Honda Adventure Roads

Nordkapp 2017

Motocykel Honda Africa Twin pri jazde popri úchvatných fjordoch a zasnežených horách v Nórsku.

V marci 2017 sme sa vydali na vôbec prvé turné Honda Adventure Roads Tour – 40 jazdcov, ktorí najazdili 3 750 km za 8 dní na Nordkapp – cez dych berúce fjordy a zasnežené hory Nórska. Tí, ktorí sa zúčastnili, na toto dobrodružstvo nikdy nezabudnú.

Ďalšia kapitola výpravy Honda Adventure Roads sa v roku 2024 uskutoční v Maroku. Preskúmajte túto novú a vzrušujúcu kapitolu, ktorá sa odohráva tento rok, pomocou tlačidla nižšie.

Maroko 2024 Nasleduj nás

Motocykel Honda Africa Twin pri jazde Nordkappom.

Radosti severu

Zmes ciest a chodníkov, od stredne náročných po veľmi ťažké, poriadne preverila schopnosti jazdcov, ktorých táto skúsenosť posilnila. Naši maršali a ambasádori spoločnosti Honda podporovali túto skupinu celú cestu. Jazdcov viedli a pomáhali im.

Motocykel Honda Africa Twin pri jazde Nordkappom.

Stmelený tím

V priebehu jazdy vďaka spoločným zážitkom vzniká určité puto a kamarátstvo, ktoré často pretrvá aj po skončení dobrodružstva. Účastníci cestou na Nordkapp s pomocou inštruktorov z tímu HRC a aj ostatných jazdcov objavili nové jazdné zručnosti.

Motocykel Honda Africa Twin pri jazde Nordkappom.

Nezabudnuteľné chvíle

V jednej chvíli si len tak idete a vnímate krajinu okolo cesty, keď v tom vám pohľad za zákrutou vyrazí dych, pretože uvidíte niečo, na čo ešte dlho nezabudnete. Zastavíte sa, zhlboka sa nadýchnete, urobíte fotku a pokračujete ďalej. Takéto chvíle neprichádzajú často, ale keď sa to stane, rozhodne vás zasiahnu.