Forza 350, toto je Forza
Forza 350, toto je Forza

FORZA 350

TOTO JE FORZA

Posunúť

IDEME VPRED

Neustále sa zlepšuje.

Nový skúter Forza 350 sa vďaka vyššiemu výkonu a krútiacemu momentu môže pochváliť väčším zrýchlením a vyššou maximálnou rýchlosťou, čo jeho majiteľom otvára nové možnosti. Jeho kvapalinou chladený motor je vybavený systémom kontroly trakcie Honda (HSTC), ktorý zaisťuje konzistentnú priľnavosť zadného kolesa. Elegantná kapotáž sa môže pochváliť vycibreným štýlom a vylepšenou aerodynamikou, ktorá zvyšuje komfort aj vo vysokých rýchlostiach, pri ktorých oceníte aj o 40 mm dlhší rozsah pohybu elektricky ovládaného čelného štítu. Prepracovaná digitálna/analógová prístrojová doska teraz ponúka možnosť hlasového ovládania smartfónu pomocou systému Honda Smartphone Voice Control System, ktorý vám prostredníctvom technológie Bluetooth sprístupní celý rad funkcií vášho zariadenia. Plné osvetlenie LED navyše zanecháva impozantný dojem.

JE PREPRACOVANÝ A ŠTÝLOVÝ

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu

  SKÚTER S PÔSOBIVÝMI TVARMI

  Novo vyladený vzhľad, ktorý zodpovedá špičkovému výkonu.

  Forza 350 nastavuje latku vysoko – je ako rýchly pohyblivý stroj, ktorý ponúka aerodynamický výkon a štýl. Plynulé moderné krivky mu dodávajú skutočne športový nádych a zaujmú ojedinelými a prepracovanými tvarmi. Novo upravený predný aerodynamický kryt a vzduchové hrdlo sa skvele dopĺňajú a zároveň usmerňujú vzduch tak, aby na jazdca nevytváral príliš veľký tlak. Elektricky ovládaný čelný štít navyše ponúka ochranu pred vetrom dostupnú jednoduchým stlačením tlačidla.

  Forza 350, rýchlo sa pohybujúce majstrovské dielo, ktoré sa vyznačuje aerodynamickou efektivitou
  Forza 350, rýchlo sa pohybujúce majstrovské dielo, ktoré sa vyznačuje aerodynamickou efektivitou
  Forza 350, zmysel pre šport
  Forza 350, plynulé a moderné krivky

  SILA, S KTOROU TREBA POČÍTAŤ

  Náš kompletný sortiment skútrov.

  Náš sortiment špičkových skútrov je vybavený modernými technológiami a ostrým športovým výkonom, pričom sa vyznačuje aktuálnym a atraktívnym štýlom. Forza 125 umožňuje svižnú jazdu v meste aj mimo neho, a model Forza 350 navyše ponúka aj dlhší dojazd. Vrchol sortimentu predstavuje úplne nový model Forza 750 s ohromujúcim vzhľadom, naozajstným komfortom a praktickosťou typickú pre triedu GT. Samozrejmosťou je pôsobivý výkon vďaka dvojvalcovému motoru s objemom 745 cm3, brzdovému systému typickému pre motocykle a vysoko kvalitnému odpruženiu.

  Forza 350, jednoducho to najlepšie

  VYBERTE SI SVOJ MODEL FORZA

  Univerzálny a všestranný model Forza 350 alebo náš špičkový dokonalý GT skúter Forza 750? Výber je na vás.

  Forza 750, štúdiový záber
  Forza 350, štúdiový záber

  Forza 350

  Forza 750

  Zobrazenie modelu Honda Forza 350 v aplikácii.

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

  ĎALŠIE SKÚTRE