Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Trojštvrťový pohľad spredu z ľavej strany na červený stroj CB125F na mestskej ceste

Honda CB125F

ZAČNITE NIEČO VÝNIMOČNÉ

Posunúť

PRVÝ OKAMIH ZÁZRAČNEJ SLOBODY

Bez námahy vyrazíte vpred na plný plyn. Model CB125F vám sprístupnil úplne nový svet. Tento motocykel by mohol byť začiatkom vášho nového dobrodružstva. Prepracovaný od kolies po vysoko účinný motor eSP a podvozok s výbornými jazdnými vlastnosťami je tento stroj oveľa ľahší a úspornejší, napriek tomu však poskytuje v meste rovnako skvelý výkon. Kam sa vydáte? Záleží len na vás. Teraz máte na výber.

Model CB125F pri jazde po ceste

PLNOHODNOTNÝ ZÁŽITOK

Model CB125F sme navrhli ako plnohodnotný stroj, ktorý vám poskytne plnohodnotný zážitok z jazdy.

Navyše sme znížili celkovú hmotnosť o 11 kg, čo si všimnete, keď otočíte plynom a zabočíte do zákruty. Súčasťou vybavenia je digitálna prístrojová doska a LED svetlomet. Jednovalcový vzduchom chladený, 2-ventilový motor eSP (vylepšený systémom Smart Power) so vstrekovaním paliva PGM-FI bol navyše navrhnutý s dôrazom na odolnosť. No okrem toho je aj inteligentný. Preto dokáže poskytnúť inteligentné zrýchlenie a spotrebu paliva na úrovni 65 km/l – čo predstavuje potenciálny dojazd 800 km na jedno natankovanie.

Uvedomujeme si, že možno jazdíte na motorke do práce alebo je to váš spôsob života, únik z každodenného kolotoča. Nech už je to tak či onak, z každým otočením kľúčom môžete začať niečo výnimočné.

Červená Honda CB125F, štúdiový záber, detail na výfukové potrubie
Červená Honda CB125F, štúdiový záber, detail na prednú časť
Červená Honda CB125F, záber v nočnom meste
Červená Honda CB125F, štúdiový záber, detail na motor

ŠTÝL A JAZDNÉ VLASTNOSTI VEĽKÉHO MOTOCYKLA

Model CB125F prináša unikátny štýl širokej palivovej nádrže radu CB a strieborné bočné kryty.

Predstavuje však aj čosi jedinečné. Ponúka ochranu proti vetru vďaka skosenej kapotáži prednej časti a tvarovanému čelnému sklu. Vďaka čiernemu prevedeniu motora a výfuku sa zvýraznia jasné grafické vzory. Červené pružiny zadných tlmičov predstavujú športový detail.

Trojštvrťový pohľad sprava na červenú Hondu CB125F s jazdcom na stojacom motocykli v mestskom prostredí
Červená Honda CB125F, štúdiový záber, detail na LCD displej

Špičkový LED svetlomet osvetlí cestu, ktorou sa vyberiete. Spolujazdci majú k dispozícii vlastné držadlo a k dispozícii je aj stredový stojan na zjednodušenie starostlivosti o zapuzdrenú hnaciu reťaz.