Close

CBR650R

OBJAVTE MIESTO BEZ HRANÍC:
SVOJU POSADNUTOSŤ.

 

Toto je motocykel pre rodených pretekárov. S dizajnom prevzatým priamo od modelu CBR1000RR Fireblade je nová CBR650R mimoriadne šikovnou šelmou so športovým duchom, silným výkonom a výnimočným krútiacim momentom. Objavte miesto bez hraníc: svoju posadnutosť.

ZVUK VÝKONU

Cesta sa vám otvára, donekonečna. Zapínate motor. Jedinečný zvuk dokonale vyladenej štvorvalcovej symfónie vás okamžite prenesie inam. Uhol tlmiča výfuku bol navrhnutý špeciálne tak, aby privádzal rezonujúci rev motocykla priamo k vašim ušiam, preto si môžete dopriať ohromujúci zvukový zážitok, ktorý vám prinesie len radový štvorvalec. Ste pripravení vyraziť na cestu. Vašu cestu. (najlepšie si vychutnáte so slúchadlami)

NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CBR650R stáva legendou.

DOPLNENIE „R“ DO CBR

Stroj zrodený na pretekárskej dráhe, priťahuje pozornosť na ulici.

Vďaka prevzatiu športového štýlu modelu Fireblade motocykel CBR650R zdokonalil svoju pretekársku DNA a ponúka agresívny výkon na ceste. Stúpačka a riadidlá boli upravené, aby vám poskytli optimálnu prevádzkovú polohu na jednoduché ovládanie zrýchlenia, spomaľovania a zatáčania, ktoré potrebujete pri jazde úchvatnými kľukatými cestami. Hmotnosť prednej pneumatiky bola upravená, aby sa zlepšila schopnosť nakláňania motocykla v zákrutách. Predné prenikavé duálne LED svetlomety dopĺňajú obopínajúcu aerodynamickú kapotáž a ich štýl sa prejavuje aj v minimalistickom sedadle. Pri elektrizujúcom reve výfuku v maximálnych otáčkach motora sa vám zježia chlpy po celom tele. 

VZRUŠUJÚCE ZRÝCHLENIE AŽ DO ČERVENEJ ZÓNY

Návykový výkon štvorvalca v tom najlepšom prevedení.

Pozrime sa na fakty. Maximálny výkon tejto šelmy sa zvýšil na 70 kW. Ale predajcovia výrobkov značky Honda vám môžu zaistiť jednoduchú úpravu, ak chcete, aby ste na ňom mohli jazdiť, hoci máte iba vodičské oprávnenie A2. Motocykel CBR650R je jednotkou z hľadiska pomeru výkonu a hmotnosti vo svojej triede. Krútiaci moment 64 Nm je výnimočný a červená zóna otáčok je nastavená na hodnotu 12 000 ot./min. Radový štvorvalcový 16-ventilový motor DOHC priťahuje pozornosť. Antihoppingová spojka uľahčuje radenie na vyšší prevodový stupeň a zvláda ostré podraďovanie. Voliteľný systém kontroly krútiaceho momentu Honda (HSTC) zaisťuje trakciu zadného kolesa, aby ste sa mohli sústrediť na jazdu v zákrutách. Vnútorná štruktúra vzduchových filtrov systému nasávania s dvojitým kanálom bola upravená a väčší priemer výfukovej rúry sa môže pochváliť okamžitou odozvou pri otáčkach na úrovni 7 000 ot./min.

CBR650R, priblížený pohľad na motor
CBR650R, priblížený pohľad na zadné koleso
CBR650R, trojštvrťový pohľad spredu z pravej strany na stroj s jazdcom rýchlo jazdiaci po pretekárskej trati
CBR650R, priblížený pohľad na výfukové potrubie

ŠPIČKOVÉ VYBAVENIE

Vysoký výkon znamená výborné technické parametre.

Hoci sa model CBR650R inšpiroval motocyklom CBR1000RR, vydal sa vlastným smerom a ponúka o niekoľko úrovní lepšie technické parametre. Vďaka upravenej kapacite palivovej nádrže, stúpačke a plnému LED osvetleniu je model CBR650R o 6 kg ľahší než jeho predchodca. Duálne predné svetlomety zvýrazňujú ostré uhly motocykla. Riadidlá sú uchytené pod horným mostíkom a prístrojový panel je vybavený digitálnym LCD displejom.

CBR650R, trojštvrťový predný záber z pravej strany na pretekársku trať