CBR500R

Obsahuje pretekársku DNA

Dynamický trojštvrťový zadný záber na model CBR500R pri jazde zákrutou


Dokážeme využiť všetky poznatky, ktoré tím HRC získa v pretekoch na najvyššej úrovni. A všetko sa začína práve modelom CBR500R. V štýle Fireblade s aerodynamickými krytmi s krídelkami. Výkonný dvojvalcový motor s nastavením jednotky ECU optimalizovaným na akceleráciu a podvozok s obrátenými vidlicami Showa USD a dvoma radiálnymi strmeňmi. Pridajte nový TFT displej s plnou konektivitou – a systém kontroly trakcie HSTC – a máte k dispozícii stroj obsahujúci pretekársku DNA. A obrovskú zábavu v meste, v kľukatiacich sa mestských uličkách alebo na pretekárskom okruhu.

Zatvoriť


Bočný dynamický záber modelu Honda CBR500R s jazdcom

CBR prináša vždy niečo navyše.

CBR. Tri výnimočné písmená s významnou históriou. Dizajn stroja CBR500R vychádza z modelu Fireblade – s novým lakom a grafikou priamo z boxovej uličky – a má rovnaké aerodynamické krídelká, ktoré zaisťujú stabilitu pri nájazde do zákruty a ostrú obratnosť vo vysokej rýchlosti. Od agresívne prepracovaných svetlometov, ktoré vysielajú široký a prenikavý lúč svetla na bezpečnejší prejazd zákrutou v noci, cez tvarovanú kapotáž na rýchlu jazdu až po pevne obopínajúce sedadlo, je tento motocykel etalónom športového zážitku.

TFT displej modelu CBR500R

Buďte v spojení

Základná úroveň? Nie, najvyššia; motocykel CBR500R je vybavený špičkovou technikou, akú majú oveľa väčšie stroje. Rovnako ako systém HSTC, ktorý prostredníctvom jednotky ECU plynule znižuje krútiaci moment motora a riadi tak priľnavosť zadného kolesa. A hoci ide o minimalistický športový kokpit, nový plnofarebný 5" TFT displej využíva opticky lepené vrstvy na zaistenie viditeľnosti za jasného slnečného svetla a ponúka možnosť prepojenia s aplikáciou Honda RoadSync pre smartfóny. Počas jazdy tak môžete na displeji využívať navigáciu a zostať v kontakte, nech už sa rozhodnete akokoľvek. Všetko navyše môžete jednoducho ovládať novým podsvieteným spínačom.

Skutočný výkon vychádzajúci z pretekov

Maximálny výkon (47hp)

35 kW

Maximálny krútiaci moment

43 Nm

Zdvihový objem motora

471 cm3

Výška sedadla

785 mm

Zobraziť úplné technické údaje
Trojštvrťový záber spredu na model CBR500R s jazdkyňou

Plnokrvný pretekársky stroj alebo nenápadný výkonný stroj

Dobre si ho obzrite a vyberte si ten svoj.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Štandardný režim
  • Grand Prix Red Štandardný režim
*