Close

CB500X

MESTO JE NOVÁ DIVOČINA.

CB500X je pre slobodne zmýšľajúcich ľudí, ktorí chcú dobyť mestskú džungľu. Vďaka výkonnému dvojvalcovému motoru a odpruženiu s dlhým zdvihom je zostavený tak, aby vás sprevádzal na vašich dobrodružstvách.

X FAKTOR

Dvojvalcový motor CB500X sa premení z voľnobežných otáčok na dynamický stroj, ktorý zvládne čokoľvek. Pripravte sa na nezabudnuteľnú jazdu. Model CB500X si zachováva a ešte vylepšuje komfort, ktorý poskytoval jeho predchodca, aby vám doprial plynulú jazdu v meste alebo pri vyšších rýchlostiach, pričom je vybavený aj novými prvkami, vďaka ktorom si užijete aj jazdu na nespevnených cestách. (Najlepšie si vychutnáte so slúchadlami.)

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CB500X stáva legendou.

MÁTE PRED SEBOU CELÝ SVET

Zanechajte v ňom svoju stopu.

Motocykel CB500X má robustný nový vzhľad, ktorý inšpiruje k túžbe po dobrodružstve. Bol inšpirovaný modelom Africa Twin a spája robustné línie s agresívnejším výrazom. Vysoký čelný štít zaisťuje pohodlie.

KOMPAKTNÁ POHONNÁ JEDNOTKA

Všestranne výkonný stroj.

Model CB500X sa vyznačuje motorom, ktorý potrebujete pri jazde po akomkoľvek type ciest. Výkonný, agilný a efektívny dokonca aj na dlhších cestách: dáva vám slobodu, po ktorej túžite. A rovnako ako jeho väčší príbuzný CBR má antihoppingovú spojku, ktorá uľahčuje radenie nahor a dokáže zablokovať zadné koleso pri prudkom podradení.

CB500X, priblížený pohľad na motor
CB500X, priblížený pohľad na zadné koleso
CB500X, trojštvrťový zadný pohľad sprava vedľa sediaceho jazdca v horách
CB500X, priblížený pohľad na ľavú rukoväť

NASTAVITEĽNÉ OVLÁDANIE

Na dlhé cesty.

Motocykel CB500X je vybavený novým LCD prístrojovým panelom s inverzným zobrazením, ukazovateľom zaradeného prevodového stupňa. Zúžené hliníkové riadidlá poskytujú kontrolu nad strojom a maximálnu ovládateľnosť. Úplné LED osvetlenie, vrátane ukazovateľov, stroj dokonale dopĺňa. 41 mm teleskopická vidlica s dlhým zdvihom umožňuje nastaviť predpätie pružiny. Platí to aj o novom zadnom zavesení kolesa Pro-Link s tlmičom Monoshock.

CB500X, priblížený pohľad na kokpit