Vyhlásenie – Na obrázkoch je zobrazený súčasný aj minuloročný model.

Honda ADV350 s odpružením s dlhým zdvihom a pneumatikami s hrubším dezénom
Honda ADV350 s odpružením s dlhým zdvihom a pneumatikami s hrubším dezénom

DOBRODRUŽNÝ DUCH, MESTSKÝ ŠTÝL

ADV350 vyčnieva z radu. Jeho robustná konštrukcia má výpravy za dobrodružstvom v krvi, a to vďaka odpruženiu s dlhým zdvihom a pneumatikám s hrubším dezénom v kombinácii so športovým motorom, ktorý vďaka systému voliteľnej kontroly krútiaceho momentu HSTC zvládne každú výzvu. Je plne vybavený veľkým úložným priestorom pod sedadlom, nastaviteľným štítom, inteligentným kľúčom Smart Key a LCD prístrojovým panelom s možnosťou pripojenia systému Honda RoadSync. Ide o jedinečný skúter s veľkým výkonom, štýlom a praktickosťou do mesta.

Honda ADV350 so športovým výkonom motora a robustným podvozkom z plynulým chodom
Honda ADV350 so športovým výkonom motora a robustným podvozkom z plynulým chodom

VZRUŠUJÚCE MOŽNOSTI

Sebavedomie. To vám dáva model ADV350. Spája športový výkon motora a robustný, plynule fungujúci podvozok, ktorý ľahko zdoláva terén. Je dobré byť počas jazdy v spojení so svetom a mať pri sebe všetko, čo potrebujete. Tak to urobte vďaka systémom HSVC, aplikácii Honda RoadSync a množstvu praktického odkladacieho priestoru. Výrazným štýlom sa odlíšite od ostatných, získate dobrý pocit pri parkovaní, pretože inteligentný kľúč Smart Key vo vašom vrecku ovláda nielen model ADV350, ale zablikaním svetiel vám navyše pomôže stroj nájsť. Každodenné povinnosti vás môžu priviesť do mesta, do jeho okolia alebo na odľahlejšie miesta. Nie je to však žiadny problém. Máte predsa model ADV350. Viete, čo tento stroj dokáže.

Honda ADV350 s plnou výbavou a výkonným motorom

Stvorený nielen do veľkomesta

Vezmite si tú najlepšiu technológiu veľkých skútrov, ktorú máme k dispozícii, pridajte veľkú dávku dobrodružnej DNA nášho priekopníckeho modelu X-ADV a dostanete niečo úplne nové – model ADV350. Váži iba 183 kg a je vybavený skvelým výkonným motorom, ktorý dopĺňa všetka sofistikovaná výbava potrebná na bezproblémové cestovanie po meste. Prináša aj odpruženie s dlhým zdvihom (125 mm vpredu a 130 mm vzadu), mimoriadnu svetlú výšku a pneumatiky s hrubším dezénom, ktoré ľahko zvládnu jazdu v ľahšom teréne aj po nespevnených cestách. Nech už vás deň zavedie kamkoľvek, model ADV350 vás odvezie do cieľa.

Honda ADV350 s plnou výbavou a výkonným motorom

Pohodlie pre dvoch s nastaviteľnou ochranou pred vetrom

Napriek tomu, že drsný dobrodružný štýl prináša nové teritóriá, nezabudli sme na to, čo veľké skútre charakterizuje: pohodlie a praktickosť. Sedadlo s tvarovanou oporou je vysoké iba 780 mm, preto ľahko dosiahnete na zem. Pod sedadlom sa zároveň nachádza odkladací priestor s celkovým objemom 48 litrov, ktorý stačí na dve integrálne prilby, a odkladacia schránka so zásuvkou USB-C. Štít umožňuje nastavenie v 4 stupňoch z hľadiska výšky a uhla v rozsahu 133 mm. V najvyššej polohe smeruje vzduch okolo ramien a znižuje tak únavu pri dlhších cestách. V nízkej polohe umožňuje prúdenie ochladzujúceho vzduchu, čo je ideálne pri jazde po meste.

Honda ADV350 s plnou výbavou a výkonným motorom

Spríjemní vám aj náročný deň

Pripravení vyraziť? Vložte si inteligentný kľúč Smart Key do vrecka a môžete ísť – kľúč aktivuje zapaľovanie a otvorí sedadlo. Ovláda aj (voliteľný) praktický horný kufor – keď ste blízko, je odomknutý, a keď sa vzdialite, zamkne sa. A ak chcete počas jazdy udržiavať kontakt so svetom, môžete. Atraktívny LCD prístrojový panel s negatívnym zobrazením je vybavený systémom Honda RoadSync, ktorý sa prostredníctvom aplikácie Honda RoadSync prepojí s vaším zariadením so systémom Android™ alebo iOS™ na vykonávanie hovorov a počúvanie hudby. Všetko osvetlenie zabezpečuje technológia LED na čele s agresívnymi dvojitými svetlometmi, zatiaľ čo signalizácia núdzového zastavenia (ESS) upozorňuje účastníkov cestnej premávky za vami na prudké zastavenie tým, že zapína (a vypína) zadné smerové svetlá.

Honda ADV350 s plnou výbavou a výkonným motorom

Systém kontroly trakcie Honda vám dodá istotu

Štvorventilový motor SOHC s objemom 330 cm3 s technológiou eSP+ (Enhanced Smart Power Plus) dosahuje vďaka zabudovaným technológiám s nízkym trením výborný športový výkon a vysokú účinnosť. To znamená rýchlu akceleráciu v hustejšej premávke a dostatok výkonu na dlhšie dochádzanie po diaľnici alebo čokoľvek iné, čo vám deň prinesie. Pretože sa jazdné podmienky môžu rýchlo meniť, systém HSTC automaticky riadi trakciu zadného kolesa a dáva vám istotu pri jazde. Aby ste nemuseli neustále tankovať, spotreba paliva 3,4 l/100 km (režim WMTC) a 11,5 l palivová nádrž zaisťujú potenciálny dojazd 340 km.

  • Matte Pearl Cool White Štandardný režim
  • Pearl Falcon Gray Štandardný režim
  • Matte Coal Black Metallic Štandardný režim
  • Matte Pearl Pacific Blue Štandardný režim
*
Posunúť

DVA JEDINEČNÉ SKÚTRE ADVENTURE

Obidva stroje sú pripravené na vaše dobrodružstvá.

Honda X-ADV
Honda ADV350

ADV350

X-ADV

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.