CB650R

Minimalistická dokonalosť

Honda CB650R pri jazde po moste


Práve tu nájdete čisté kúzlo štvorvalca. Odstrojený model CB650R prináša mimoriadne príjemný výkon – od mestskej zástavby až po kľukatiace sa cesty na vidieku – prináša intenzívne zrýchlenie, ľahkú obratnosť a nový štýl modelu CB1000R inšpirovaný strojmi Neo Sports Café. Pridajte prémiové technológie a možnosť jazdy na prvom stroji s neuveriteľným novým systémom E-Clutch od spoločnosti Honda a menej môže byť niekedy viac.

Zatvoriť

Štýl dizajnu

Neo Sports Café Nové sa stretáva so starou školou. Nekapotovaný retro vzhľad inšpiruje mechanickým minimalizmom.

Športové ostré tvary Vyznačuje sa lichobežníkovým tvarovaním s kompaktným krytom sedadla nastaveným agresívne vysoko.

Ostrý nový šikmý LED svetlomet Zostavu modelu CB1000R dopĺňa hliníkový rám a charakteristické výrazné LED svetlo.

 

Fotografia modelu Honda CB650R na mieste s figurantom
Statický pohľad zozadu na model Honda CB650R na mieste
Honda CB650R na ceste v noci s novým svetlometom


Honda CB650R na ceste v noci s novým svetlometom

Výkon na jazdu

Všetko ovládate pravou rukou. Radový štvorvalcový motor DOHC vytvára maximálny výkon 70 kW (94 k) – pri maximálnych otáčkach 12 000 ot./min. – s krútiacim momentom 63 Nm. Pre držiteľov vodičského oprávnenia skupiny A2 je k dispozícii 35 kW prestavba (vykoná ju predajca Honda). Neskôr po získaní oprávnenia skupiny A je stroj pripravený poskytnúť plný výkon. Pretože výkon vyžaduje kontrolu, antihoppingová spojka funguje tak, aby zabránila zablokovaniu zadného kolesa prudkým brzdením a podraďovaním. A na zaistenie vyššej úrovne viditeľnosti na ceste aktivuje signalizácia núdzového zastavenia (ESS) zadné výstražné svetlá, aby upozornila na situácie, ktoré si vyžadujú prudké brzdenie.

Prepínače TFT displeja modelu Honda na rukoväti

Buďte v spojení

Tento motocykel vám kryje chrbát. Úplne nový je 5" plnofarebný TFT displej, ktorý sa ovláda podsvieteným prepínačom na rukoväti s rukou vo veľmi prirodzenej polohe a umožňuje jasnú viditeľnosť za všetkých podmienok. Obidve súčasti boli navrhnuté tak, aby sa ľahko používali, a displej slúži na minimalizovanie odleskov pri jasnom slnečnom svetle. Navyše ponúka plnú konektivitu prostredníctvom aplikácie Honda RoadSync. K dispozícii je v smartfónoch so systémom Android aj iOS, vďaka čomu získate prístup k podrobnej navigácii na obrazovke, môžete uskutočňovať a prijímať hovory alebo počúvať hudbu počas jazdy.

Model Honda CB650R s technológiou E-Clutch

E-Clutch – jazda na vyššej úrovni

Jedinečná technológia E-Clutch spoločnosti Honda, prináša zábavnú jazdu. A možnosť voľby. Spojku môžete použiť bežným spôsobom. Alebo nechať prácu na spojke E-Clutch a páčku spojky vôbec nepoužiť. A to je všetko. Pri rozjazde z miesta, radení nahor a nadol a zastavovaní stačí iba ovládať radenie. Systém E-Clutch sa postará o zvyšok, hladko a okamžite ako skúsený športový jazdec. Lepšie sa ovláda, či už prechádzate zákrutami alebo hustou premávkou.  A potrebujete z nejakého dôvodu spojku? Žiadny problém. Kedykoľvek ju môžete použiť.

Zistiť viac
Honda CB650R odchádza po ceste na pobreží

Čistý výkon štyroch valcov

Vypočujte si, ako motor ožíva.

Reproduktor

Bez farieb, aby všetko bolo dokonale vidieť

Dobre si ho obzrite a vyberte si ten svoj.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Štandardný režim
  • Pearl Smoky Grey Štandardný režim
  • Matte Laurel Green Metallic Štandardný režim
  • Candy Chromosphere Red Štandardný režim
*

Aplikácia Honda Motorcycles

Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS Súbor na stiahnutie pre Android