Zažite Hondu

Zažite Hondu

Spoločnosť Honda sa vždy pozerá vpred. Pridajte sa k nám a objavte svet, v ktorom každý náš motocykel ukrýva silu našich pretekárskych skúseností.

Prečo Honda?

Prelomová technológia, ktorú vyvíjame pre motocykle triedy MotoGP, je dušou každého nášho motocykla – od triedy Super Sport až po ten najmenší skúter. Takže keď sa rozhodnete pre Hondu, viete, že získate rovnakú kvalitu, spoľahlivosť a inovácie ako profesionálni pretekári.

Nevzdávajte sa

Radi sa pokúšame o nemožné. Začalo to už v roku 1959, keď náš zakladateľ, Soichiro Honda, prehral všetky preteky podujatia Isle of Man TT – no nehodil uterák do ringu a skúšal to ďalej. Jeho neohrozené odhodlanie sa mu vyplatilo už o dva roky, keď sa sem tím Honda znova vrátil a získal prvé, druhé, tretie aj štvrté miesto. Takže či už snívate o výpravách po nekonečných cestách, alebo o prvom mieste na pretekárskom okruhu, nikdy sa nevzdávajte. Tak, ako sa nevzdal ani Soichiro Honda.

Čo chystáme

Všetky informácie na jednom mieste: od výsledkov motocyklových pretekov až po podujatia a akcie. Pozrite si všetko dôležité, čomu sa naša spoločnosť v poslednej dobe venuje.