Close
Honda – VFR800F – Tourer – štúdiový záber – Victory Red – zboku

VFR800F

Plynulosť pohybu

V živote sú dôležité momenty.

Nádherné výhľady, ktoré sa vynárajú pri výjazde z tiahlej zákruty, či zdanlivo nekončiaca kľukatá cesta. Vďaka novému ľahšiemu modelu VFR800F, s vyšším výkonom a krútiacim momentom v nízkych až stredných otáčkach, vyladenému motoru V4 a elegantnému, aerodynamickému dizajnu sú úžasné momenty dostupnejšie.

DODAJTE ŠTÝL VAŠEJ CESTE

Neprehliadnuteľné tvary modelu VFR800F elegantne spájajú ostré uhly s jemnými krivkami a vytvárajú neprekonateľnú siluetu športovo-cestovného motocykla. Vzdáva hold histórii rodiny VFR prostredníctvom detailov evokujúcich spomienky, napríklad pri pohľade na otvory nasávania vzduchu na bokoch kapotáže.

Ergonomické vlastnosti tohto modelu sú dôkladne premyslené. Stredná časť motocykla je štíhla – vďaka čomu ľahko dosiahnete na zem – s dostatočným priestorom na širokom sedadle, takže si ľahko nájdete pohodlnú jazdnú pozíciu. Elegantne navrhnutá kapotáž vytvára dynamický a športový vzhľad a predné smerovky sú nenápadne integrované do spätných zrkadiel.

Honda – VFR800F – Tourer – exteriér – Victory Red – v pohybe

TECHNOLÓGIA PRACUJE PRE VÁS

PRETO JE JAZDA TAKÁ BEZPROBLÉMOVÁ

Pre maximálne pohodlie sa dá výška sedadla modelu VFR800F nastaviť na 789 mm alebo 809 mm. Systém kontroly trakcie (TCS) od spoločnosti Honda zabezpečuje nepretržitý záber zadného kolesa.

Model VFR800F je o 10 kg ľahší ako jeho predchodca. Hliníkový rám pozostáva z dvoch častí a bol vyladený, a prispôsobený pre spoluprácu s novou zadnou jednoramennou kyvnou vidlicou Pro-Arm s odpružením Pro-Link a dvojdielnou 43 mm teleskopickou vidlicou vpredu.

Predný trojštvrťový pohľad na čierny skúter Honda SH Mode s jazdcom. Pohľad sprava (na ceste).
Priblížený pohľad na motor.

ŽITE SVOJ SEN

Na vychutnávanie skvelých momentov, pre ktoré žijete, je potrebná sebaistota aj výkon. Preto vám intuitívne ovládanie modelu VFR800F dáva plnú kontrolu nad jeho kvapalinou chladeným 16-ventilovým motorom V4 s objemom 782 cm3 so systémom VTEC, rozvodom DOHC, 90° konfiguráciou a elektronickým vstrekovaním paliva. Okrem plynulého a pohotovo reagujúceho motora aj na to najjemnejšie pridanie plynu sa môže pochváliť VFR800F aj skvelým krútiacim momentom v spodnom pásme otáčok (75,1 Nm) kombinovaným s návykovým prívalom výkonu vo vysokých otáčkach (77,9 kW). Variabilné časovanie ventilov a elektronické riadenie zdvihu ventilov zabezpečí plynulý prechod pri zrýchľovaní v strednom rozsahu – a práve to najviac využijete pri bežnej jazde.

Bočný pohľad na zaparkovaný ružový model SH Mode s jazdkyňou stojacou za ním.

Vyjadrite svoj štýl

Prispôsobte si svoj sen

Balík Sport Pack* pre model VFR800F je navrhnutý pre optimálny zážitok zo športovo-cestovnej jazdy. Štýl a praktickosť zaistí kryt zadného sedadla a tankpad, kým quickshifter ešte viac zjednoduší rýchle preraďovanie.

* Balík Sport Pack je voliteľný.

Integra, Scooter, predný 3/4 pohľad na príslušenstvo, kufre, motocykel
Integra, Scooter, predný 3/4 pohľad na príslušenstvo, horný box, motocykel
Integra, Scooter, predný 3/4 pohľad na príslušenstvo, kufre

Viac z kategórie Sport Touring