Honda CB1000R, predný trojštvrťový záber z pravej strany, stroj zaparkovaný vysoko v horách
Honda CB1000R, predný trojštvrťový záber z pravej strany, stroj zaparkovaný vysoko v horách

CB1000R

MAXIMÁLNA OSOBITOSŤ

Model Neo Sports Café sa vyvinul. Model, ktorý začínal ako CB1000R, dostal úplne nový dizajn. Od elegantného svetlometu po modernizovaný hliníkový pomocný rám sa pýši osobitým, agresívnym charakterom. A ešte sofistikovanejší vzhľad modelu CB1000R Black Edition je typickým príkladom jedinečného dizajnu.

ÚCHVATNÝ REV

Toto je štvorvalcová symfónia v tom najčistejšom prevedení. Poriadne dupnite na plyn modelu CB1000R a ponorte sa do jedinečného, dokonale vyladeného zvuku (najlepšie sa počúva v slúchadlách).

VYVOLÁVA EMÓCIE

Model CB1000R je viac než len motocykel. Vyvoláva emócie. Dobre si ho obzrite a vyberte si farbu.
Potiahnutím otočiť Potiahnutím otočiť
Zväčšiť Zväčšiť
Rotate Rotate
Priblížením prstov zväčšiť Priblížením prstov zväčšiť
Posunúť

ŠTÍHLY A NEÚPROSNÝ

Podstata motocykla.

Teraz ešte štýlovejší a agresívne robustný. Stačí letmý pohľad na povrchovú úpravu lešteného kovu, ktorá odráža tradíciu výkonných motocyklov Café Racer, a od stroja nebudete môcť odtrhnúť oči.

Obnažený roadster je ako stvorený na to, aby prinášal čisté potešenie z jazdy. Emócie, pocity a zvuk vás vtiahnu do sveta vzrušujúceho a dynamického pohybu vpred. A po jazde budú vašu pozornosť celé hodiny zamestnávať nekonečné technické detaily obklopujúce štvorvalcový motor, ktorým je tento jedinečný motocykel vybavený.

Honda CB1000R, zadný trojštvrťový záber z pravej strany, s jazdcom na ceste
Honda CB1000R, detailný záber na červené logo
Honda CB1000R, pravá strana, stroj zaparkovaný vo vnútri budovy
Honda CB1000R, ľavá strana, s jazdcom, na ceste, pri východe slnka

VÝBER JE NA VÁS

Úžasná verzia CB1000R alebo nenápadné prevedenie CB1000R Black. Tu si vyberte ten svoj.

CB1000R Black Edition, štúdiový záber
CB1000R, štúdiový záber

CB1000R

CB1000R Black Edition

Honda CB1000R Black Edition a Mat Jeans Blue Metallic

POSUŇTE HO NA ĎALŠIU ÚROVEŇ

Vychutnajte si to najlepšie v nenápadnom štýle.

Model CB1000R Black Edition ide ešte ďalej a temnejšie. S výnimkou niekoľkých opracovaných hliníkových detailov je kompletne čierny: rámček svetlometu, ochranný štít, stĺpiky prednej vidlice SFF-BP, kryty chladiča a komory núteného nasávania vzduchu motora (s eloxovanou povrchovou úpravou) a výfukový systém 4-2-1. The CB1000R Black Edition je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach palivovej nádrže a poťahu sedadla spolujazdca – môžete si vybrať z tmavočiernej Graphite Black alebo modrej Mat Jeans Blue Metallic. Okrem toho získate aj 3-úrovňové radenie so systémom Quick Shifter, ktoré si môžete prispôsobiť a využívať na okamžité preraďovanie.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvorte si svoj vlastný stroj z ľubovoľného motocykla Honda prostredníctvom aplikácie Honda Motorcycles Europe. Je to jednoduché. Vyberte si motocykel, po ktorom túžite, a vyberte farbu. Potom sa môžete pomocou funkcie AR pozrieť, ako sa bude vynímať vo vašej garáži. K dispozícii je katalóg integrovaného príslušenstva, aby ste mohli pridávať požadované súčasti. Teraz je súčasťou aplikácie Honda Motorcycles Europe aj YouTube kanál, na ktorom máte k dispozícii galériu videí.

Súbor na stiahnutie pre iOS

Súbor na stiahnutie pre Android

CB1000R, Honda Motorcycles Experience