Vaša záruka Honda

Nové motocykle a skútre Honda sa štandardne dodávajú s 2-ročnou zárukou. Vzťahuje sa na všetky chyby materiálu a výroby bez ohľadu na najazdené kilometre.

Pohľad cez rameno jazdca na prístroje motocykla, riadidlá a cestu pred motocyklom (exteriér).

Jazdite so zárukou

Úplné znenie podmienok záruky nájdete v servisnej a záručnej brožúre dodávanej s novým motocyklom. 

V prípade série VFR1200 poskytujeme 3-ročnú záruku odo dňa registrácie alebo dátumu predaja.

Jazda v Európe

Na cestách v Európe odporúčame mať vždy so sebou servisnú a záručnú brožúru, v ktorej sa nachádza zoznam všetkých dodávateľov produktov Honda.

Na všetky naše cestné skútre a motocykle sa vzťahuje európska záruka.

Záruka originálneho príslušenstva Honda

S naším originálnym príslušenstvom si môžete vychutnávať výhody presných výrobných parametrov, ktoré zaručujú dokonalú kompatibilitu, výbornú funkčnosť a integrovaný dizajn.

Originálne príslušenstvo Honda nainštalované vaším dealerom Honda pri prvotnej registrácii počas kontroly pred odovzdaním sa dodáva s 2-ročnou zárukou (3-ročnou v prípade série VFR 1200). Príslušenstvo zakúpené po prvotnej registrácii a po kontrole pred odovzdaním sa dodáva s 12-mesačnou zárukou alebo so zárukou do konca záručného obdobia motocykla (ak ešte plynie), podľa toho, ktoré obdobie je dlhšie. Každá položka takto zakúpeného originálneho príslušenstva Honda, u ktorej počas tohto obdobia dôjde k chybe, bude bezplatne opravená alebo vymenená autorizovaným dealerom Honda za predpokladu, že boli dodržané záručné podmienky.

Originálne náhradné diely Honda

Váš motocykel Honda predstavuje súbor dielov, ktoré do seba dokonale zapadajú a vytvárajú jednotný celok. Ak sa pri údržbe motocykla rozhodnete pre originálne náhradné diely Honda, prispejete tým k tomu, že jazda na vašom motocykli bude naďalej pohodlná, s výborným ovládaním a jazdnými vlastnosťami a najvyššími štandardmi v oblasti bezpečnosti.

Naše originálne diely sa vyznačujú rovnakou kvalitou ako diely použité pri výrobe motocyklov Honda, vďaka čomu poskytujú optimálny pomer kvality a ceny, spoľahlivosť a záruku istoty.

Originálne náhradné diely Honda sú dostupné prostredníctvom siete dílerov Honda. Ak máte otázky, obráťte sa na našich servisných odborníkov v najbližšom obchodnom zastúpení.