CMX1100 Rebel po celý deň
CMX1100 Rebel po celý deň

CMX1100

ABSOLÚTNY REBEL

O KROK ĎALEJ

Ste pripravení svoju jazdu posunúť ďalej? Nastal čas. Čas na niečo nepoznané. Zoznámte sa s novým modelom Rebel CMX1100. Úplne obnažený motocykel, ktorý vzdáva česť podomácky upravovaným americkým motocyklom v štýle „bobber“ so širokými pneumatikami, však zároveň prináša celý rad moderných detailov. Iste, je to výborne vyzerajúci motocykel, ktorý bude jazdiť po širokých bulvároch. Ale skrýva v sebe oveľa viac.

CMX1100, o krok ďalej

STARÁ ŠKOLA SA VRACIA DO MÓDY

Rebel CMX1100 je niečo výnimočné...

Vďaka individuálnemu vzhľadu – a aj ľahkému, pohyblivému ovládaniu a skvelej odozve motora – si Rebel CMX500 získal srdcia mnohých jazdcov na celom svete, vrátane tých, ktorí na sa na dvojkolesový stroj posadili po prvý raz. Teraz však nastal čas urobiť ďalší krok. Podobá sa síce na svojich predchodcov, no Rebel CMX1100 má z veľkej časti svoj vlastný štýl. Dynamický a osobitý radový dvojvalcový motor ponúka elektronické ovládanie plynu, 4 režimy jazdy, systém voliteľnej kontroly krútiaceho momentu Honda Selectable Torque Control (HSTC) a kontrolu zdvíhania predného kolesa. Tempomat patrí do štandardnej výbavy a naša jedinečná šesťstupňová dvojspojková prevodovka je voliteľná. Tento pohodový Cruiser si poradí aj v zákrutách – v tých má hlavné slovo 43 mm predná vidlica s olejovou patrónou, zadné tlmiče s oddelenou nádobkou a radiálne štvorpiestové predné brzdové strmene.

CMX1100, stará škola sa vracia do módy

PÔSOBIVÝ ZVUKOVÝ ZÁZNAM DVOJVALCA

Predstavte si, ako pridávate plyn, a okolo vás plynie krajina. Vnímajte svoj tep a vychutnajte si dojem z tohto úžasného motora. Teraz ste pripravení (odporúčame použiť slúchadlá).

Posunúť

MINIMALISTICKÝ ŠTÝL

Nič iné ako nezriedený úžasný zážitok z jazdy na motocykli.

Rebel CMX1100 kladie dôraz na rýdze potešenie z jazdy na dvoch kolesách. Tento temný roadster z 21. storočia inšpirovaný štýlom strojov „bobber“ je od základu navrhnutý tak, aby prinášal radosť z jazdy, preto prináša mohutný výkon motora a výborné jazdné vlastnosti. Každý detail ho niečím odlišuje od ostatných strojov. Bezprírubovú palivovú nádrž charakterizuje dvojfarebný lak a predný aj zadný blatník je zhotovený z 1 mm hrubého oceľového plechu s osadeným držiakom z tlakovo liateho hliníka. Sedadlo je vo výške iba 700 mm a jeho mäkký materiál je tvarovaný tak, aby poskytoval oporu pri prudkom zrýchlení. Odsadený negatívny digitálny displej s priemerom 120 mm zabezpečuje intuitívne získavanie informácií a klasické široké riadidlá sú uchytené pevnými jednopalcovými svorkami.

CMX1100, čisté potešenie
CMX1100, každý detail ho niečím odlišuje od ostatných strojov
CMX1100, minimalistický štýl
CMX1100, zábavná jazda