkurenčný výkon. Nebudete si musieť vyberať medzi motocyklom s bleskovým zrýchlením a motocyklom, ktorý vás vezme na vzrušujúcu jazdu pomocou vyladenej šesťstupňovej prevodovky. Model CBR500R vám ponúka oboje. V tom spočíva jedinečnosť slobody.

A rovnako ako jeho väčší príbuzný CBR má antihoppingovú spojku, ktorá uľahčuje radenie hore a bráni zablokovaniu zadného kolesa pri podraďovaní. Aby ste si mohli vychutnať ešte športovejšiu jazdu, krútiaci moment sa zvýšil o 3 až 4 percentá pri nízkych až stredných otáčkach v rozmedzí 3 000 až 7 000 ot./min.

CBR500R, 3-štvrťový zadný pohľad z pravej strany na jazdca jazdiaceho po pretekárskej trati
CBR500R, priblížený pohľad na výfukové potrubie a zadné koleso
CBR500R, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na jazdca jazdiaceho po horskej ceste
CBR500R, priblížený pohľad z pravej strany na motor

ÚPLNÁ VÝBAVA

A ste pripravení vyraziť na cestu.

Motocykel CBR500R je vybavený novým LCD prístrojovým panelom s inverzným zobrazením, ukazovateľom zaradeného prevodového stupňa. Pri jazde v náročných podmienkach sa riadidlá upevnia pod horným mostíkom, vďaka čomu získate optimálnu kontrolu. 41 mm teleskopická vidlica umožňuje nastaviť predpätie pružiny. Platí to aj o novom zadnom zavesení kolesa Pro-Link s tlmičom Monoshock. Úplné LED osvetlenie (vrátane smeroviek) stroj dokonale dopĺňa. Pripraviť sa! Pozor! ŠTART!

CBR500R, priblížený pohľad na kokpit