CB500F – ODHAĽTE V SEBE JAZDCA

CB500F – ODHAĽTE V SEBE JAZDCA

Preskúmajte všetky tajomstvá mesta. A urobte to vo veľkom štýle. Model CB500F spája svižnosť odstrojeného motocykla a odpich stroja štýlu Streetfighter. Nové predné odpruženie s obrátenou vidlicou Showa SFF-BP a dvojité predné kotúče posúvajú ovládateľnosť a výkon brzdenia na novú úroveň, zatiaľ čo dvojvalcový motor vyhovujúci požiadavkám skupiny A2 zabezpečuje výkon, ktorý si vychutnajú začiatočníci a aj skúsení jazdci. Vizuálnu stránku modelu CB500F dokonale dotvára nová výrazná grafika.

CB500F – Motocykel ponúka viac než prepravu.

MESTO?

BUDE CELÉ VAŠE

Motocykel ponúka viac než prepravu. Odlišuje vás. Zvýrazňuje vašu individualitu. A otvára pred vami ulice mesta. Autobusy, vlaky a dopravné zápchy? Zabudnite na ne. Vychutnajte si rýchlu, svižnú jazdu, ktorú vám ponúka ľahký podvozok. Doprajte si vzrušenie z ostrú odozvu motora. Preskúmajte každý kút svojho sveta a potom pokračujte ešte ďalej. Model CB500F vás zavezie, kam len budete chcieť.

CB500F – Štýl na jazdu po meste

Váš štýlový spoločník

Táto odstrojená verzia s novou, ostrou grafikou vyžaruje agresivitu nízkym podvozkom pripraveným vrhnúť sa do ulíc mesta. Bočné kryty zapadajú do palivovej nádrže a v plnej miere zdôrazňujú konštrukciu motora, zúžené riadidlá ponúkajú kontrolu nad strojom a dokonalú ovládateľnosť. Na sedadle prirodzene zaujmite vzpriamenú, ale pripravenú polohu. Výška sedadla je 785 mm a nové, hliníkové stúpačky sú ľahké a športové.

CB500F – Štýl na jazdu po meste

Presnosť ovládania

V mestskom prostredí bude motocykel bleskovo reagovať na každý váš pokyn. Preto sme pri podvozku viac posunuli hmotnosť dopredu, aby sa zlepšila priľnavosť a odpich. Nová 41 mm obrátená vidlica Showa SFF-BP poskytuje vynikajúcu odozvu najmä pri brzdení. Nové ľahké kolesá a kyvná vidlica zaisťujú ešte lepšiu obratnosť. A účinnosť brzdenia sme zlepšili novými, dvojitými 296 mm kotúčmi, ktoré zvierajú dvojpiestové radiálne strmene.

CB500F – Štýl na jazdu po meste

Každodenný zážitok z jazdy

Áno, spĺňa požiadavky skupiny A2. Tento dvojvalcový motor s výkonom 35 kW však má čo ponúknuť začiatočníkovi a aj ostrieľanému motorkárovi s bohatšími skúsenosťami. Krútiaci moment 43 Nm v strednom rozsahu otáčok zaisťuje okamžité zrýchlenie, a ak máte náladu sa trochu pobaviť, výfuk vás poteší burácaním vo vyšších otáčkach. Radenie šesťstupňovej prevodovky smerom hore uľahčuje pomocná spojka v olejovom kúpeli, ktorá bráni zablokovaniu zadných kolies pri prudkých podradeniach.

CB500F – Štýl na jazdu po meste

Kvalitné jazdné vlastnosti

Modelu CB500F sme dali prémiovou výbavu. Všetko osvetlenie využíva technológiu LED a svetlomet teraz obsahuje mimoriadne výkonné LED diódy, takže v noci uvidíte lepšie. K dispozícii sú aj predné smerové svetlá, ktoré slúžia aj ako obrysové svetlá a zlepšujú viditeľnosť. Invertované prístroje LCD zahŕňajú rýchlomer, otáčkomer so stĺpcovým grafom, dve denné počítadlá kilometrov, ukazovateľ stavu paliva/spotreby, ukazovateľ zaradeného prevodového stupňa a indikátor radenia nahor.

Odstrojený štýl modelu CB500F

Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Vyberte si svoju farbu
    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    Vytvorte si svojho obľúbeného motocykla Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj kanál YouTube, na ktorom máte k dispozícii videá z galérie.