Jazdec z výpravy HAR v prašnom teréne v Maroku

Honda Adventure Roads

Honda Adventure Roads 2025: Rím do Istanbulu - Transkontinentálne dobrodružstvo. 

Nižšie vyjadrite svoj záujem o účasť na výprave Honda Adventure Roads v roku 2025, ktorá začína v Ríme a končí sa v historickom Istanbule. V tomto úplne novom zážitku z jazdy na mieru prežijete s motocyklom Africa Twin skutočné dobrodružstvo na dvoch kontinentoch.

Honda Adventure Roads 2025 event video still

Honda Adventure Roads

Pripravený na dobrodružstvo

Začína v Ríme a končí v Istanbule v Turecku. Jazdci sa vydajú do ôsmich krajín a kým sa dostanú do cieľa výpravy Honda Adventure Roads 2025, prejdú dva kontinenty.  Počas celého dobrodružstva bol naplánovaný celý rad rôznych terénov, od kľukatých ciest zarezávajúcich sa do hôr až po rôzne terénne chodníky a lesy. Honda Adventure Roads 2025 poskytne náročný, ale obohacujúci zážitok pre všetkých jazdcov.  K dispozícii je 30 miest pre jazdcov. Všetci pri absolvovaní tejto novej výpravy budú jazdiť na najmodernejšom motocykli Honda Africa Twin. 

Honda Adventure Roads

Ste pripravení?

Prechádzajúc ôsmimi krajinami, jazdci najskôr zažijú pohorie Apeniny v Taliansku a čoskoro sa nalodia na trajekt do Chorvátska. Z úzkych ciest sa veľmi rýchlo stanú poľné cesty a v krajine sa zdvihne balkánsky masív, ktorý jazdcov zavedie na juh. Cez Bosnu, Čiernu Horu a Albánsko ku krásnemu Ochridskému jazeru. Jazero tvorí hranicu, cez ktorú jazdci prejdú do Severnej Macedónie a ďalej do gréckeho Solúnu. Nakoniec prejazd cez hranice do Turecka do cieľovej destinácie – Istanbulu.

Skupina jazdcov na Islande.

Filozofia

Honda Adventure Roads je viac než len adrenalínová jazda. Je to skutočné dobrodružstvo. Také, ktoré posúva hranice fyzických a psychických možností. Naše podujatia sú pripravené tak, aby preverili schopnosti človeka a stroja a zaviedli ich na miesta, ktoré by sa predtým zdali byť nedosiahnuteľné. Tieto stroje však ponúkajú oveľa viac. Od pozorovania veľrýb na Islande po noci v stanoch lavvu pod hviezdami na Nordkappe sa vám otvoria celé nové svety, kultúry a národy. Na výprave Honda Adventure Roads nejde o samotné dosiahnutie cieľa, ale o putovanie, ktoré zmení váš pohľad na svet a odohráva sa medzi štartom a cieľom. 

Jazdci na cestách.

Dobrodružstvo

Jazdíte, aby ste objavovali a hľadali nové výzvy. Jazdíte, aby ste získali slobodu. A my pre vás máme miesto. Objavte komunitu výprav Honda Adventure Roads, ktorá je stelesnením dobrodružného ducha a sily tímovej práce. Na našich neuveriteľných výpravách po krajinách, ako je Nórsko, Island alebo Juhoafrická republika, sa jazdci stretávajú, aby spoločne zdolávali najdivokejšie terény od úchvatných vrcholov až po neúprosné, nádherné púšte, a vytvárajú trvalé putá a živú, zomknutú komunitu. Zistíte, že jadrom našej komunity sú spoločné zážitky účastníkov. A možno nájdete inšpiráciu k tomu, aby ste zanechali vlastnú stopu vo svete aj na samotných výpravách Honda Adventure Roads.

Odborníci radia skupine jazdcov.

Odborníci

Keď sa pripojíte k výprave Honda Adventure Roads na svoju životnú jazdu, budete mať po boku výnimočné osobnosti. V priebehu rokov sa na našich predchádzajúcich podujatiach vystriedala hviezdna zostava dakarských jazdcov – vrátane Rickyho Brabeca, Adriena Van Beverena a Nacha Corneja – a aj motokrosová legenda Dave Thorpe. Tí všetci jazdcom odovzdali neoceniteľné znalosti, ale aj vzrušenie, ktoré ich inšpiruje. Môžeme sa tešiť na španielskeho jazdca endura Kiriana Mirabeta, ktorý predvedie svoje úžasné jazdecké zručnosti a bude vždy po ruke, aby každému jazdcovi z výpravy Honda Adventure Roads poradil a pomohol mu s tipmi a trikmi, ktoré si môže odniesť.