Close

CB650R
Neo Sports Café

OD NUDY K VZRUŠENIU NA PRVÝ POHĽAD.

 

Každý deň je súčasťou cesty. Začnite tú svoju už dnes s novým modelom CB650R. Vďaka jedinečnému drsnému Street fighter štýlu a odstrojenému štýlu Neo Sports Café je model CB650R pripravený vziať vás na nezabudnuteľné mestské dobrodružstvá.

ZVUKOVÝ ZÁZNAM ŠTVORVALCA

Vytočte motor a užite si, ako sa CB650R prebúdza k životu. Zavrite oči a započúvajte sa do symfónie vyladeného radového štvorvalca, ktorú vydáva kompaktný tlmič výfuku. Ste pripravení stať sa kráľom ciest. (najlepšie si vychutnáte so slúchadlami)

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CB650R stáva legendou.

MENEJ JE VIAC

Minimum doplnkov, maximálny motocykel.

Nový model CB650R sa pýši elegantným prepracovaným dizajnom, ktorý sa skvele hodí k vášmu sofistikovanému mestskému štýlu. Mimoriadne kompaktný, no robustný vzhľad motocykla bol inšpirovaný retro minimalizmom modelu CB1000R Neo Sports Café, váži však o 5 kg menej. Spája oblé línie s ostrými uhlami a korunou tohto stroja je jedinečný LED svetlomet. V prípade modelu CB650R platí, že z menej získate viac.

NÁVYKOVÉ TECHNICKÉ RIEŠENIE

Skonštruované s dôrazom na účelnosť a zábavu.

Keď si kúpite motocykel, chcete na ňom jazdiť. Chcete si ho vychutnať. A chcete spolu s ním posúvať svoje vlastné limity. Radový štvorvalcový 16-ventilový motor DOHC modelu CB650R bol skonštruovaný na každodenné používanie. Z technického hľadiska je to majstrovský kúsok. Zabavte sa s ním.

CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad z pravej strany na motor a predné koleso
CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad na výfukové potrubie
CB650R Neo Sports Café, trojštvrťový predný pohľad z pravej strany na stroj s jazdcom v nočnom meste
CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad spredu na predný svetlomet v nočnom meste

ÚPLNÁ VÝBAVA

Všetko, čo potrebujete. Nič, čo by vám prekážalo.

Špičkový motocykel vyžaduje špičkovú výbavu. Úplné LED osvetlenie dodáva novému modelu CB650R prepracovaný, súčasný štýl. Jedinečný okrúhly svetlomet vydáva prenikavý modrý lúč. Prístrojový panel obsahuje digitálny LCD displej a aj ukazovateľ zaradeného prevodového stupňa a ukazovateľ radenia nahor.

CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad spredu na kokpit