Close

CB500F

UŽ DNES SI VYBERTE TYP JAZDCA,
KTORÝM SA CHCETE ZAJTRA STAŤ

Jeden pohľad. Stačí len jeden pohľad a celým telom splyniete so strojom CB500F. Dobre viete, že bol vyrobený práve pre vás. Usmievate sa. Vyžaruje z vás sebavedomie podporené odhaleným, agresívnym tvarom stroja a jeho divokým štýlom. Cesta sa vám otvára dokorán. Vyrazte vpred.

OSLOBOĎTE SA OD VŠEDNOSTI

Ste na ceste. Započúvajte sa do jedinečného zvuku dvojvalcového motora pri voľnobežných otáčkach. Zvýši sa vám sebavedomie. Inšpiratívne dunenie výfuku robí jazdu na modeli CB500F ešte výnimočnejšiu a konečne vás oslobodzuje od všednosti. (Najlepšie si vychutnáte so slúchadlami.)

Na detailoch záleží

Pozrite sa bližšie na jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stroj CB500F stáva legendou.

ČISTÁ FORMA

Čisté vzrušenie. V koncentrovanej podobe.

CB500F je motocykel v úplne rýdzom základnom stave. Pôsobivý nový štýl ukazuje radový dvojvalcový motor stroja s paralelným usporiadaním. Široké zúžujúce sa hliníkové riadidlá mu dodávajú nádych motocykla v štýle Street fighter. Upravená palivová nádrž má menšie rozmery a ponúka väčšiu kapacitu, takže budete môcť na cestách stráviť dlhšiu dobu. Úplné LED osvetlenie stroj dokonale dopĺňa. 

IDEME VPRED

To najlepšie z obidvoch oblastí

Intenzívne zrýchlenie zo státia na semafore alebo pretekanie pomocou vyladenej šesťstupňovej prevodovky pri vysokých otáčkach na otvorených cestách: CB500F vám ponúka nové, nekonečné ihrisko. 

 

CB500F, priblížený pohľad na motor
CB500F, priblížený pohľad na zadné koleso
CB500F, trojštvrťový predný pohľad z pravej strany v nočnom meste
CB500F, priblížený pohľad na dvojité nasávacie potrubie

ÚPLNÁ VÝBAVA...

Motocykel CB500F je vybavený dobre čitateľným LCD prístrojovým panelom s inverzným zobrazením, ukazovateľom zaradeného prevodového stupňa a radenia vyšších prevodových stupňov. Zúžené riadidlá poskytujú kontrolu nad strojom a maximálnu ovládateľnosť. Úplné LED osvetlenie, vrátane ukazovateľov, stroj dokonale dopĺňa. 41 mm teleskopická vidlica umožňuje nastaviť predpätie pružiny. Platí to aj o novom vysoko kvalitnom zadnom zavesení kolesa Pro-Link s tlmičom Monoshock.

CB500F, priblížený pohľad na kokpit