Honda CB300R
Honda CB300R

PRESEDLAJTE NA MOTOCYKEL S CHARAKTEROM

Hľadáte nové potešenie? Spoznajte neuveriteľne príjemný pocit z jazdy na ľahkom motocykli s výbornou odozvou výkonu. Či už prechádzate na vyššiu kubatúru, alebo na väčší motocykel, model CB300R vám ponúka svižný jednovalcový motor, vysoko kvalitný podvozok a vidlice Showa SFF-BP USD s charakteristicky nápadným štýlom Neo Sports Café. Vyskúšajte si čistú jazdu na motocykli.

Honda CB300R
Honda CB300R

RÝCHLOSŤ SVETLA

Čo viac potrebujete? Momentálne nič. Model CB300R reaguje na každý príkaz bleskurýchlo a s dokonalou presnosťou. Keď pridáte rýchlosť, výfuk sa rozoznie a ľahký podvozok rýchlo a presne zvláda každú zákrutu.
Tomu sa vraví jazda.

Honda CB300R – športový roadster s malou kubatúrou

Veľa štýlu, výkonu a radosti

Priznajme si to, jazda na motocykli nám prináša potešenie. Motocykel, na ktorom jazdíte, zvýrazňuje vašu osobnosť, a práve tú umocňujú plynulé línie CB300R. Kombináciou minimalizmu modelu Neo Sports Café s dokonalým zmyslom pre technické detaily vznikol motocykel, ktorý prináša viac hudby za menej peňazí. Prémiové odpruženie a brzdy zaisťujú ľahké a sebavedomé ovládanie zatiaľ čo motor sa vám odmení vysokým krútiacim momentom a výkonom. Neobmedzujte sa. Jazdite s odvahou!

Honda CB300R – športový roadster s malou kubatúrou

Vďaka širokému rozsahu ovládania a brzdenia

Ľahký a pevný rúrkový oceľový rám s vyváženou tuhosťou je vyladený s dôrazom na odozvu a svižné riadenie. Zároveň vyniká v odstrojenej zadnej časti motocykla CB300R. Nová 41 mm obrátená vidlica SFF-BP USD zaručuje výnimočnú odozvu zavesenia, zatiaľ čo zadný tlmič má nastaviteľné predpätie. Radiálne predné a zadné pneumatiky 110/70R-17 a 150/60R-17 ponúkajú trakciu ako veľké motocykle. Štvorpiestový brzdový strmeň s 296 mm plávajúcim kotúčom vyvinie veľkú brzdnú silu.

Honda CB300R – športový roadster s malou kubatúrou

Pre ten najčistejší zážitok z jazdy na motocykli

4-ventilový motor DOHC je pripravený na poriadne otáčky. Motor modelu CB300R predstavuje kompaktný klenot, ktorý dosiahne 27,5 Nm pri 7 550 ot./min a maximálny výkon 22,9 kW pri 9 000 ot./min. K dispozícii preto máte mohutný krútiaci moment pre každú zákrutu a skutočný výkon na rýchlu jazdu. Aby sa vám v mestách jazdilo lepšie, antihoppingová spojka riadením prevodovky uľahčuje radenie vyšších stupňov a zadné koleso pri prudkom brzdení alebo podraďovaní menej odskakuje. Motor je navyše ekologickejší a spĺňa normu EURO5.

Honda CB300R – športový roadster s malou kubatúrou

Navrhnuté tak, aby bol majiteľ na svoj stroj hrdý

Jeho vyššiu kvalitu spoznáte podľa malých detailov. Tenká palubná doska LCD vás okamžite informuje o všetkom podstatnom. Nový materiál sedadla je pohodlný a odolný. Leštené hliníkové bočné panely vynikajú v porovnaní s čiernym kovom motora, rámom, výkyvnou vidlicou a odlievanými hliníkovými kolesami. Na tlmiči a bočných krytoch nájdete označenie CB, podľa ktorého spoznáte, že motocykel patrí do špeciálneho radu strojov Honda. Model CB300R nie je skonštruovaný tak ako iné stroje.