Honda PCX125 – najlepší výhľad na mesto
Honda PCX125 – najlepší výhľad na mesto

PCX125

TEN NAJLEPŠÍ VÝHĽAD NA MESTO

Posunúť

KRÁSA V POHYBE

Rozobrali sme model PCX125 a znovu ho zostavili, aby sme vylepšili každú z jeho súčastí. Šikovne zmodernizované prevedenie zaujme futuristickými líniami a ukrýva väčší podsedadlový priestor, zásuvku typu USB-C a praktickosť inteligentného kľúča. Úplne nový kvapalinou chladený štvorventilový motor zvyšuje výkon, zlepšuje zrýchlenie, ponúka vyššiu maximálnu rýchlosť a súčasne má neuveriteľne nízku spotrebu paliva. Disponuje aj systémom voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda (Selectable Torque Control – HSTC), ktorý zaisťuje priľnavosť zadnej pneumatiky za vlhka aj za sucha. Vďaka novému rámu, širším rozmerom pneumatík, zadnému odpruženiu s dlhším zdvihom a brzdám so systémom ABS budete jazdiť plynule a sebaisto.

Honda PCX being ridden on street

VOĽNOSŤ NA ULICIACH

Máte nabitý harmonogram a potrebujete sa niekam dostať. Nový model PCX125 je pripravený.

Najprv si povedzme, aká myšlienka stála v pozadí a čo z neho už viac ako desať rokov robí jeden z najobľúbenejších skútrov v Európe. Model PCX sa vyznačuje úplne špičkovým pohodlím, ktoré jazdcom zaisťuje jazdná poloha, úložný priestor pod sedadlom, kam sa vojde integrálna prilba, aj celkovo vysoká kvalita konštrukcie. Žiadne čakanie na drahý taxík alebo na spomalenú verejnú dopravu – stačí stlačiť štartovacie tlačilo a vyraziť. Štíhly, agilný model PCX125 sa dokáže s ľahkosťou prekľučkovať mestskou premávkou, pričom vás štýlovo a načas prepraví tam, kam potrebujete.

Honda PCX125 – inteligentný kľúč
Honda PCX125 – pohľad zozadu, na ulici, sivý motocykel
Honda PCX125 – trojštvrťový predný pohľad z pravej strany, zaparkovaný, sivý motocykel
Honda PCX125 – trojštvrťový zadný pohľad z pravej strany, zaparkovaný, sivý motocykel

ČAS MÁTE NA SVOJEJ STRANE

Jeden z našich najpredávanejších skútrov s objemom 125 cm3 je teraz ešte lepší.

Model PCX125 je navrhnutý tak, aby vás doviezol, kamkoľvek v meste potrebujete, a pritom vyzeral skvele. Jeho ohromujúci vzhľad pútal pozornosť vždy, ale teraz robíme ešte oveľa viac. A pod kapotážou sa ukrývajú detaily, ktoré značne uľahčujú život. Zapaľovanie ovláda inteligentný kľúč, ktorý stačí mať počas jazdy vo vrecku. Ovláda aj voliteľný inteligentný horný kufor, ktorý je odomknutý, keď ste v blízkosti modelu PCX125, a automaticky sa uzamkne, len čo od neho odídete.

Honda PCX125 – trojštvrťový predný pohľad z pravej strany, zaparkovaný, jazdec stojaci vedľa sivého motocykla