Honda Africa Twin

UKOVANÉ K ODOLNOSTI

Čím väčšia výzva, tým väčšia odmena. Pustime sa do toho. Model CRF1100L Africa Twin inšpirovaný legendou Dakaru charakterizuje vysoký výkon, čierne detaily a úplne nové grafické prvky priamo z pretekov rely. Tento stroj je zrodený na to, aby ukázal, čo v ňom je, keď pôjde do tuhého.

Honda Africa Twin

OVLÁDNITE KAŽDÝ OKAMIH

Vieme presne, čo potrebujete: maximálny výkon a minimálnu hmotnosť vďaka menšej nádrži a ľahšej a agilnejšej kapotáži. Zaberie tam, kde ostatní zlyhávajú. Je to ideálny stroj do rôznych podmienok pri jazde v teréne. Nie je to však nič zložité. Všetko závisí od vás a vášho motocykla. Pripravte sa na novú a dobrodružnejšiu jazdu. Práve na ňu sme vyrobili model Africa Twin. Vieme, čo tento stroj dokáže.

Honda Africa Twin

Kompaktná pohonná jednotka

Osemventilový dvojvalcový motor SOHC dosahuje maximálny výkon 75 kW a krútiaci moment 105 Nm. Ohromujúci je však spôsob, akým tento motor reaguje. Vďaka 46 mm telesu škrtiacej klapky s optimalizovaným nastavením riadiacej jednotky je spojenie medzi pravou rukou a zadnou pneumatikou úplne presné. Či už potrebujete priľnavosť na štrku, alebo prechádzate serpentíny, máte k dispozícii maximálny výkon v každých otáčkach.

Honda Africa Twin

Navrhnutá na prekonávanie limitov

Hlavný rám a hliníková výkyvná vidlica inšpirovaná modelom CRF450R sú ľahké a tuhé. Presnú odozvu odpruženia zaisťuje 45 mm prevrátená predná vidlica Showa s nastaviteľným tlmením pri odskoku a kompresii. Zadný tlmič Showa, ktorý využíva zavesenie Pro-Link, umožňuje nastaviť tlmenie pri kompresii a roztiahnutí a aj predpätie pružiny pomocou ovládača v telese tlmiča.

Honda Africa Twin

Dokonalá konfigurácia

Model Africa Twin vám poskytuje kontrolu a jeho jadrom je inerciálna meracia jednotka (IMU) v 6 osiach, ktorá monitoruje motocykel pri brzdení, zatáčaní a zrýchľovaní. Výsledkom je ostré riadenie 7-stupňového systému HSTC a 3-stupňového systému riadenia trakcie (na zabránenie dvíhaniu predného kolesa) a náklonového ABS. K dispozícii máte štyri predvolené jazdné režimy – URBAN, TOUR, GRAVEL a OFF-ROAD – a dve plne prispôsobiteľné používateľské možnosti USER, ktoré vám umožnia upraviť si stroj podľa svojich predstáv.

Honda Africa Twin

Dvojspojková prevodovka (DCT)

Môžete si vybrať model Africa Twin s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou alebo s našou inovatívnou šesťstupňovou prevodovkou DCT, ktorá vám pomôže zaistiť nulový stres a hladké automatické radenie. Máte, prirodzene, možnosť prepnúť na bleskurýchle manuálne ovládanie pomocou aktivačných páčok na ľavej strane, ktoré sú ideálne ma radenie alebo zaistenie rýchlostných stupňov v teréne. Prevodovka DCT je navyše nanovo optimalizovaná na jazdu pri nízkych rýchlostiach v prvom a druhom rýchlostnom stupni a v prípade, že opustíte cestu, stlačením spínača G (na displeji TFT) znížite preklzávanie spojky, čím zvýšite trakciu a citlivosť zadného kolesa.

JEDEN ŠPECIÁLNY MOTOCYKEL

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu

  VYLADENÝ ZVUK DVOJVALCA

  Pridajte plyn a vychutnajte si zvuk pretekárskeho stroja vďaka výfuku modelu Africa Twin s usporiadaním 2-1. Teraz ste pripravení (odporúčame použiť slúchadlá).

  Honda Africa Twin
  Honda Africa Twin
  Posunúť

  DVA RÔZNE MOTOCYKLE AFRICA TWIN

  Vyberte si svoje nové dobrodružstvo práve tu.

  Záber modelu Honda Africa Twin Adventure Sports
  Záber modelu Honda Africa Twin

  CRF1100L AFRICA TWIN

  CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS