CB650R
NEO SPORTS CAFÉ

OD NUDY K VZRUŠENIU NA PRVÝ POHĽAD.

 

CB650R Neo Sports Café, pohľad z pravej strany na stroj s jazdcom v nočnom meste
CB650R Neo Sports Café, pohľad z pravej strany na stroj s jazdcom v nočnom meste

Každý deň je súčasťou cesty. Začnite tú svoju už dnes s modelom CB650R. Jedinečný výkon drsných športových streetfighter motocyklov v a odstrojené prevedenie Neo Sports Café. Motocykel CB650R – s novinkami v oblasti štýlu, odpruženia a vybavenia – je tu, aby vás vzal na nezabudnuteľné dobrodružstvá v meste.

ODHALENÝ STROJ DO AKCIE

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Otočiť Otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Zväčšiť Zväčšiť
Výber farby

  ZVUKOVÝ ZÁZNAM ŠTVORVALCA

  Vytočte motor a užite si, ako sa CB650R prebúdza k životu. Zavrite oči a započúvajte sa do symfónie vyladeného radového štvorvalca, ktorú vydáva kompaktný tlmič výfuku. Ste pripravení ovládnuť cestu (odporúčame použiť slúchadlá).

  Rider on front facing CB650R in studio
  Rider on front facing CB650R in studio

  MENEJ JE VIAC

  Minimum doplnkov, maximálny motocykel.

  Model CB650R sa pýši elegantným prepracovaným dizajnom, ktorý sa skvele hodí k vášmu sofistikovanému mestskému štýlu. Mimoriadne kompaktný, no robustný vzhľad motocykla bol inšpirovaný retro minimalizmom modelu CB1000R Neo Sports Café. Kombinuje zakrivené línie s ostrými uhlami. Teraz je ešte dynamickejšia, a to vďaka úplne novým bočným panelom a elegantnému zadnému držiaku evidenčného čísla. V prípade modelu CB650R platí, že z menej získate viac.

  NÁVYKOVÉ TECHNICKÉ RIEŠENIE

  Motocykel na praktické použitie. A potešenie.

  Radový štvorvalcový 16-ventilový motor DOHC bol skonštruovaný na každodenné používanie. Úzke, krátke prevody a plynulý nárast výkonu sa postarajú o famózne zrýchlenie – a potom tu máme ten pôsobivý zvuk, ktorý sprevádza nárast otáčok. Je to návykové. Antihoppingová spojka uľahčuje radenie na vyšší prevodový stupeň a zvláda ostré podraďovanie. Voliteľný systém kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) zaisťuje trakciu zadného kolesa. Z technického hľadiska je to majstrovský kúsok. Zabavte sa s ním.

  CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad z pravej strany na motor a predné koleso, štúdiový záber
  CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad na výfukové potrubie, štúdiový záber
  CB650R Neo Sports Café, trojštvrťový predný pohľad z pravej strany na stroj s jazdcom v nočnom meste
  CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad spredu na predný svetlomet v nočnom meste

  ÚPLNÁ VÝBAVA

  Všetko, čo potrebujete. Nič, čo by vám prekážalo.

  Špičkový motocykel si zaslúži špičkovú výbavu. Plné LED osvetlenie dáva celému stroju premyslený moderný vzhľad a jedinečné okrúhle svetlomety vydávajú prenikavý lúč modrého svetla. Pod sedlom nájdete aj USB konektor, ktorý slúži na nabíjanie elektronických zariadení. Vylepšený prístrojový panel zahŕňa dobre čitateľný LCD displej a jeho súčasťou je ukazovateľ zaradeného prevodového stupňa a indikátor radenia nahor.

  CB650R Neo Sports Café, priblížený pohľad spredu na kokpit
  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.