Honda GL1800 Gold Wing, dokonalosť jazdy
Honda GL1800 Gold Wing, dokonalosť jazdy

GL1800 Gold Wing

DOKONALOSŤ JAZDY

Posunúť

OSLOBOĎTE SA

Kam chcete vyraziť?

Atraktívny model GL1800 Gold Wing predstavuje nádherne vypracovaný prémiový dopravný prostriedok, na ktorom bude každý váš výlet zábavnejší, než kedykoľvek predtým. Veľkolepý šesťvalcový motor s objemom 1833 cm3 vynikajúco spolupracuje so sedemstupňovou dvojspojkovou prevodovkou (DCT) a všetko je umiestnené v sofistikovanom, svižne reagujúcom podvozku, ktorý zahŕňa systém zavesenia predného kolesa s dvoma priečnymi ramenami, zavesenie zadného kolesa typu Pre-Arm a elektronicky nastaviteľné tlmenie. Novo vylepšený audiosystém a reproduktory zaisťujú dokonalý zvukový sprievod každej jazdy. A práve to definuje model Gold Wing. Čistá dokonalosť jazdy.

Honda GL1800 Gold Wing, Osloboďte sa

NEKONEČNÁ CESTA VOLÁ

Dôkladne si prezrite náš šesťvalcový majstrovský kúsok – Gold Wing.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Farba

  DOKONALÝ ZÁŽITOK

  Chcete od svojho motocyklového dobrodružstva ešte viac? Nájdete ho priamo tu.

  Model Gold Wing prináša dokonalý zážitok. Prirodzene, umožní vám, aby ste si so sebou vzali všetko, čo potrebujete, no tento motocykel je stvorený na jazdu. Jeho motor – dômyselne prepracovaný šesťvalec – reaguje okamžite na každý povel. Svižné jazdné vlastnosti si poradia s každou zákrutou. Toto je ale Gold Wing. Očakávate viac. A aj to dostanete. Veľkorysý 7" farebný displej TFT poskytuje funkcie informačného a zábavného systému, ovládanie jazdných režimov, nastavenie odpruženia a navigáciu. Ak chcete zostať v kontakte so svetom, zatiaľ čo sa vám svet mihá pred očami, vďaka prepojeniu so službami Apple CarPlay™ a Android Auto™ môžete prostredníctvom technológie Bluetooth® využiť rôzne funkcie inteligentných telefónov od spoločnosti Apple™ alebo so systémom Android™.

  Honda GL1800 Gold Wing, očakávajte viac
  Honda GL1800 Gold Wing, zostaňte v kontaktu so svojím setom
  Honda GL1800 Gold Wing, dokonalý zážitok
  Honda GL1800 Gold Wing, stvorená na jazdu

  VÝBER JE NA VÁS

  Horný kufor a bočné kufre, alebo len bočné kufre? Sami sa rozhodnite. Nasuňte ich sem.

  Honda GL1800 Gold Wing Tour
  Honda GL1800 Gold Wing

  Gold Wing

  Gold Wing Tour

  VÝKON POD KONTROLOU

  Iste, Gold Wing miluje jazdu po diaľnici. Ale skutočne ožije v zákrutách.

  Tento motocykel je stvorený na prechádzanie zákrutami s radosťou. Dvojitý hliníkový rám odlievaný pod tlakom využíva zavesenie predného kolesa s dvoma priečnymi ramenami, ktoré obmedzuje klzné trenie pri odozve na nerovnosti vozovky a na riadenie. Odozva riadenia je navyše oddelená od odpruženia a výsledkom je ľahké a jednoduché ovládanie pri jazde od rýchlosti chôdze po tú maximálnu. Pre dokonale kontrolovanú a istú jazdu sa tlmiaca sila nastavuje elektronicky podľa voľby jazdného režimu. Aj predpätie zadnej pružiny sa nastavuje elektronicky. Ide o intuitívny systém – okrem 4 jazdných režimov sú k dispozícii 4 nastavenia podľa zaťaženia, od mäkkého po tvrdé nastavenie. Ide skrátka o šasi vytvorené tak, aby využilo kinetickú energiu neuveriteľne jedinečnej pohonnej jednotky. Preto ho môžete naplno využiť, aby ste zanechali výborný dojem.

  Honda GL1800 Gold Wing, ovládajte výkon
  Zobrazenie modelu HONDA GL800 Gold Wing v aplikácii

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvorte si svoj vlastný obľúbený motocykel Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.