Bočný pohľad na model Honda CB300R zaparkovaný v zaprášenej garáži.

PRESEDLAJTE NA MOTOCYKEL S CHARAKTEROM

Hľadáte nové potešenie? Spoznajte neuveriteľne príjemný pocit z jazdy na ľahkom motocykli s výbornou odozvou výkonu. Či už prechádzate na vyššiu kubatúru, alebo na väčší motocykel, model CB300R vám ponúka svižný jednovalcový motor, vysoko kvalitný podvozok a vidlice Showa SFF-BP USD s charakteristicky nápadným štýlom Neo Sports Café. Vyskúšajte si čistú jazdu na motocykli.

Bočný pohľad na model Honda CB300R pri jazde po ceste.

RÝCHLOSŤ SVETLA

Čo viac potrebujete? Momentálne nič. Model CB300R reaguje na každý príkaz bleskurýchlo a s dokonalou presnosťou. Keď pridáte rýchlosť, výfuk sa rozoznie a ľahký podvozok rýchlo a presne zvláda každú zákrutu.
Tomu sa vraví jazda.

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CB300R, na ktorý sa pozerajú ženy v štúdiu.

Veľa štýlu, výkonu a radosti

Priznajme si to, jazda na motocykli nám prináša potešenie. Motocykel, na ktorom jazdíte, zvýrazňuje vašu osobnosť, a práve tú umocňujú plynulé línie CB300R. Kombináciou minimalizmu modelu Neo Sports Café s dokonalým zmyslom pre technické detaily vznikol motocykel, ktorý prináša viac hudby za menej peňazí. Prémiové odpruženie a brzdy zaisťujú ľahké a sebavedomé ovládanie zatiaľ čo motor sa vám odmení vysokým krútiacim momentom a výkonom. Neobmedzujte sa. Jazdite s odvahou!

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CB300R, na ktorý sa pozerajú ženy v štúdiu.

Vďaka širokému rozsahu ovládania a brzdenia

Ľahký a pevný rúrkový oceľový rám s vyváženou tuhosťou je vyladený s dôrazom na odozvu a svižné riadenie. Zároveň vyniká v odstrojenej zadnej časti motocykla CB300R. Nová 41 mm obrátená vidlica SFF-BP USD zaručuje výnimočnú odozvu zavesenia, zatiaľ čo zadný tlmič má nastaviteľné predpätie. Radiálne predné a zadné pneumatiky 110/70R-17 a 150/60R-17 ponúkajú trakciu ako veľké motocykle. Štvorpiestový brzdový strmeň s 296 mm plávajúcim kotúčom vyvinie veľkú brzdnú silu.

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CB300R, na ktorý sa pozerajú ženy v štúdiu.

Pre ten najčistejší zážitok z jazdy na motocykli

4-ventilový motor DOHC je pripravený na poriadne otáčky. Motor modelu CB300R predstavuje kompaktný klenot, ktorý dosiahne 27,5 Nm pri 7 550 ot./min a maximálny výkon 22,9 kW pri 9 000 ot./min. K dispozícii preto máte mohutný krútiaci moment pre každú zákrutu a skutočný výkon na rýchlu jazdu. Aby sa vám v mestách jazdilo lepšie, antihoppingová spojka riadením prevodovky uľahčuje radenie vyšších stupňov a zadné koleso pri prudkom brzdení alebo podraďovaní menej odskakuje. Motor je navyše ekologickejší a spĺňa normu EURO5.

Trojštvrťový záber spredu na model Honda CB300R, na ktorý sa pozerajú ženy v štúdiu.

Navrhnuté tak, aby bol majiteľ na svoj stroj hrdý

Jeho vyššiu kvalitu spoznáte podľa malých detailov. Tenká palubná doska LCD vás okamžite informuje o všetkom podstatnom. Nový materiál sedadla je pohodlný a odolný. Leštené hliníkové bočné panely vynikajú v porovnaní s čiernym kovom motora, rámom, výkyvnou vidlicou a odlievanými hliníkovými kolesami. Na tlmiči a bočných krytoch nájdete označenie CB, podľa ktorého spoznáte, že motocykel patrí do špeciálneho radu strojov Honda. Model CB300R nie je skonštruovaný tak ako iné stroje.