Honda CB125R, trojštvrťový štúdiový záber z pravej strany, čierny motocykel

CB125R

OBNAŽENÝ NA CESTY

PREMÝŠĽAJTE VO VEĽKOM

Model CB125R prináša koncentrovaný výkon v štýlovej siluete a novým jazdcom ponúka vzrušujúci zážitok z jazdy. Malý súrodenec úžasného stroja CB1000R – a teda člen radu Neo Sports Café – okamžite upúta pozornosť odvážnym štýlom na rúrkovom oceľovom ráme. Najmodernejšia palubná doska LCD a plné LED osvetlenie sú prémiové funkcie, ale to čo naozaj upúta vašu pozornosť je mimoriadny výkon nového motora DOHC s objemom 125 cm3 a presnosť odpruženia vidlicami Showa SFF-BP USD.

Posunúť

VZRUŠENIE AKO NA PLNOHODNOTNOM MOTOCYKLI

Malá motorka, ktorá prináša veľkú zábavu.

Model CB125R kladie dôraz na minimalizmus – čím viac jazdíte, tým viac rastie vaša sebadôvera. Aj keď sa vďaka kompaktným rozmerom ľahko riadi, vlastnosti veľkého motocykla zaručujú, že je dokonalým úvodom do sveta skutočných motocyklov. Úplne nový jednovalcový motor DOHC 4 V vyvinie ďalšieho 1,2 kW a špičkový výkon a krútiaci moment vyšší o 1,6 Nm, pričom sa na pohon používa šesťstupňová prevodovka s plynulým radením. Vylepšeniu motora zodpovedá aj predná vidlica Showa SFF-BP USD s priemerom 41 mm s vysokokvalitnými parametrami, ktoré nájdete na našich väčších motocykloch a ktoré umožňujú presnú kontrolu a riadenie, spolu s plnohodnotnými pneumatikami a strmeňom prednej brzdy s radiálnym uložením s jednotkou IMU riadiacou systém ABS. Ak ste pripravení posunúť sa na ďalšiu úroveň, je to ten správny krok.

Honda CB125R, pravá strana, detail predného kolesa a bŕzd, štúdiový záber, modrý motocykel
Honda CB125R, pravá strana, detail nádrže a riadidiel, štúdiový záber, modrý motocykel
Honda CB125R, trojštvrťový záber spredu z pravej strany, detail svetiel, štúdiový záber, čierny motocykel
Hodna CB125R, detail motora, štúdiový záber

JAZDA NA MOTOCYKLI V TEJ NAJČISTEJŠEJ FORME

Čo je Neo Sports Café? Je to čisté spojenie s vašim motocyklom.

Vzrušenie z jazdy. Každý člen radu – jednovalcové modely CB125R a CB300R a štvorvalcové modely CB650R a CB1000R – obsahuje motor a odpruženie na zaistenie vzrušujúceho zážitku z jazdy. To však nie je všetko. Každý zo strojov ponúka parametre špičkovej úrovne s dôrazom na kvalitu komponentov. A je tu štýl. Neo Sports Café vyniká elegantnou jednoduchosťou technického prevedenia, odvážnym štýlom a brutálnou krásnou. Cítite hrdosť, keď viete, že je váš.

Honda CB125R, pravá strana, štúdiový záber, čierny motocykel